Skocz do zawartości

iriver SPINN


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Znaczy na "real fotkach" jakoś nie robi takiego wrażenia. Mi się podoba bardziej na rednerach ;)

 

Ciekawy jest pełen minimalizm w GUI playerka (już widzę, te krzyki, że AlbumArt jest za mały :>)

 

Patrząc po specyfikacji obstawiał bym, że w środku jest nowy Telechips - choć dziwne by to było. Nie umiem dojść..

 

Raczej nie jest to RMI bo za mała bateria jak na 25h audio (nawet jeśli jest AMOLED).

 

Śmiesznie będzie jak się okaże, że jest to po raz kolejny Actions... hehehe ;) Choć ten chyba nie paruje się z DMB ;)

 

Z tym, że jedna sprawa, dużo się mówiło o tym, że player nie trafi do EU... i patrząc po tym, że jest w nim DMB... może to być prawda.

 

Iriver jak do tej pory nie popisał się pomysłem zrobienia kilku wersji (z DMB, z DVB, z tym Japońskim i w ogóle bez cyfrowej TV). Może teraz na to wpadnie?

 

 

 

EDIT: Spinn na żywo: klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę pamięci czyli wersji 16GB i 32GB już żeśmy omawiali. Defkato 32Gb ma tylko Creative, Apple i SanDisk.

 

Wersja 16GB to poza tymi trzema jest jeszcze w Cowonie, Sasmungu i pewnie kilku innych, ale wynika z dwóch miejsc na pamięci 8GB.

 

Dlaczego nikt więcej nie ma 32GB? No jest ta teoria, że Samsung limituje ilość kości 16GB i i tylko największa zamówienia realizuje.

 

Ale ile w tym prawdy? Nie wiadomo, wiadomo natomiast, że zyskuje na tym SanDisk, który juest teraz używa chyba tylko swoich kości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakość dźwięku chodzi ..., gdzieś już takie opinie się pojawiły, do tego brak slotu na karty i tylko 8 GB ...

 

W ulotce iriver'a z CES 2008 pisze jednak, że mają być wersje 4, 8, 16 GB. Chociaż z drugiej strony to informacja sprzed kilku miesięcy, więc nie musi być prawdziwa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że zrobią taki manewr, że 4GB i 8GB na początek a 16GB poźniej - tak robi Cowon.

 

A poniżej specyfikacja po Angielsku dla tych, co jeszcze nie dotarli do micro-sajtu:

1. Będzie bluetooth z A2DP

2. Język Polski w standardzie.

3. Rozdzielczość wyświetlacza jest fajna jak na AMOLED

4. Jak ktoś się zastanawiał po co ta zaślepka - 20 pinowy wtyk USB jest w zestawie.

5. I na koniec - 20fps?

 

 

 

spinn_1.jpg spinn_2.jpg spinn_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle, żem spojrzał :) Choć i tak dalej nie wiem co może siedzieć w środku... a bardzo mnie to intryguje.

 

 

EDIT: Dobra już wiem, to Telechips...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem gdzieś:

I'm not really understanding whether the "cross out" on prices in the korean iriver website is supposed to be a sale or just something to get people to buy it, but the prices are currently at:

Prices at 4 GB: $233.00 (supposed to be 259.00)

Prices at 8 GB: $269.10 (supposed to be 299.00)

 

Szczęście, że nie będzie tak drogo jak na początku było z clixem2. xD

SPINN ma mieć dotykowy wyświetlacz + to pokrętło, nie wiem jak to nazwać nawet, po prostu alternatywa od D-click. ;D

btw. Jest chudszy, ale szerszy od clixa2. :D

 

Prawdopodobnie jak wyjdzie to go zakupie. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinn juz dostepny http://www.bankier.pl/lifestyle/wiadomosc/...ny-1808570.html

 

cena mozna powiedziec w granicach rozsadku, tylko czy bedzie dostepny u w Polsce i kiedy

 

http://technologie.gazeta.pl/technologie/1...iver_Spinn.html

Sugerowana cena wg dystrybutora w Polsce: 549 zł - jednak powienien byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego jest obudowa? Jeśli tytanowa to taki iriver jest jednym z bardziej eleganckich playerów. Skąpy i stonowany, bez przycisków. Jakiś czas temu był temat o playerze pasującym do garnituru i ten wydaje mi się najlepiej pasować ze wszystkich odtwarzaczy jakie widziałem, przynajmniej multimedialnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności