Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W co sie ubieracie, czyli lans, lans i jeszcze raz lans:)


mister jaszczuk

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomniało mi się: po czym poznać Polaka za granicą? Do sandałów ubiera skarpetki.

Oj tak. Kiedyś siedząc w Wenecji na ławce robiliśmy z kolegami mały "risercz" i wyszło że 100% osób w skarach do sandałów było polakami, albo przynajmniej mówiło po polsku bez wyraźnego akcentu :)

1. Ma mi się podobać

2. Nie może mieć zbyt rzucającego się w oczy loga marki - nienawidzę tych wszystkich adidasów, levisów i innych, gdzie np. na całym przodzie t-shirta jest logo. Skoro już mam przepłacać za markę, to przynajmniej nie chcę chodzić z ich reklamą na klacie (no chyba, że mi zapłacą ;) )

Moje musi oprócz tego jescze dobrze pasować :)

Może być gorzej: facet w japonkach... wink.gif

I skarpetkach? xD

 

A marek ulubionych jakoś nie mam, jak potrzebuję jakiś ciuch to przeważnie idę do promenady (bo mam blisko, zbyt leniwy jestem na jakieś dalsze eskapady :P) i szukam czegoś co się nada. Przy okazji zwracam uwagę jeszcze na ceny - dżinsy od Tommy'ego H. za 5 baniek mnie jakoś nie przekonują. Nie wiem w czym mają być lepsze od Levisów za 2,5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę kupić płytę, a wyjdę z reklamówką sklepu odzieżowego i Saturna :P

po prostu kupuję jak się coś trafi w okazyjnej cenie, takie zakupy są najlepsze (idziesz po jakąś konkretną rzecz, a wychodzisz z czymś innym :P).

nie lubię kupować na targach/giełdach (we Wrocławiu modna jest co niedziela giełda świebodzka - tłok, beznadziejne podróby chińskie, drogo [a ludzie myślą, że o wiele taniej niż w sklepach], zazwyczaj brak warunków do przymierzenia).

po prostu cenię sobie komfort kupowania, gdzie nikt za mną nie chodzi i nie pyta: 'w czymś pomóc?' po czym obserwuje każdy nasz ruch..

dlatego kupuję najczęściej w galeriach (mam 2 min. drogi od siebie z domu :P) i tam właśnie najczęściej kupuję.

a sklepy, które chętnie odwiedzam to:

-C&A (fajne ciuchy w niezłych cenach - szczególnie jak jest przecena).

-Reserved (ładnie ciuchy z b. dobrego materiału, czaję się na przeceny)

-House (czasami coś ciekawego się trafi)

-rzadko H&M

 

więcej sklepów nie pamiętam :P

 

ciuch czy but musi być z naturalnego materiału (bawełna, skóra, zamsz), żadne sztuczności!

a co do Croppa - przestałem tam kupować parę lat temu - teraz nie dość, że mają brzydkie ciuchy to jeszcze w niezbyt okazyjnych cenach..

 

aa i bym zapomniał, często wyjeżdżam za granicę i przywożę zupełnie nieoczekiwanie jakiś ciuch/but czy jakiś przydatny gadżet (ostatnio w Czechach plecak Adidas'a z bukłakiem - przeznaczony na rower, super wygodny, z systemem odprowadzenia potu za... 42 zł!)

 

EDIT: a jak się ubieram?

koszulka, zazwyczaj z jakimś nadrukiem, ostatnio b. lubię koszulki polo

spodnie jeans'owe, na lato jakieś fajne krótki bojówki, rzadziej długie

buty.. nie za wysokie tzn. za kostkę, coś typu EVERLAST Alabama (w których teraz chodzę), lubię też buty z House'a, a latem też w sandałach (szczególnie za granicą, gdzie jest upalnie - Hiszpania, Portugalia czy Włochy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedną pare butów converse'a, i używam jej praktycznie na każdą okazje, ciuchy to też bez udziwnien sztruksy brązowe i czarne oraz jeansy tak na zmianę. bluzy to różne i t-shirty jak i te zapinane na guziki, bardzo na wyrost :P

zmoich ostatnich jeansów zrobiłem krótkie spodenki przy pomocy nożyczek :P

 

ogólnie mam ochotę sobie sprawić jakąś koszulkę/krótkie spodenki z motywem hawaii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, kiedys w cropp townie moza bylo kupic bardzo fajne ciuchy. teraz za czasow szeroko pojetego emo wchodze do tego sklepu i po kilku spojrzeniach z zazenowaniem wychodze. nadal bywaja ciekawe rzeczy, ale trzeba gleboko kopac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluzy-Fenix, Malita

Spodnie-Mass DNM, Moro

Buty- Air maxy,reeboki classic, zimą timberlandy.

Czapki-czapek nie nosze ;).

 

No i jeszcze t-shirty prawie z każdego "fajnego" sklepu.

 

Wprowadzę trochę offtopa, ale mi się to na klawiaturę cisnęło. Generalnie też bardzo lubię Cropp Town, chociaż miałem do tej pory tylko spodnie jedne od nich, bo do dzianych ludzi nie należę. Ale stwierdzenie, że kupują tam emo mnie rozwaliło. Kiedyś tak samo słyszałem o Linkin Parku - że słuchają ich emo, bo takie mają teksty. Potem jak po ostatniej płytce zmienili trochę styl i już przeciwnicy nie mogą powiedzieć, że mają teksty dla emo, to zaczęli mówić że się zeszmacili. Kompletnie bez sensu.. ja tam nadal słucham LP i zlewam na takie teksty, że coś jest dla emo (albo każdej innej kultury).

 

LP jest "sponio" bo nagrali feat. z Dżej zim.

Pozatym ostatnio w croppie coraz mniej takie emo ciuchów.

 

A od japonek proszę się odpindolić jak napisał kolega stronkę niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-C&A (fajne ciuchy w niezłych cenach - szczególnie jak jest przecena).

 

Dość powiedzieć, że mam dwie pary jeansowych spodni, całkiem przyzwoitych, które "złowiłem" tam za 30zł sztuka. Koszulkę ostatnio wyczaiłem za 20. Mój ulubiony sklep z męską odzieżą generalnie.

 

fakt, kiedys w cropp townie moza bylo kupic bardzo fajne ciuchy. teraz za czasow szeroko pojetego emo wchodze do tego sklepu i po kilku spojrzeniach z zazenowaniem wychodze. nadal bywaja ciekawe rzeczy, ale trzeba gleboko kopac.
Kiedyś robili pod ziomalską młodzież, teraz pod emo. Jak będzie w przyszłym sezonie moda na lata 20-te, to też będą robić.

 

Generalnie teraz jest taka "emo-moda" i w większości sklepów typowo młodzieżowych w guście Cropp Town, House, Diverse ciuchy są "EMO". Ja dalej w tych sklepach znajduję coś dla siebie, ale gdy potrzebowałem kilku ciuchów w niskiej cenie, wyjście z bluzą w paski okazało się nieuniknione :D

 

Co do japonek - tego typu są niezmiernie wygodne i nie widzę w nich nic "zuego". Ale na ulicę bym w takich nie wyszedł, co najwyżej do ogródka na papierosa i kawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do japonek - tego typu są niezmiernie wygodne i nie widzę w nich nic "zuego". Ale na ulicę bym w takich nie wyszedł, co najwyżej do ogródka na papierosa i kawę :D

 

Taa, albo ja natrafiłem na jakieś dziwne japonki w tego typu albo nie potrafię w nich chodzić.

Męczyłem się z takimi przez 2 tygodnie, wolałem już na bosaka chodzić ;).

 

Japonki pasują co najwyżej dziewczynom na plaży :P

Sam chodziłem na plaży w japonkach po plaży a kobiecy to ja mało jestem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty: Trampki Lacosty, Japonik Tommy Hilfiger, Tramki Jack Purcell, Nike Vandal ręcznie malowane

Spodnie: Na ogól rurki z Zary, Levisa albo Wranglera

Koszulki, t-shirty- Jedyne które lubie to te z Zary

Bluzy, kurtki- Diesel, Zara,

Bielizna- Springfield, Zara

Coś eleganckiego- Lantier

 

Tak na ogół chodze. Teraz obowiązkowy uniform to trampki+ T-shirt+ rurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
nie lubię kupować na targach/giełdach (we Wrocławiu modna jest co niedziela giełda świebodzka - tłok, beznadziejne podróby chińskie, drogo [a ludzie myślą, że o wiele taniej niż w sklepach], zazwyczaj brak warunków do przymierzenia).

 

Seba to ty nie wiesz że świebol to teraz Galeria Świebodzka? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Jaszczuk. Do tablicy.

 

Jesli chodzi o podniesione kołnierzyki, to niestety Eric Cantona, przy całym szacunku dla jego nieziemskich możliwości i wkładu w światową piłkę, jedynie skopiował pomysł niejakiego Michaela Corleone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie : Levisa , Wranglera ,Lee

Krótkie spodenki : J. Khaki. , Speedo

Koszule nosze rożnych firm ( np Lyle & Scott , Sette point) najczęściej w kratkę

T-shirty : Reebok ,Nike , J Khaki ,Stanford ,Sonoma

Buty :Reebok , Nike , Tommy Hilfiger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie : Levisa , Wranglera ,Lee

Krótkie spodenki : J. Khaki. , Speedo

Koszule nosze rożnych firm ( np Lyle & Scott , Sette point) najczęściej w kratkę

T-shirty : Reebok ,Nike , J Khaki ,Stanford ,Sonoma

Buty :Reebok , Nike , Tommy Hilfiger

Damskie, męskie, obcisłe? Sama marka nic nie znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damskie, męskie, obcisłe? Sama marka nic nie znaczy

 

Spodnie luźne , klasyczny model bez jakiś tam udziwnień typu łańcuchy itp. ( z Levisa to najczęściej 565 )

Buty też klasyczny model . Bluz z kapturem raczej nie noszę . t-shirty gładkie albo z jakimś wzorem nie z logiem firmy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
a co? buduje się nowa galeria?

byłem tam może z 2 razy w życiu, więcej moja noga tam nie powstanie.. nienawidzę takich miejsc..

 

 

ja też ale moja siostra tam czasem bywa aż wstyd się przyznać no ale taka prawda i ona tak na to mówi i podobno mnóstwo osób też... nie wiem może to mniejsza siara czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japonki pasują co najwyżej dziewczynom na plaży :P

 

Powiedz to jakims 50 milionom Brazylijczykow.

 

EDIT: @ swistak: no byc moze, cala trylogie ogladalem, alem tego faktu nie zauwazyl. Na razie brat trzyma ja we Wroclawiu, wiec szybko sie nie przekonam ;)

 

A, i jeszcze jadno. Nie wiem, dlaczego tak bardzo przejmujecie sie "bezsensowna smycza" wystajaca w kieszeni. Moze to jakas proba kopiowania mody niemieckiej? Ja w kazdym razie od dluzszego czasu tak wlasnie nosze klucze i uwazam, ze jest to bardzo wygodny sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co takiego strasznego widzicie w arafatkach? Sam się zastanawiałem czy by sobie czegoś w tym stylu na chłodniejsze dni jesienno zimowe nie sprawić, ale raczej nie z motywem czaszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności