Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bialy_Wilk napisał:

Według mnie to dobra cena, pod warunkiem ze nie załapiesz sie na 23% Vat'u. Wtedy do ceny należy doliczyć wszystkiego razem (Vat+koszty) około 200zł.

Jakie 200zl? Kupiłem pod koniec listopada X1s za $179,99. Dopłata finalna wyszła 270zl, także przy $215 powiedziałbym że wyjdzie bliżej 300 ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, magnet13 napisał:

Nie wiem za ile stoi Shanling M1, ale 380zł brzmi chyba ok?

https://waa.ai/zNOW

Allegro 549 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, magnet13 napisał:

Nie wiem za ile stoi Shanling M1, ale 380zł brzmi chyba ok?

https://waa.ai/zNOW

Dawało się i za mniej kupić, więc cena raczej ok, jak ktoś wystawia przez OLX.
Ja swego czasu na eBay nowego kupiłem za 90 euro niecałe, później chyba na Joybuy jeszcze taniej bywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tanio chyba jeszcze nie było. Nuforce DAC80 za 250$.

Dobrze ja liczę, że z vatem i cłem wychodzi 1111 zł? Czy coś mi umyka? Ok, umknęła mi przesyłka, czyli 1211 zł :D

https://www.massdrop.com/buy/nuforce-dac80?mode=guest_open&utm_campaign=Drop%3A Request Launched&utm_source=SparkPost&utm_medium=email&utm_term=Drop%3A Request Launched&utm_content=1516629955529.232953572697691693365796&referer=5ER2UV&utm_content=1516629955529.232953572697691693365796

Edytowane przez Magni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Caution napisał:

AKG K181 DJ UE za 189 zł z wysyłką

 

Co myślicie, jak z jakością dźwięku? Słyszałem też, że lubią pękać.

Co do dzwięku to nie mam pojęcia, jednakże materiały pozostawiaj wiele do życzenia. Miałem kilka lat temu jedne z najpopularniejszych basotłuków od AKG i po pół roku pękał pałąk przy słuchawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Caution napisał:

AKG K181 DJ UE za 189 zł z wysyłką

 

Co myślicie, jak z jakością dźwięku? Słyszałem też, że lubią pękać.

Słuchałem i jak dla mnie zdecydowanie lepsze granie niż K518. Widziałem mocno zjechane użytkowaniem, ale nie popękane (w przeciwieństwie do K618).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by kogoś zainteresowały Definitive Technology symphony 1 na Amazonie są 30-50% polskiej ceny. Do tego jeśli ktoś ma kogoś w Niemczech lub UK to jeszcze 20 dolców mniej. Gdzie my żyjemy? 7 świat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Perul napisał:

Słuchałem i jak dla mnie zdecydowanie lepsze granie niż K518. Widziałem mocno zjechane użytkowaniem, ale nie popękane (w przeciwieństwie do K618).

Ciekawe a w tej cenie wypadają przy konkurencji np. przy takich Rockamsterach Live. Rockmastery na pewno lepsze scenicznie, ciekawe jak to ma się w pozostałych pasmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Caution napisał:

Ciekawe a w tej cenie wypadają przy konkurencji np. przy takich Rockamsterach Live. Rockmastery na pewno lepsze scenicznie, ciekawe jak to ma się w pozostałych pasmach.

Scenicznie owszem lepsze Rockmastery (bardziej chodzi o oddalenie sceny niż jej precyzję), ale barwa w moim odczuciu zdecydowanie po stronie AKG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jaro54 napisał:

Jak by kogoś zainteresowały Definitive Technology symphony 1 na Amazonie są 30-50% polskiej ceny. Do tego jeśli ktoś ma kogoś w Niemczech lub UK to jeszcze 20 dolców mniej. Gdzie my żyjemy? 7 świat :(

445zł wychodzi, to jakieś 70% polskiej ceny, ale dźwięk taki sobie, sztuczny, konstrukcja pałąka jest skopana i samoczynnie się składa, jedyne plusy to duża moc i wygodne nausznice ;).

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, neonlight napisał:

445zł wychodzi, to jakieś 70% polskiej ceny, ale dźwięk taki sobie, sztuczny, konstrukcja pałąka jest skopana i samoczynnie się składa, jedyne plusy to duża moc i wygodne nausznice ;).

 

One mają DACa wbudowanego ? Jest tam jakiś odbiornik ? Szukam czegoś na zasadzie jak działa headset od PS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest wbudowany dac od CSR czyli Qualcomm'a 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chcheckitout napisał:

czyli jakiś pipek usb jest ? 

Nie, wbudowane wszystko w słuchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności