Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś poszukiwał lapka multimedialnego, oferta wygląda sensownie:
https://www.olx.pl/oferta/laptop-acer-aspire-vn7-592g-nitro-black-edition-gaming-960m-i5-6300hq-CID99-IDqw6zp.html#653d35392c
► Acer Aspire vn7-592g Nitro Black Edition (15,6")◄
< 2 499 zł >
║ GPU: 960m║
║ CPU: 6300hq║
║SSD: 128GB║
║HDD: 1TB║

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arthass napisał:

Jakby ktoś poszukiwał lapka multimedialnego, oferta wygląda sensownie:
https://www.olx.pl/oferta/laptop-acer-aspire-vn7-592g-nitro-black-edition-gaming-960m-i5-6300hq-CID99-IDqw6zp.html#653d35392c
► Acer Aspire vn7-592g Nitro Black Edition (15,6")◄
< 2 499 zł >
║ GPU: 960m║
║ CPU: 6300hq║
║SSD: 128GB║
║HDD: 1TB║

W podobnej cenie można wyrwać trochę lepsze łapki, nówki z gwarancją zakupione u operatorów

Za 3 stówki więcej kupiłem w tym tygodniu nówkę Asusa rog gl503 z i7 7gen, gtx1050, dwa lata gwarancji

Z i5 obserwowałem dwie licytacje, jeden poszedł za 2500 drugi za 2600, także niezły czas na zmianę lapka, każdy z operatorów ma teraz niezłe sprzęty w promocyjnych abonamentach, które później lądują na allegro lub olx

Edytowane przez coolmen77
Ort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, coolmen77 napisał:

W podobnej cenie można wyrwać trochę lepsze łapki, nówki z gwarancją zakupione u operatorów

Za 3 stówki więcej kupiłem w tym tygodniu nówkę Asusa rog gl503 z i7 7gen, gtx1050, dwa lata gwarancji

Z i5 obserwowałem dwie licytacje, jeden poszedł za 2500 drugi za 2600, także niezły czas na zmianę lapka, każdy z operatorów ma teraz niezłe sprzęty w promocyjnych abonamentach, które później lądują na allegro lub olx


Ten model jest ogólnie - pomijając już samą specyfikację - bardzo udany. Jakość matrycy, klawiatura, touchpad, wykonanie. Bardzo dobrze wypada we wszelkich testach. i7 moim zdaniem w lapkach to często przerost formy nad treścią, sam mam lapka z i7... chłodzenie jak się rozkręca to niestety szum nieciekawy, a za bardzo i tak ciężko w pełni wykorzystać jego potencjał w praktyce. Moim zdaniem oferta jest w porządku, bo ten model kosztuje w okolicy 5000zł w sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MrBrainwash napisał:

http://allegro.pl/sennheiser-hd600-i7094133552.html

HD600 - 550zł + KW.

Aż kuje w sercu, zabierzcie je zanim zejdę... xD Wcześniej zapytajcie o rewizje i dokładnie o sprawność (dla pewności). 

Sprzedane 2010 czyli 7 letnie, po za tym pady headband i metalowe grille zniszczone. Dawno tak dojechanych nie było ...

 

Słuchawki AKG K323XSi

139,00 zł
79,00 zł

KW free !

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Arthass napisał:


Ten model jest ogólnie - pomijając już samą specyfikację - bardzo udany. Jakość matrycy, klawiatura, touchpad, wykonanie. Bardzo dobrze wypada we wszelkich testach. i7 moim zdaniem w lapkach to często przerost formy nad treścią, sam mam lapka z i7... chłodzenie jak się rozkręca to niestety szum nieciekawy, a za bardzo i tak ciężko w pełni wykorzystać jego potencjał w praktyce. Moim zdaniem oferta jest w porządku, bo ten model kosztuje w okolicy 5000zł w sklepach.

Mój brat ma praktycznie ten sam laptop ale z GTX860m (praktycznie to samo). Matryca, jakość wykonania bardzo dobra. Z wad: grzeje się bardzo mocno podczas grania. Laptop ten kosztował 3000-3200 zł nowy z dwuletnią gwarancją jakoś 2 lata temu. 

Zdecydowanie warto dopłacić do i7 w laptopie do grania. Różnica pomiędzy i5 a i7 jest często bardzo duża.

 

 

Edytowane przez kazikson91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, retter napisał:

Sprzedane 2010 czyli 7 letnie, po za tym pady headband i metalowe grille zniszczone. Dawno tak dojechanych nie było ...

 

Jeśli są sprawne to 7 lat nie jest problemem. Są wyraźnie wyeksploatowane, ale doliczając pady BW (na górze zamiast gąbki jakiś mod , choć to może nie konieczne) to dalej mamy świetne słuchawki za nieco ponad 600zł. Dla mnie osobiście 600tki w dobrym stanie są warte te 800zł - tak średnio. Więc 600 to uczciwa cena. Ale nie wiem, może się mylę i co chwile pojawiają się lepsze okazje? Nie śledzę rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kazikson91 napisał:

Mój brat ma praktycznie ten sam laptop ale z GTX860m (praktycznie to samo). Matryca, jakość wykonania bardzo dobra. Z wad: grzeje się bardzo mocno podczas grania. Laptop ten kosztował 3000-3200 zł nowy z dwuletnią gwarancją jakoś 2 lata temu. 

Zdecydowanie warto dopłacić do i7 w laptopie do grania. Różnica pomiędzy i5 a i7 jest często bardzo duża.

 

 


No widzę, że cena spadła w okolice 3500zł. Orientowałem się ponad rok temu w cenach.
A w czym jest taka dużo różnica między i5 a i7? W grach to raczej wróżę, że wcześniej się karta graficzna przydusi, chyba że patrzymy przyszłościowo pod zestaw eGPU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Arthass napisał:


No widzę, że cena spadła w okolice 3500zł. Orientowałem się ponad rok temu w cenach.
A w czym jest taka dużo różnica między i5 a i7? W grach to raczej wróżę, że wcześniej się karta graficzna przydusi, chyba że patrzymy przyszłościowo pod zestaw eGPU.

Jeśli dopłata nie jest duża to warto. i5-ka to niestety tylko dwa rdzenie.

Byłem pewny, że i5-ki w laptopach są nadal dwu rdzeniowe. Mój błąd. 4 rdzenie do większości gier wystarczy.

Edytowane przez kazikson91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kazikson91 napisał:

Jeśli dopłata nie jest duża to warto. i5-ka to niestety tylko dwa rdzenie.


Nie wiem czy coś przeoczyłem? https://ark.intel.com/pl/products/88959/Intel-Core-i5-6300HQ-Processor-6M-Cache-up-to-3_20-GHz
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powerbank Goodram 5000mah za 19zł z kodem mobilne48h w xkom

https://www.x-kom.pl/p/387474-powerbank-goodram-power-bank-5000-mah-15a.html

 

HD681 za 69zł w gorącym strzale 

https://www.x-kom.pl/goracy_strzal/13335

Edytowane przez Jimmi Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vonBaron napisał:

Kod na PB nie działa.

Bo już wysprzedane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyery MMX 300 na ebau za ok. 500 zł. Jak ktoś szuka headsetu to może być dobry pomysł. Link dzięki uprzejmości DyndaS'a z zaprzyjaźnionego forum.

 

mmx300

Beyery MMX 300 na ebau za ok. 500 zł. Jak ktoś szuka headsetu to może być dobry pomysł. Link dzięki uprzejmości DyndaS'a z zaprzyjaźnionego forum.

 

mmx300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, czernomorec napisał:

Android - uruchamianie aplikacji

Nova Launcher Prime w przecenie za 1,79 zł w GooglePlay https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime

Używam od zawsze i polecam, to launcher kompletny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B&O Beoplay H8 za 1299 pln na x-kom.pl w gorącym strzale 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności