Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pentagram - Eon SlideR.

• Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 xtechno

xtechno

początkujący

• 5 posty/ów

Napisany 08 lipiec 2008 - 13:47

Mam problem z wgraniem Firmware 1.11. Gdy kopiuje go do głównego katalogu i odłanczam odtwarzacz od komputera, wchodzę tak jak jest zawarte w instrukcji do ustawień systemowych i gdy naciskam "Aktualizuj" widnieje tylko informacja "brak firmware". Obecnie mam wersje 1.09.

Mam nadzieje że ktos mi tutaj pomoże ;)

#2 fakcior

fakcior

guin' undergroud

• Bywalec
  • PipPipPipPipPip
  • 729 posty/ów
  • chcę - zbroję Boby Fetta

Napisany 08 lipiec 2008 - 13:53

Pewnie zła nazwa pliku aktualizującego.
Sources: MacBook Pro 13" + iPad 3rd gen. 32GB + iMod Video 5G 30GB
Amplifier/DAC: DIY RSA P-51 Mustang Clone + DIY cMoy
Headphones: Audio-Technica ESW9 + Earsonics SM3

#3 xtechno

xtechno

początkujący

• 5 posty/ów

Napisany 08 lipiec 2008 - 13:56

Pewnie zła nazwa pliku aktualizującego.

W to wątpie ponieważ ściągałem aktualizacje ze strony Pentagramu ( www.pentagram.pl ) i wgrałem go tak jak jest wypakowany.

#4 beamerkun

beamerkun

zaawansowany

• 254 posty/ów

Napisany 08 lipiec 2008 - 14:11

Główny katalog, czyli kopiujesz ten pilk .FIR prosto na x:\ , gdzie x to jakaś literka ;]
odtwarzacze: creative muvo tx 512mb -> sansa clip 1gb -> iriver t60 -> iPod Shuffle 512mb@1gb -> Sony A808 -> Sony E443
słuchawki douszne: sennheiser mx300 -> philips she9500 -> vedia srs-200e -> Creative ZEN Aurvana -> Head Direct RE2 -> Muzzio Cutedocks / Vedia SRS-300 oem / Sony DR-BT30Q / Soundmagic PL30

Fanklub Kultury Japońskiej "Tęczowe Nutki" :D

#5 xtechno

xtechno

początkujący

• 5 posty/ów

Napisany 08 lipiec 2008 - 14:30

No własnie tak robie - kopiuje do głównego katalogu.

#6 Gruby

Gruby

nowy

Napisany 10 lipiec 2008 - 11:41

Widzisz nie jestes sam mam dokladnie ten sam problem. Nie jest to wina nazwy pliku ani nic tych zeczy, tak naprawde to nie wiem czego to jest wina. Korespondowałem z producentem odtwarzacza i kazal zmienic nazwe pliku firmware ale to nic nie dalo. Pozniej sciagalem softa nawet z chinskiej strony producenta odtwarzaczy i tez nic (poniewaz pentagram kupuje nasz pmp w chinah i robi tylko nadruki z nazwa swojej firmy). W koncu kazano odesłac mi odtwarzacz na gwarancje wysyłam go jutro wiec zobaczymy za 2 tygodnie co jest nie tak.

#7 Seamus

Seamus

zaawansowany

• 397 posty/ów

Napisany 10 lipiec 2008 - 12:06

Tak z ciekawości zapytam, próbowałeś wgrywać firmware od Teclasta M30?
Jeżeli na nim odtwarzacz nie ruszył, to coś czuje, że to nawet nie jest rebrandowany Teclast
i podobieństwa kończą się jedynie na wyglądzie zewnętrznym tych odtwarzaczy :huh:
Phones: ~HD 595~//~CAL!~//~Philips SBC 3150~//~KPP~//~MDR-EX85SL~//~JBL220~//~Cx300~//~Ep-630~
DAPs:
~Vedia V39~//~iRiver H120+H320 Rockboxed~//~Monolith MX-7000~
AMP: ~Moonlight v.4~

#8 xtechno

xtechno

początkujący

• 5 posty/ów

Napisany 10 lipiec 2008 - 12:08

Właśnie wczoraj wysłałem odwarzacz do serwisu po krótkiej korespondencji z pomoca techniczną. Ehh... troche straciłem zaufanie do tej firmy, jak sprzęt będzie tak samo ******sty jak o nim piszą to szybko odzyskam to zaufanie.

#9 Gruby

Gruby

nowy

Napisany 10 lipiec 2008 - 13:14

Dokladnie probowalem wgrac oprogramowanie od Teclasta m30 ale tez nie poszło, a to jest rebrandowany Teclast sciagni sobie oprogramowanie 1.09 gdzie plik .fir nazywa sie m30(niechciało im sie nawet nazwy zmienic tylko spolszczyli chinskiego softa). A tak wogule to pisalem im czy nie istnieje jakis program do fleshowania pmpka z pod windowsa, ale wtedy dostałem odpowiedz prosze odesłac odtwarzacz do centrum gwarancyjnego.

#10 xtechno

xtechno

początkujący

• 5 posty/ów

Napisany 06 sierpień 2008 - 23:48

Sprawa po długim miesiącu wygląda tak.

O 10 rano obudził mnie kurier i zabrałem paczke do swojego pokoju, otwieram wszystki pięknie ( ten odtwarzacz wygląda bosko :D ) ładnie. Jakośc mnie zadawala ale i tak dokupie lepsze słuchawki.

A teraz gorsza czesc historii. Chce zaktualizować oprogramowanie do wersji 1.11 i mam ten sam problem co wcześniej. Wkur... Ehh... zdenerwowany dzwonie do pomocy technicznej, mówie o swoim problemie a koleś wyskakuje z tekstem "ale po co pan chce to zaktutalizować jezeli bez tego ma pan te same funkcje tylko bez gier" - no ja kur... kurka wodna dziękuje za taką firme!! Jeszcze mógł bym zadzwonić do sklepu w którym to kupywałem i poprosic o zwrot kasy ale takiej opcji nie mam bo z nowym sprzętem dostałem inną karte gwarancyjną i bez paragonu!! Ogólnie czuje się wychu... wyrolowany.

Poprostu czuje się jak frajer a przekleństwa same pchaja mi się na usta. Spróbuje jeszcze to zaktualizowac na kompie kolegi bo może z mojim cos jest nie tak, szanse sa marne ale moze zadziała.

Gdyby nie to wszystko to cieszył bym się bardzo bo sprzęt jest godny uwagi ( tylko lepsze słuchawki się przydadzą ;] ).

#11 wiecek91

wiecek91

nowy

• Interests:Muzyka, instrumentalistka (Trąbka), piłka nożna, counter-strike

Napisany 04 październik 2008 - 17:03

ja na szczęście zdołałem się pozbyć odtwarzacza boskiej firmy "Pentagram", miałem szczęście że w sklepie nie mieli takiego modelu i dostałem zwrot kasy :P
Było: Pentagram Vanquish R Wave 8GB 5115-8 (to był życiowy błąd) + stock

Jest: iRiver E100 2gb Black + microSDHC 8GB (Kingstone Class 4) + SoundMAGIC PL21

#12 kiko1278

kiko1278

początkujący

• 15 posty/ów

Napisany 08 październik 2008 - 17:57

Sprawa po długim miesiącu wygląda tak.

O 10 rano obudził mnie kurier i zabrałem paczke do swojego pokoju, otwieram wszystki pięknie ( ten odtwarzacz wygląda bosko :D ) ładnie. Jakośc mnie zadawala ale i tak dokupie lepsze słuchawki.

A teraz gorsza czesc historii. Chce zaktualizować oprogramowanie do wersji 1.11 i mam ten sam problem co wcześniej. Wkur... Ehh... zdenerwowany dzwonie do pomocy technicznej, mówie o swoim problemie a koleś wyskakuje z tekstem "ale po co pan chce to zaktutalizować jezeli bez tego ma pan te same funkcje tylko bez gier" - no ja kur... kurka wodna dziękuje za taką firme!! Jeszcze mógł bym zadzwonić do sklepu w którym to kupywałem i poprosic o zwrot kasy ale takiej opcji nie mam bo z nowym sprzętem dostałem inną karte gwarancyjną i bez paragonu!! Ogólnie czuje się wychu... wyrolowany.

Poprostu czuje się jak frajer a przekleństwa same pchaja mi się na usta. Spróbuje jeszcze to zaktualizowac na kompie kolegi bo może z mojim cos jest nie tak, szanse sa marne ale moze zadziała.

Gdyby nie to wszystko to cieszył bym się bardzo bo sprzęt jest godny uwagi ( tylko lepsze słuchawki się przydadzą ;] ).

zmień tą nazwę pliku z firmware'm z Slide-RA.FIR na M30.FIR lub M30A.FIR, umieść wszystkie zbędne pliki znajdujące się na odtwarzaczu w nowym katalogu a na poziomie root, zostaw tylko ten plik z firmware'm plus ten katalog z innymi plikami jeżeli po tym odtwarzacz w dalszym ciągu nie będzie chciał wykonać aktualizacji - czyt. nie widzi pliku do odeślij urządzenie na serwis z taką informacją, zostanie on prawdopodobnie wymieniony na sprawny z firmware'm w wersji 1.11

#13 kiko1278

kiko1278

początkujący

• 15 posty/ów

Napisany 08 październik 2008 - 17:59

ja na szczęście zdołałem się pozbyć odtwarzacza boskiej firmy "Pentagram", miałem szczęście że w sklepie nie mieli takiego modelu i dostałem zwrot kasy :P

jeżeli to jest życiowy błąd to chyba za krótko żyjesz :)

#14 Luki_2

Luki_2

początkujący

• 19 posty/ów

Napisany 12 styczeń 2009 - 14:49

Heh, z nimi da się wszystko załatwić, tylko trzeba chcieć...
Jak mi się skopsały słuchawki, to od razu wysłali bez sprawdzania nawet :-P ...
Jak miałem problemy z softem ( tzn. 2.19 miałem, a tam ekran za ciemny podczas oglądania filmów ) i 2.20 nie było na ich stronie, to mi nawet wymienili odtwarzacz na model z softem 2.20 :-P

Ogólnie właśnie system gwarancyjny mi się bardzo podoba, jak i sam odtwarzacz... a co do najnowszego softu 2.31 - dla mnie jest lepszy niż poprzednie.

#15 speed37

speed37

zaawansowany

• 376 posty/ów

Napisany 12 styczeń 2009 - 18:48

Robia to tylko dlatego poniewaz zalezy im aby firma byla znana i miala dobre opinie
ODTWARZACZE TERAZ: Iriver e100 2gb black 1.21 GUI

ODTWARZACZE KIEDYŚ: Vakoss mp-4262 2gb Vakoss MP-4106 1gb

SŁUCHAWKI: Philips: shp 2000, Sennheiser cx300

#16 pawelVivo

pawelVivo

nowy

• odtwarzacz - eon slide-r

Napisany 29 marzec 2009 - 15:19

Też miałem problem z wgraniem softu 1.11 do slide-r. Zmieniłem nazwę pliku na M30.FIR i odtwarzacz dopiero "zobaczył" plik.
apollo ap 910 vanilla- apollo ap 950 vivo- pentagram eon slide-r

#17 enig123

enig123

początkujący

• 8 posty/ów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 21:49

Czyli w końcu polecacie Pentagram Eon Slide-R czy nie bo trudno się domyślić? Zamierzam kupić ten model (2-4GB) warto, jest funkcja widoku plików jak w komputerze (poukładanych w plikach itp.) ??

#18 Luki_2

Luki_2

początkujący

• 19 posty/ów

Napisany 16 kwiecień 2009 - 00:01

No niby po to to robią, aby mieć dobrą opinię ( no cóż, większości firm zależy na kasie i na opinii... to logiczne )...
Aczkolwiek działa to w dwie strony - klient zadowolony również.
Ja właśnie po dawnej kradzieży Eon Cineo, dziś zamówiłem ten odtwarzacz i znów go będę miał...
Jestem wręcz pewny, że jak odtwarzacz do mnie przyjdzie - żałować nie będę, nie pomyślę ' o kur**, mogłem wziąć jednak coś lepszego w tej cenie ' ;-)

#19 szama

szama

nowy

• odtwarzacz - Eon Slider
  • słuchawki - w zestawie

Napisany 08 lipiec 2009 - 19:15

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!
Nie chce tworzyć nowego się do tematu, ale mam problem, więc się podepnę.
Chodzi o to że chciałbym zrobić własny motyw do odtwarzacza Pentagram eon slider.
Próbowałem znaleźć plik BMPO.BIN tak samo jak w eonie cineo.tzn:Wgrałem plik rkusb do głównego katalogu odtwarzacza, wypiąłem mp4 z USB, zrestartowałem i podpiąłem jeszcze raz, ale ukryta partycja się nie ukazała.
Wie ktoś może co zrobić żeby się pojawiła? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Przełącz shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

Na Shoutboxie obowiązuje całkowity zakaz rozpoczynania rozmów, tylko i wyłącznie w celu uzyskania informacji "Co Kupić", "Lepsze to czy tamto". Nie stosowanie się do tej zasady, skutkuje natychmiastowym banem. Zainteresowanych zakupem zapraszamy do działu co kupić lub do kontaktu z najbliższym sklepem mp3store
@  rfzb : (28 maj 2016 - 16:53) Też fanatyk, czy też atencjusz? :D
@  EvilKillaruna : (28 maj 2016 - 16:45) @mic: ja to samo.
@  EvilKillaruna : (28 maj 2016 - 16:45) Czyli tak jak zdiagnozowałem wcześniej: atencjusz :)
@  micbud : (28 maj 2016 - 16:38) Ale to w sumie dobrze, bo ktokolwiek go poczyta, zaczyna nie lubiec ateistow:D mi to w sumie pasuje, dlatego sie nie odzywam
@  micbud : (28 maj 2016 - 16:37) Arthass: to nie problem z ateistami, to tylko Jimmi jest taki fanatyk:D
@  Arthass : (28 maj 2016 - 16:24) Problem z ateistami nie polega na tym, że obierają stanowisko "nie wierzę i tyle". Najczęściej towarzyszy im silna potrzeba "nawracania" innych na niewiarę, wyśmiewania innowierców (tak, ateizm to wiara, bo zakłada coś, czego nie potrafi udowodnić, w przeciwieństwie np. do agnostycyzmu), o dziwo same tematy wiary wywołują w nich silne emocje i prawie zawsze muszą zabrać głos w każdym temacie dotyczącym jakiegoś aspektu wiary - nie wiem, na czym to polega, może bardziej chcą przekonać siebie niż innych?
@  Jimmi Dragon : (28 maj 2016 - 14:52) A dlaczego gwoździami? Że niby nawiązanie do tych od krzyża? To chyba takie wielkie musiałby być. Ręcznie wykonane. Później mogłyby za relikwie robić... Jak można łykać takie brednie? Dziwne, że na pogotowie nigdy nie trafiają opętani przez szatana i nie ujawniają swoich nadprzyrodzonych zdolności :P
@  micbud : (28 maj 2016 - 13:29) @deton: a nie mowilem:p
@  Jimmi Dragon : (28 maj 2016 - 12:40) Widzę, że największa wiara rodzi się ze strachu :) Gwoździami pluł, mówił w 3 językach na raz, po ścianach chodził... a wielki bóg nadal łapką nie pomachał. Może gdyby istniał, to popukał by się w czoło...
@  micbud : (28 maj 2016 - 12:37) Deton: miales przywidzenia, a egzorcyzmowanym byl David Copperfield
@  rfzb : (28 maj 2016 - 12:33) Ty byś pogryzł i połknął?
@  rfzb : (28 maj 2016 - 12:33) Jak gwoździe niedobre to nie dziwota, że pluje.
@  deton24 : (28 maj 2016 - 12:29) Jak opętany potrafi pluć gwoźdźmi, jak raz widziałem, to nie mówcie że poza tym światem nic nie istnieje.
@  deton24 : (28 maj 2016 - 12:24) Po tym co widziałem podczas egzorcyzmów i spotkań Odnowy w Duchu Świętym, to jak ktoś mówi że Boga nie ma, to może bym się zasmial, gdybym tylko pamiętał jak to się robi. Chociaż wiem że życie to czasem jedna wielka antykoscielna propaganda. Ale po takich wydarzeniach każdy zmienia stronę mocy. Bez wyjątku. Polecam takiego naocznego doświadczenia.
@  Undertaker : (28 maj 2016 - 00:41) Pudzian się stara ale on tak jakoś nie pasuje do MMA, co najwyżej do przygniatania rywali :D Mamed jakoś szybko z sił opadł i jechał na oparach.
@  Damix : (28 maj 2016 - 00:26) Chociaż z tego co mówił przeciwnik Mameda to złamał mu rękę i nogę, także dźwignie był dobre ale skurczybyk twardy ;].
@  Damix : (28 maj 2016 - 00:25) A ktoś się spodziewał, że pudzian da radę ?:D
@  Undertaker : (28 maj 2016 - 00:16) Zgadza się. Pudzian też nie dał rady.
@  Damix : (27 maj 2016 - 23:55) Oj Mamed wyczerpałbateryjki dzisiaj
@  Jimmi Dragon : (27 maj 2016 - 23:26) No i to właśnie jest błędne pojmowanie ateizmu. Chociaż w sumie wkurza mnie to pojęcie. Kategoryzowanie w tym przypadku prowadzi do takich mylących osądów. Nie wierzę i tyle. Koniec kropka. A "Ateista" rzeczywiście brzmi jak wyznawca jakiegoś poglądu. Czy niewiara w duchy, krasnoludki, wróżki, mikołaja i inne baśniowe stwory, też mnie czyni wyznawcą czegokolwiek?
@  Arthass : (27 maj 2016 - 22:44) to mnie w tym filmiku rozbawiło, te delikatne sugestie, że ateizm u swoich podstaw jest formą wiary (politeistycznej), gdzie bóstwami są naukowcy :) i w zasadzie ma wiele wspólnego z wyśmiewanymi przez nie religiami
@  Jimmi Dragon : (27 maj 2016 - 20:42) A filmik sam w sobie zabawny. 
@  Jimmi Dragon : (27 maj 2016 - 20:41) Jakiś dziwny ten ateista... ograniczony i nieracjonalnie przekonany o nieomylności naukowców (choć jedną z ich głównych sił napędowych jest umiejętność wyciągania wniosków z popełnianych błędów). Zupełnie jakby osoba bezgranicznie wierząca w istnienie boga, stworzyła własne przeciwieństwo i nazwała je ateistą. Jeśli ktoś nie wierzy w "doskonały" boski plan oraz "doskonałość" ludzkiej istoty (stworzonej w końcu na podobieństwo boga), nie będzie też wierzył w nieomylność nauki. 
@  micbud : (27 maj 2016 - 19:20) Ha, wiedzialem, ze moje kuboty w koncu komus sie nie spodobaja. Padlo na obstawe lotniska
@  Kubasz : (27 maj 2016 - 19:12) :o
@  rfzb : (27 maj 2016 - 18:57) @micbud to nie przez turban, tylko sandały i skarpety :P
@  Kubasz : (27 maj 2016 - 18:26) no ;)
@  micbud : (27 maj 2016 - 18:18) Te Kubasz, faktycznie jakies pogloski bombowe na onecie. Nie moglem se normalnie z plecaczkiem i turbanem dzis wejsc na lotnisko, chamstwo
@  Kubasz : (27 maj 2016 - 18:12) ja, w następnym życiu i będę robił kable
@  Arthass : (27 maj 2016 - 18:02) lol kto chce być ateistą? :D
https://www.youtube....h?v=DS1icEssOUM
@  Kubasz : (27 maj 2016 - 18:01) trzeba przepchnac ustawę anty terrorystyczna
@  Kubasz : (27 maj 2016 - 18:00) serio serio
@  micbud : (27 maj 2016 - 17:59) Tja
@  Kubasz : (27 maj 2016 - 17:57) @micbud jak to dlaczego? alarmy bombowe w całej Polsce :F
@  micbud : (27 maj 2016 - 17:27) Nie wie ktoś czemu ewakuowano dziś lotnisko w Świdniku? W necie cisza
@  Arkusz : (26 maj 2016 - 22:14) a z 4000 jak można podziwiać ;)
@  nismovsky : (26 maj 2016 - 22:05) No i ewidentna zaleta pociągów: możesz skupić się na podziwianiu widoków :)
@  nismovsky : (26 maj 2016 - 22:02) Wolałbym samochodem, ale bardziej opłacalnie wychodzą zwroty za bilety :P
@  nismovsky : (26 maj 2016 - 22:02) @micbud a ja ostatnio, w delegację do Olsztyna.
@  micbud : (26 maj 2016 - 20:50) Hmmm, nie jechałem pociągiem już z 10lat
@  Kubasz : (26 maj 2016 - 20:47) ja jutro rano latam - na pociąg
@  micbud : (26 maj 2016 - 20:35) Ja na szczęście dopiero w poniedziałek, do tego czasu wolne
@  Arkusz : (26 maj 2016 - 18:35) a ja jutro latam :woot:
@  micbud : (26 maj 2016 - 16:38) Nie da rady, kaaaaaaac
@  Jimmi Dragon : (26 maj 2016 - 16:35) To wyjdź na zewnątrz. Taka fajna pogoda xd
@  micbud : (26 maj 2016 - 15:35) Nuuuuudy
@  Kubasz : (26 maj 2016 - 15:25) od wczoraj ledwo zipie
@  Kubasz : (26 maj 2016 - 15:25) noooo
@  Jimmi Dragon : (26 maj 2016 - 15:20) Widzę, że szaut ómarł :)
@  Jimmi Dragon : (26 maj 2016 - 12:24) Widzę, że już polskie banki totalnie wypięły się na paypalowe trustly. Nawet teoretycznie obsługiwany ing w praktyce nie oferuje możliwości wpłaty błyskawicznej z udziałem pośredników. Może i dobrze... niby tylko Polacy się zbuntowali przeciwko trustly, ale jak zobaczyłem, że po chyba miesiącu od ostatniej i chyba jedynej transakcji, mój identyfikator do konta jest nadal przechowywany w ich bazie, to poczułem się nieswojo. Ponoć za kilka dni paypal ma zaoferować polskim użytkownikom bezpieczniejszą metodę błyskawicznego doładowania środków...