Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Sennheiser HD430 600 Ohm KT120+KW

http://allegro.pl/sennheiser-hd430-600-ohm-wymienione-nausznice-hifi-i6277042894.html

 

Rewelacyjne słuchawki za darmo. Niestety pady do wymiany na oryginalne (koszt całkowity 89zł, kupowałem w http://sennheiser.pl/sklep), bo te są najprawdopodobniej od HM5, które testowałem i powodowały, że dźwięk był drewniany.

 

Natomiast one u mnie zagrały jak należy tylko z lampą, z Rapture ok, ale z lampą wybitnie/rewelacyjnie/fantastycznie (Rapture jako pre). @Barthuss mi je polecił i u niego grają z vintage Toshiba Aurex sc-m12.

Nie mogłem dojść jak w nich znaleźć tą genialność, aż podpiąłem je do lampy. Polecam.

(aha kablem też można się w nich nieźle pobawić, chociaż ten oryginalny jest znakomicie dobrany)

Do Kubasza po rabat marsz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchawki za "darmo" a on jeszcze rabat sugeruje .

Ok, jest rabat - cena bez padów : 99,99 zł .

 

To są takstarowe pady od mp3store .

Edytowane przez Kubasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear UK:

I am so sorry about your brexit. To cheer you up, you can download all my albums for free, today only.
Click here and carry on.
--RC

 

richard.png
:)
Edytowane przez Jimmi Dragon
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co byście powiedzieli na takie DAC DIY za 280 na bazie CD Denona?http://allegro.pl/dac-diy-na-bazie-cd-denona-fiio-d03k-taishan-i6281430480.html

 

Nikt tego nie zna, to co to za okazja?
Świetny argument.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zabrać głos w sprawie tego DAC'a. Podobne robił (a może i dalej robi) Piotrek608 z audiostereo. W sumie kto wie, czy to nie od tego konstruktora właśnie - ja tam się na wnętrznościach i elektronice nie znam, więc ze zdjęć ciężko mi ocenić. Ale kto wie, może warto dopytać. W sumie nawet obudowa taka w jakich Piotrek608 robił wiele swoich sprzętów. Jeżeli to jest coś podobnego (te, które ja miałem były właśnie na 2xPCM61), to pewnie warto. Jednego takiego DAC'a miałem od Barthussa, drugiego (z wbudowanym mikroforumem608) kupiłem na Allegro. Bardziej pamiętam brzmienie tego drugiego, słuchałem bezpośrednio z wyjścia słuchawkowego (czyli bez pominięcia mikroforuma) i takie combo dawało radę. Całość grała nieco ciemnawo, ale dynamicznie, z miłą dla ucha, przyjemną barwą dźwięku. Przeciwność cyfrowego, analitycznego grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co byście powiedzieli na takie DAC DIY za 280 na bazie CD Denona?

http://allegro.pl/dac-diy-na-bazie-cd-denona-fiio-d03k-taishan-i6281430480.html

Nikt tego nie zna, to co to za okazja?
Na 90% to świetna okazja. Jakbym szukał budżetowego dac-a, to nawet bym się nie zastanawiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, OK... czyli ja po prostu nie znam :ph34r:

Niekoniecznie ;) nie wiadomo nawet z jakiego modelu jest ta płyta daca, a ta cena to wcale nie jest jakaś okazja, co najwyżej przeciętna cena. Cd denona z podobnymi wnętrznościami i uszkodzonym laserem da się kupić za ~30-50zł plus do tego zasilacz za parę naście-parędziesiąt złotych, obudowa za 10zł. i jakieś wtyki/gniazda :P Myślę że w 100-150zł. dało by się wyrobić.

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

OK, OK... czyli ja po prostu nie znam :ph34r:

Niekoniecznie ;) nie wiadomo nawet z jakiego modelu jest ta płyta daca, a ta cena to wcale nie jest jakaś okazja, co najwyżej przeciętna cena. Cd denona z podobnymi wnętrznościami i uszkodzonym laserem da się kupić za ~30-50zł plus do tego zasilacz za parę naście-parędziesiąt złotych, obudowa za 10zł. i jakieś wtyki/gniazda :P Myślę że w 100-150zł. dało by się wyrobić.

 

Nie wszyscy potrafią utrzymać lutownicę w dłoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam , ze ten PCM to jest w najniższej możliwej selekcji jakościowej - wiec raczej kupno tegoda DAC-a sensu niema .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG Nexus 5X w wersji 32 GB za 240 USD na eBay:

http://www.ebay.com/itm/191905311354?rmvSB=true

 

+ 21,67 USD za wysyłkę do PL

+ 60 USD za podatki

 

no ale normalna cena to 599 USD

1250zł z X-Komu... Także żadna okazja, bo wychodzi z tego powyższego linku ~1280 zł :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

OK, OK... czyli ja po prostu nie znam :ph34r:

Niekoniecznie ;) nie wiadomo nawet z jakiego modelu jest ta płyta daca, a ta cena to wcale nie jest jakaś okazja, co najwyżej przeciętna cena. Cd denona z podobnymi wnętrznościami i uszkodzonym laserem da się kupić za ~30-50zł plus do tego zasilacz za parę naście-parędziesiąt złotych, obudowa za 10zł. i jakieś wtyki/gniazda :P Myślę że w 100-150zł. dało by się wyrobić.

 

Myślę, że warto jak ktoś i tak potrzebuje FIIO D03K TAISHAN, wtedy ten DAC wyjdzie jakieś 150 zł. W tej cenie nic lepszego się raczej nie znajdzie. Tu jest dobry filtr sieciowy, zasilanie z trafa itp. Lepiej chyba takie coś zaryzykować niż chińczyka za 300 zł zasilanego z usb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności