Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Vedia C5


CoNo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@CoNo przez Twój opis Ce piątki mi tez apetyt na tego playerka wzrósł :) Przy okazji wyjaśniła sie obecność głośnika- JEST :)

 

Ty jeżeli kupisz C5 to nie obiecuje że sie troche nie zawiedziesz na dźwięku, ponieważ V19 z tego co słyszałem ma rewelacyjny dźwięk, ale całą resztą będziesz zachwycony (ja też stanąłem w pewnym momencie przed wybroem: V19 czy C5 no i wybrałem C5 :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C5 będzie dla mojej narzeczonej :) ja ze swojej V19 nie zrezygnuje :D Na forum niewiele można było znaleźć o C5. Teraz po Twoim "teście w praniu" wiem, że nie ma problemów z wykrywaniem przez kompa czy innych jak np. z A7 u niektórych :) Decyzja zapadła będzie C5.

 

a no chyba że tak,

ten temat powstał właśnie z tą myślą żeby zachęcić do kupna C5 bo rzeczywiście nie ma żadnego pożądnego tematu o C5, a moja recenzja jest jak na razie niestety jedyną na temat tego odtwarzacza na forum :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być i aktualizacja dla C6, jak i dla C5... Ale czy i kiedy zostaną dodane te same funkcje, tego nie wiem, ale coś mi się obiło o uszy że album arty i ogg będą w obydwu modelach. Poszukajcie gdzieś tego info albo zapytajcie .ksy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK odtwarzacz kupiony :D I oczywiście super jest! Filmy ekstra, muzyka ekstra i wszystko superaśnie! Polecam!!

PS A gdzie się zaczepia smycz? :huh:

 

u góry masz takie wgłębienie z metalowym pręcikiem, tam wkładasz końcówke szmyczy, przewlekasz i wkładasz końcówke w dziurke (ciekawe czy skumasz, tak zakręciłem :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci, że w Vedii C5 dźwięk jest SUUUPER (ale jak masz jakieś dobre słuchawki - ja mam Sony Ericsson HPM-85). Na nich PlayFX i bass albo 3D to bomba. Bass pełny, wyrazisty, nie takie jeb jeb.... no wiecie trzeba posłuchać :P . Funkcja 3D też super działa: dźwięk za moją głową ^_^ Naprawdę polecam.

Filmy - odtwarzane są płynnie, ładny obraz i kolory wyraziste.

Menu - jest ładne i nikt się nie zgubi

Dodatkowo - można sobie ustawić tapetę, czyta okładki płyt, czyta pliki .txt

Chcecie coś jeszcze wiedzieć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wszelakie HPMy to bas dudniący i zły... Ogólnie słuchawki słabsze od EPek imho...

edit: a, to te hpmy... pomyliły mi się z 82, tych nie słuchałem więc nie wiem jak grają ;) Ale cudów bym się nie spodziewał, a za 150 zł można dostać już sporo fajnych propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności