Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pentagram - Eon SlideR.


xtechno

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wgraniem Firmware 1.11. Gdy kopiuje go do głównego katalogu i odłanczam odtwarzacz od komputera, wchodzę tak jak jest zawarte w instrukcji do ustawień systemowych i gdy naciskam "Aktualizuj" widnieje tylko informacja "brak firmware". Obecnie mam wersje 1.09.

 

Mam nadzieje że ktos mi tutaj pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz nie jestes sam mam dokladnie ten sam problem. Nie jest to wina nazwy pliku ani nic tych zeczy, tak naprawde to nie wiem czego to jest wina. Korespondowałem z producentem odtwarzacza i kazal zmienic nazwe pliku firmware ale to nic nie dalo. Pozniej sciagalem softa nawet z chinskiej strony producenta odtwarzaczy i tez nic (poniewaz pentagram kupuje nasz pmp w chinah i robi tylko nadruki z nazwa swojej firmy). W koncu kazano odesłac mi odtwarzacz na gwarancje wysyłam go jutro wiec zobaczymy za 2 tygodnie co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie probowalem wgrac oprogramowanie od Teclasta m30 ale tez nie poszło, a to jest rebrandowany Teclast sciagni sobie oprogramowanie 1.09 gdzie plik .fir nazywa sie m30(niechciało im sie nawet nazwy zmienic tylko spolszczyli chinskiego softa). A tak wogule to pisalem im czy nie istnieje jakis program do fleshowania pmpka z pod windowsa, ale wtedy dostałem odpowiedz prosze odesłac odtwarzacz do centrum gwarancyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sprawa po długim miesiącu wygląda tak.

 

O 10 rano obudził mnie kurier i zabrałem paczke do swojego pokoju, otwieram wszystki pięknie ( ten odtwarzacz wygląda bosko :D ) ładnie. Jakośc mnie zadawala ale i tak dokupie lepsze słuchawki.

 

A teraz gorsza czesc historii. Chce zaktualizować oprogramowanie do wersji 1.11 i mam ten sam problem co wcześniej. Wkur... Ehh... zdenerwowany dzwonie do pomocy technicznej, mówie o swoim problemie a koleś wyskakuje z tekstem "ale po co pan chce to zaktutalizować jezeli bez tego ma pan te same funkcje tylko bez gier" - no ja kur... kurka wodna dziękuje za taką firme!! Jeszcze mógł bym zadzwonić do sklepu w którym to kupywałem i poprosic o zwrot kasy ale takiej opcji nie mam bo z nowym sprzętem dostałem inną karte gwarancyjną i bez paragonu!! Ogólnie czuje się wychu... wyrolowany.

 

Poprostu czuje się jak frajer a przekleństwa same pchaja mi się na usta. Spróbuje jeszcze to zaktualizowac na kompie kolegi bo może z mojim cos jest nie tak, szanse sa marne ale moze zadziała.

 

Gdyby nie to wszystko to cieszył bym się bardzo bo sprzęt jest godny uwagi ( tylko lepsze słuchawki się przydadzą ;] ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Sprawa po długim miesiącu wygląda tak.

 

O 10 rano obudził mnie kurier i zabrałem paczke do swojego pokoju, otwieram wszystki pięknie ( ten odtwarzacz wygląda bosko :D ) ładnie. Jakośc mnie zadawala ale i tak dokupie lepsze słuchawki.

 

A teraz gorsza czesc historii. Chce zaktualizować oprogramowanie do wersji 1.11 i mam ten sam problem co wcześniej. Wkur... Ehh... zdenerwowany dzwonie do pomocy technicznej, mówie o swoim problemie a koleś wyskakuje z tekstem "ale po co pan chce to zaktutalizować jezeli bez tego ma pan te same funkcje tylko bez gier" - no ja kur... kurka wodna dziękuje za taką firme!! Jeszcze mógł bym zadzwonić do sklepu w którym to kupywałem i poprosic o zwrot kasy ale takiej opcji nie mam bo z nowym sprzętem dostałem inną karte gwarancyjną i bez paragonu!! Ogólnie czuje się wychu... wyrolowany.

 

Poprostu czuje się jak frajer a przekleństwa same pchaja mi się na usta. Spróbuje jeszcze to zaktualizowac na kompie kolegi bo może z mojim cos jest nie tak, szanse sa marne ale moze zadziała.

 

Gdyby nie to wszystko to cieszył bym się bardzo bo sprzęt jest godny uwagi ( tylko lepsze słuchawki się przydadzą ;] ).

 

zmień tą nazwę pliku z firmware'm z Slide-RA.FIR na M30.FIR lub M30A.FIR, umieść wszystkie zbędne pliki znajdujące się na odtwarzaczu w nowym katalogu a na poziomie root, zostaw tylko ten plik z firmware'm plus ten katalog z innymi plikami jeżeli po tym odtwarzacz w dalszym ciągu nie będzie chciał wykonać aktualizacji - czyt. nie widzi pliku do odeślij urządzenie na serwis z taką informacją, zostanie on prawdopodobnie wymieniony na sprawny z firmware'm w wersji 1.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Heh, z nimi da się wszystko załatwić, tylko trzeba chcieć...

Jak mi się skopsały słuchawki, to od razu wysłali bez sprawdzania nawet :-P ...

Jak miałem problemy z softem ( tzn. 2.19 miałem, a tam ekran za ciemny podczas oglądania filmów ) i 2.20 nie było na ich stronie, to mi nawet wymienili odtwarzacz na model z softem 2.20 :-P

 

Ogólnie właśnie system gwarancyjny mi się bardzo podoba, jak i sam odtwarzacz... a co do najnowszego softu 2.31 - dla mnie jest lepszy niż poprzednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

No niby po to to robią, aby mieć dobrą opinię ( no cóż, większości firm zależy na kasie i na opinii... to logiczne )...

Aczkolwiek działa to w dwie strony - klient zadowolony również.

Ja właśnie po dawnej kradzieży Eon Cineo, dziś zamówiłem ten odtwarzacz i znów go będę miał...

Jestem wręcz pewny, że jak odtwarzacz do mnie przyjdzie - żałować nie będę, nie pomyślę ' o kur**, mogłem wziąć jednak coś lepszego w tej cenie ' ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!

Nie chce tworzyć nowego się do tematu, ale mam problem, więc się podepnę.

Chodzi o to że chciałbym zrobić własny motyw do odtwarzacza Pentagram eon slider.

Próbowałem znaleźć plik BMPO.BIN tak samo jak w eonie cineo.tzn:Wgrałem plik rkusb do głównego katalogu odtwarzacza, wypiąłem mp4 z USB, zrestartowałem i podpiąłem jeszcze raz, ale ukryta partycja się nie ukazała.

Wie ktoś może co zrobić żeby się pojawiła? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności