Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W co sie ubieracie, czyli lans, lans i jeszcze raz lans:)


mister jaszczuk

Rekomendowane odpowiedzi

Dla przykładu jeansy z Zary po kilku praniach to szmaty ... G-Star jest nie do zajechania. Nie chodzi tu o markę, bo aktualnie ciężko o stacjonarny sklep G-Stara (tylko P&C w dużych centrach) i pewnie mało kto ją zna. Niestety w tej kwestii często droższe oznacza lepsze ale nie zawsze oczywiście. No i nikt nie każe kupować takich ciuchów po regularnej cenie. Jak jest sezon na obniżki można wyrwać na prawdę fajne jakościowo ciuchy za pół ceny albo jeszcze mniej.

 

 

Co do butów to najlepiej mieć kilka par. Odszedłem od chodzenia w jednych butach do zajechania. Mam 15 par i chodzę na zmianę. Prawie się to nie niszczy. Po czasie te buty się nudzą i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu jeansy z Zary po kilku praniach to szmaty ... G-Star jest nie do zajechania. Nie chodzi tu o markę, bo aktualnie ciężko o stacjonarny sklep G-Stara (tylko P&C w dużych centrach) i pewnie mało kto ją zna. Niestety w tej kwestii często droższe oznacza lepsze ale nie zawsze oczywiście. No i nikt nie każe kupować takich ciuchów po regularnej cenie. Jak jest sezon na obniżki można wyrwać na prawdę fajne jakościowo ciuchy za pół ceny albo jeszcze mniej.

 

 

Co do butów to najlepiej mieć kilka par. Odszedłem od chodzenia w jednych butach do zajechania. Mam 15 par i chodzę na zmianę. Prawie się to nie niszczy. Po czasie te buty się nudzą i tyle.

Jeżeli rzeczywiście jest jak mówisz, i jeszcze można kupić na przecenach tanio to OK. Ja jestem w stanie dać powiedzmy 300zł na jeansy bo mi wystarczają na kilka lat, bo standardowe ceny dla mnie zwykłego Kowalskiego porażają. Ja ostatnio szukam zwykłej bluzy z kapturem, dobrej jakości, bez żadnych napisów ze 100% bawełny. Wcale nie łatwo taką znaleźć w okolicach 150zł.

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He? Reserved jest pełen takich bluz jakie szukasz. Co innego jakość, mi tam rok spokojnie trzymają bluzy z Re

Powiem szczerze, że tam nie patrzyłem, ale patrzę na sklepy internetowe. Bo mam 60km do takiego najbliższego centrum i nie opłaca się mi jechać po jedną bluzę pociągiem.

 

P.S. Jesteś pewny, że taką znajdę w reserved, bo jak tak z grubsza teraz patrzę to raczej większość z domieszką sztucznych materiałów, a mi chodzi o 100% bawełny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam, bo przetestowałem koszule Olymp, Eterna i nawet lidlowskie i żadna się nie umywa do Charles Thyrwitt, które niestety tylko za granicą i to po 350 zł. Gdyby ktoś jeszcze mógł polecić jakieś koszule non-iron, 100% bawełna, ale dostępne w PL, byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Wiem, że to forum o tematyce audio, ale ubrać się też coś trzeba. Jako że kilka miesięcy temu wyleczyłem się z audionerwosy. Pojawiające się okazje i nowe oferty w komisie nie powodują już u mnie chęci natychmiastowego zakupu i bezsenności. Postanowiłem zamiast tego kupić kilka rzeczy, bo już była bieda u mnie straszna. Właściwie została mi jedna para dżinsów, zresztą już wiekowych, chyba z 5 lat temu je kupiłem, jak nie więcej. Jako że większość czasu spędzam w odzieży roboczej to nie niszczę "wyjściowych" dżinsów.

No i teraz do rzeczy, czy wy też macie problem z kupnem dżinsów. Fakt mam już te trzy dyszki za pasem, i nie posiadam idealnej sylwetki, ale też grubasem nie jestem. Ale w sumie gdy byłem szczuplejszy to też miałem podobnie. W okolicy u mnie jest właściwie jeden sklep gdzie można kupić Wranglery/Lee i inne tańsze polskie marki. Ale zawsze mam ten sam problem, spodnie są za ciasne w udach, a jak już znajdę odpowiednie to znowu są za luźne w pasie i muszę się posiłkować paskiem. Sprzedawca z lokalnego sklepu sprzedaje dżinsy od lat i naprawdę ma wiedzę na ten temat, także w końcu udało się mi kupić jedną parę, chociaż i tak nie jestem w 100% zadowolony bo jednak trochę za luźne w pasie.

Po jakimś czasie wszedłem sobie na stronę Lee i trafiłem na wyprzedaż modelu 101. Zaszalałem i kupiłem dwie pary w różnych odcieniach w takim samym rozmiarze (jedna to wersja RAW). Dzisiaj przyszły, i oczywiście jedne za ciasne w udach a pasie dobre, a drugie za duże ogólnie. Jedne i drugie rozmiar 33/32.

Także no ten tego, chyba mi tylko dresy pozostają :P . Czy jeżeli chodzi o Levis'a jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musza byc oryginalne blue jeans itp.? W markowych lub mniej markowych sklepach z garniturami lub odzieza elegancka sa spodnie z roznych materialow jeansopodobnych, wcale nie gorszej jakosci, potrafia kosztowac pare ladnych stow, ale taki sklep ma warsztat krawiecki i dopasowuje spodnie, ktore wybierzesz, do rozmiaru jaki chcesz. Drugim wyjsciem jest kupienie jeansow za duzych w pasie i zwezenie ich u jakiegos krawca za 20zł. Robilem tak wielokrotnie, ale nie pamietam, czy akurat z jeansami

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze mam ten sam problem, spodnie są za ciasne w udach, a jak już znajdę odpowiednie to znowu są za luźne w pasie i muszę się posiłkować paskiem.

 

Mój kuzyn jest zawodowym piłkarzem i ma podobny problem .

Podpytałam go. Kupuje spodnie Wrangler modele Colton i Boyton. Oprócz tego Spingfield.

Możesz spróbować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
16 godzin temu, micbud napisał:

No kurna, nikt nic? Bytom, Wólczanka, czy inne pier kardę? Chyba niektórzy audiofile zakładają czasem garnitury? :D

Żenisz się czy idziesz na ślub ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem w recmanie w 10 minut, takze raz jeszcze dzieki Maxym! Cenowo to jak za pol darmo, wszedzie indziej byly co najmniej 2x drozsze, az nie moglem uwierzyc, ze tak tanio mozna nowy ladny gajer kupic. Zobaczymy jak z jakoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Troche nietypowy ciuch, ale potrzebuje czapki z daszkiem na glowe, tyle, ze musi byc wygodna do cwiczen, biegania itp. Chodzi o ochrone przed sloncem. W zyciu nic takiego nie kupowalem, moze uzywa tu ktos z biegaczy takiego "kaszkieta"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności