Skocz do zawartości

Dubstep


Cannabizzz776i99

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość Jacques La Fey

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że i tutaj znajdę słuchaczy dbstp :P

A jednak. Trochę stuffu ode mnie:

 

Tom Encore - DUBSTEP PROMO MIX

NumberNin6 ? A Formal Introduction

Cookie Monsta - Maryland Chocolate Chip Mix

EXCISION - ROTTUN DUBSTEP MIX

EXCISION - SHAMBHALA 2008 MIX

 

Ssać i odlatywać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło widzieć zainteresowanie w temacie, ja również się wpiszę, aby poinformować gawiedź o tym, że Nero zrobił remix utworu "Dressed To Digress" w oryginale autorstwa Boya Crisisa, a w dodatku zechciał się nim podzielić za 'friko' z ogółem:

http://www.getdarker.com/articles/boy-cris...-free-download/

 

Enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Benga - E Trips

Boxcutter - Foxy

Burial - Unite

Digital Mystikz - Haunted

Loefah - System

Rusko - Cockney Thug

Skream - Angry

Skream - Nemesis

Tech Itch - Winter

 

Powyżej kilka przykładów dla niezorientowanych, o co chodzi. Więc jak, any dubstep massive? biggrin.gif

 

Ja tylko Burial i Benga

 

Burial: Burial

Burial: Untrue

Benga: Diary of an Afro Warrior

 

 

 

resztę pomijam, jakoś mi nie podchodzi....

 

 

no..czasami jakis Grime mi się napatoczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci powiem, że mało jest dubstepu w tym co słuchasz. Benga to może jeszcze, ale ma tak specyficzny styl, że ja określam to tak:

są producenci dubstepowi i jest Benga.

 

A Burial to też inna bajka. UK garage typowy, nie dbstp.

 

Polecam kolejną ciekawą pozycję:

Kryptic Minds - One Of Us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Widzę, że ostatni post pisany był 29 Grudnia 2010 roku, a wcześniejszy rok temu więc mogę wnioskować po tym, że temat umiera/umarł. Chyba nie powinno tak być zważywszy na to, że Dubstep staje się coraz popularniejszy (w szczególności powinien zauważyć to mój przedmówca :)), ostatnio nawet w radiu gdzieniegdzie pojawiają się pojedyncze utwory.

 

Ja swoją przygodę z tym gatunkiem zacząłem ponad półtora roku temu po tym jak na moim dysku znalazł się album "Five Years Of Hyperdub". Zafascynowany kawałkami (w szczególności Buriala, Kode9 i Jokera) porzuciłem trance, house i resztę niegdyś uwielbianych przeze mnie gatunków.

Kolejny krążek jaki do mnie trafił to "2562 - Unbalanced"(polecam jak ktoś nie słyszał), potem Scuba, Benga i paru innych gości. Właściwie to się obijałem o kolejnych producentów takich jak Bar9, 16Bit, Rusko aż natrafiłem na Flux Pavilion i Doctor P.

Przyznam, że przedtem tylko raz się popłakałem słuchając Arpxp - Surfaces z krążka Critical Sound, który swoją drogą gorąco polecam, ale kilka nutek Flux Paviliona doprowadza mnie do mimowolnego płaczu. Kocham jego muzykę i to co mi przekazuje swoimi dźwiękami. Nic mi bardziej nie poprawia humoru niż zapuszczenie pierwszego lepszego kawałka tego gościa. Mam nadzieje, że w tym roku zawita na Audioriver :)

 

Dla mnie Dubstep wymiata, nie ma drugiego takiego gatunku, który dawałby tyle radości ze słuchania :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ostatni post pisany był 29 Grudnia 2010 roku, a wcześniejszy rok temu więc mogę wnioskować po tym, że temat umiera/umarł. Chyba nie powinno tak być zważywszy na to, że Dubstep staje się coraz popularniejszy (w szczególności powinien zauważyć to mój przedmówca :)), ostatnio nawet w radiu gdzieniegdzie pojawiają się pojedyncze utwory. :)

Jak dla mnie to dość naturalna tendencja. W związku z coraz większą popularnością w mediach zatracił się undergroundowy, tajemniczy i niedostępny charakter dbstp. Dla mnie to duch tego gatunku umiera, a nie ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ostatni post pisany był 29 Grudnia 2010 roku, a wcześniejszy rok temu więc mogę wnioskować po tym, że temat umiera/umarł. Chyba nie powinno tak być zważywszy na to, że Dubstep staje się coraz popularniejszy (w szczególności powinien zauważyć to mój przedmówca :)), ostatnio nawet w radiu gdzieniegdzie pojawiają się pojedyncze utwory. :)

Jak dla mnie to dość naturalna tendencja. W związku z coraz większą popularnością w mediach zatracił się undergroundowy, tajemniczy i niedostępny charakter dbstp. Dla mnie to duch tego gatunku umiera, a nie ten temat.

 

Muszę przyznać Ci rację. Z drugiej strony pojawiają się więcej nowych producentów z fajnymi kawałkami.

 

Obawiam się współpracy Rusko i Britney, może okazać się, że kilka innych gwiazd będzie chciało mieć swoje kawałki dubstepowe, a potem wiadomo jak to się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to normalne kolej rzeczy ze muzyka sie zmienia i ewoluuje inaczej juz dawno bysmy sie zatrzymali w sredniowieczu. dla mnie nastepca godnym dubstepu jest grime, ktory rowniez wyrosl z Londynu.

Bardzo lubię tego typu konwersację, można się zawsze czegoś dowiedzieć :)

 

Nie miałem pojęcia o istnieniu tego gatunku.

Jak teraz patrzę to kilka kawałków grime słyszałem, ale nie byłem świadom co to za gatunek.

Dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

ja wiem, ukf w większości w ogóle do mnie nie przemawia, masa komercyjnej papki i przesadzonych tzw. brostepów (choć nie lubię tego określenia). oczywiście jest tam kilka niezłych kawałków, jak np. ten który wrzuciłeś, btw zeds dead zrobił też dobry remix massive attack, sprawdź koniecznie to:

 

http://vimeo.com/20260130

 

dobre video do tej nutki, od razu mówię, że nsfw :D z yt polecam http://www.youtube.c...r/BrostepIsShit mnóstwo dobrych, prawdziwych dubstepów. poniżej jeden z chyba największych klasyków:

 

http://www.youtube.com/watch?v=T3Hf8xXd2GE

 

a ostatnio bardzo fajnie wchodzą mi te dwa kawałki

 

http://www.youtube.com/watch?v=TE-zr7R1osw

 

http://www.youtube.com/watch?v=468uQVsQ40s

Edytowane przez wojt_bb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności