Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego Clipa za 59zł,nie cytowałem bo była to bezpośrednia odpowiedź.Post pod postem.

Tak też myślałem, ale wolałem się upewnić. Czasem ktoś potrafi odpowiedzieć do posta 5 wyżej bez cytowania ;P. A wracając do Clipa - myślę, czy by nie kupić i nie opchać potem na Allegro, ale w sumie, dla 20-30zł zysku, szkoda zabawy. W sumie mógłbym komuś kupić, na zasadzie kasa na konto + wysyłka i kupuję, ale znając Opolski MM, rozszarpią tego Clipa jak się tylko pojawi - tak jak było z Kingston Cruzer Micro 2GB za 9,99zł, a potem na Allegro facet sprzedawał za 19,99zł + 10 wysyłka :|.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, ale wolałem się upewnić. Czasem ktoś potrafi odpowiedzieć do posta 5 wyżej bez cytowania ;P. A wracając do Clipa - myślę, czy by nie kupić i nie opchać potem na Allegro, ale w sumie, dla 20-30zł zysku, szkoda zabawy. W sumie mógłbym komuś kupić, na zasadzie kasa na konto + wysyłka i kupuję, ale znając Opolski MM, rozszarpią tego Clipa jak się tylko pojawi - tak jak było z Kingston Cruzer Micro 2GB za 9,99zł, a potem na Allegro facet sprzedawał za 19,99zł + 10 wysyłka :|.

No gość sprzedawał jakiś Clipy za 80zł dziś rano,już się aukcja skończyła.Miał 3 na sprzedaż,pudelka z napisem "10lat Media Markt".Aukcję zaczął o 10 chyba,a o ~13 już nic.

 

Klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gość sprzedawał jakiś Clipy za 80zł dziś rano,już się aukcja skończyła.Miał 3 na sprzedaż,pudelka z napisem "10lat Media Markt".Aukcję zaczął o 10 chyba,a o ~13 już nic.

 

Klik

Czyli zarobił po 20zł na sztuce ( przyjmując, że kupił za 59zł ) + od każdej sztuki może 4zł, jak wyśle Poleconym, a nie Paczką. Daje jakieś 74zł. Wywalać 180zł by zarobić 74zł ( a, minus wystawienie aukcji i prowizja dla Allegro ), nie wiem, czy to takie opłacalne, ale z drugiej strony, piechotą nie chodzi, a i komentarze 3 będą ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, ja bym w to chyba wszedł jeśli bym miał dostęp do nich.

 

Pamiętam jak kiedyś były Muvo w MM super tanio, o wiele taniej niż na allegro.No i mój tata kupił 40 sztuk,bo kierownik MM to był jego kolega i biznes był z tego super.Na jednej sztuce było chyba 70zł zysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności