Skocz do zawartości

W co sie ubieracie, czyli lans, lans i jeszcze raz lans:)


mister jaszczuk

Rekomendowane odpowiedzi

Ożeszkuźwa, faktycznie, za tyle to se kupię nawet na codzień, żeby spróbować, z nieba mi spadłeś;-D


O! Takiego obrotu spraw się nie spodziewałem :) W takim razie udanych zakupów życzę :D

Jednak lipa, nie mają w ofercie w Millerze. Zostaje London, jeśli będę chciał porządne lub Lidl, jeśli zadowolę się badziewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na co dzień biegam sobie w dość luźnych ciuchach i od lat w podobnych. Na dziś wygląda to tak, od dołu zaczynając:

- buty - Salomon eskape gtx

- spodnie - Helikon SFU-next w camogromie

- koszulka termoaktywna the north face

- kurtko-bluza Arcteryx atom lt

Jeśli pada lub wieje lub jeśli pogoda jest po prostu kiepska to na to zarzucam jeszcze gore i owijam się w czarno białą arafatkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co sie chłopy ubieracie ?

W gacie !

W co sie ubieracie babki ?

W szmatki !

 

;)

 

PEN. Nie jedz do Paryża.. ustrzelą Cię za tą arafatkę :)

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w większych miastach, a nie w większym mieście było w moim pytaniu No ale dzięki za zaangażowanie, niestety do Poznania mam kawałek;-)

Przeszedlem sie po chyba z 10 znanych sklepach z koszulami i wszedzie robia oczy na non iron. Tak wiec chyba zamowie wysylkowo z Poznania z Twojego polecenia Matman. A jak sie nie sprawdzi, to znow trza bedzie to ciagnac z londynu

Jeśli szukasz dobrych jakościowo, nie wymagających prasowania to niemieckiej marki Olymp polecam koszule. Można je kupić w popularnych internetowych sklepach z ciuchami. Stacjonarnie tylko Waw chyba.

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jeśli szukasz dobrych jakościowo, nie wymagających prasowania to niemieckiej marki Olymp polecam koszule. Można je kupić w popularnych internetowych sklepach z ciuchami. Stacjonarnie tylko Waw chyba.

 

Dzięki za info, próbuję odnaleźć się w tych koszulach Olymp, ale nigdzie nie widzę w opisach, że one są non-iron. Czy któreś konkretne modele nie wymagają prasowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tylko Levi's, Wrangler ew. Big Star. Teraz już lecę po taniości, tylko na butach nie oszczędzam, muszą być markowe i solidne.

 

BTW: uwierzycie w to, że moja czarna katana Levis'a, która ma już ponad 20 lat jeszcze żyje? Żyje. Trochę się przetarła tu i ówdzie, jeden guzik wymieniony, ale... żyje i ma się dobrze.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ostatnie kilka lat nosiłem głównie Wrangler/Lee. Spodnie fajnie dopasowane, ale stosunek cena/jakość to porażka. Kupiłem ostatnio za 80zł jeansy w H&M i wcale nie odstają jakością. Wręcz przeciwnie, nie farbują mi podczas prania, w porównaniu do Lee za 300zł...

A reszta ciuchów... Nie patrzę zupełnie na marki. Jak coś jest no-name i mi się podoba - też chętnie przygarnę :) Trochę jak ze sprzętem audio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma innego miejsca niż Lee/Wrangler/Levi's jeśli chodzi o spodnie. Czuję się w nich najlepiej, jakość jest również (wg mnie z doświadczenia) nie do zajechania. Z koszulkami jest różnie. Dominuje Reserved przeplatany z Levi'sem. Bluzy i koszule bardziej dobieram ze względu na to czy mi się podoba oraz trwałość materiału. Głównie Lee, Hilfiger oraz Hollister.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, pokazałbym Ci jak wyglądają moje Wranglery po roku to byś się przestraszył :) A używam ich i tak "sporadycznie", gdyż większość dnia spędzam w mundurze.
Ostatnio spodobały mi się ciuchy firmy Diamonte - zamówiłem sobie bluzę i jest bardzo okej. Od dawna szukałem długiej, ciepłej bluzy i znalazłem takie cudo:

42521_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A reszta ciuchów... Nie patrzę zupełnie na marki. Jak coś jest no-name i mi się podoba - też chętnie przygarnę :) Trochę jak ze sprzętem audio...

 

 

"Osiągnąłeś dozwoloną ilość pozytywnych głosów w ciągu dnia"

 

Wrrr... :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

W Business line cała seria Luxor chyba. Wszystkie które mam ściągam po praniu z suszarki i wyglądają spoko.

Kupilem, przetestowalem. Prasowanie bajka, czyli faktycznie non-iron. Ale uzytkowanie juz gorzej, material dosc sztywny, zbrojowaty. Bez porownania z miekkimi koszulami Charles Thyrwitt. Wiec chyba zostaje mi sciaganie tych koszul z Londonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G-star Deisel Guess Energy - portki:)

Premiata Timberland Converse - buty

Stone-Island Belstaff Diesel - kurtki

A&F RL Replay koszulki bluzy dresy :)

 

kurka :) te Premiata rewelacja. Po świętach chyba coś zamówię.

 

Na lekkim lansie Dsquared ma rewelacyjne dżiny. Mam ze 3 pary i zero nieoryginalnego sprania czy powiększającej się dziury :) Prędzej się zirytuje i zacznę chodzić w dresach niż się to zniszczy.

Edytowane przez Chcheckitout
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to latam w tanich sieciówkach, Reserved, Cropp, House, Diverse, H&M. koczuję raczej na okazje + talony -40% po znajomości i za 150 zł potrafię całkiem sporo ciuchów czasem urwać. kiedyś kupowałem jeansy w Lee, ale 2 pary mi się zjechały w praniu + coś ostatnio ciężko z krojem na mnie i stwierdziłem, że nie będę wydawał tyle kasy na ciuchy [cebula mode on]. nawet na buty nie chcę już wydawać za dużo, bo ja i tak strasznie szybko zajeżdżam każdą parę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0_0 Wy tak naprawdę zwracacie na markę ciucha??

 

Biorę co mi się podoba i co jakościowo jest okej. Ogólnie nic markowego ...

Jedynie buty z uwagi na to że mają być trwałe solidne i odpowiadać do warunków używania przeznaczam więcej ale też bez przesady adidas i wojas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności