Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RIH napisał(a):

Poczekaj jak będą za 2k... emoji6.png

Do tego raczej nie dojdzie, ale fajna branża gdzie schodzisz z zarobku 45% i nadal nie tracisz a zarabiasz, też tak bym chciał :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już branża nas nauczyła i wiemy że ceny są bardziej ludzkie tylko 4 razy w roku

- Promocja Kwietniowa

- Promocja Wakacyjna

- Promocja AVS

- Promocja Świąteczna 

Przez pozostały okres słuchamy muzyki 🎧

i szukamy używek od audiofilów którzy sprzedają i szykują się na promki j/w :)

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa produktów audio w dzisiejszych czasach jest droższa na początku po wejściu na rynek. 

Ja to tylko czekam aż HD490 PRO plus będą chodzić za 1500zł. Może jak będą używki po 1000 to nawet kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cenami słuchawek Sennheiser szczególnie IEM to trudna sytuacja

bo raz na oficjalnej stronie kosztują 4500,- 

https://sennheiser.pl/o/ie-900 aby po chili wskoczyć na 5799,-

 

Tak czy inaczej zalew fake-ów zabił sprzedaż całej ich serii IEM 300,600,900 Sennheiser-a

podobnie jak TWS-ów Sony ostatnio.

 

Przy tak wysokich cenach słuchawek jest to całkowicie niezrozumiałe

że producent nie broni się zabezpieczając towar.

I zaniechał program weryfikacji legalności ich towarów poprzez ich oficjalna stronę kiedyś to działało.

A oficjalni sprzedawcy na 15cm paragonie nie mogą znaleźć kilku milimetrów na wpisanie SN produktu?!

Ktoś powie to kup w oficjalnym sklepie ,

no dobrze ale potem przekonaj drugą osobę jak chcesz je sprzedać używane słuchawki Sennheiser-a

że te słuchawki  i ten paragon to oryginalny pierwotny zestaw.

ech temat rzeka... 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, peter321 napisał(a):

Unique Melody MEST MKII

Było 7.999.-

W innym  sklepie 6.499,-

Jest obecnie 4.499,00,- 
Gdzie jest minimum ceny gdzie sklep nadal ma zysk i sprzedaje -a nie rozdaje charytatywnie ? 😉

 

16 godzin temu, wegiel21 napisał(a):

Do tego raczej nie dojdzie, ale fajna branża gdzie schodzisz z zarobku 45% i nadal nie tracisz a zarabiasz, też tak bym chciał :)

 

Duże promo u producenta w połączeniu z fajnym promo sklepowym oraz spadkiem kursu dolara. 

 

4 godziny temu, AngelOfDeathPL napisał(a):

Już po wszystkim. Gratulujemy szczęśliwym nabywcom! 😉

 

Jeszcze ze 2-3 sztuki prawdopodobnie dotrą w kolejnej dostawie 🧐

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Palpatine napisał(a):

Drogo źle, tanio jeszcze gorzej…no nie dogodzisz. Piękny dzień, kupujesz nowe Mest Mk2 za 4500 i masz najlepsze iem na rynku w kieszeni za pół ceny. Ze mna są od premiery, blisko 3 lata.

? Najlepsze ?

 

Też byłem nimi oczarowany, ale zbyt często wypadały z kabla zostając w uszach bez dżwięku(..) psując nastrój np  w pracach w ogrodzie i tym defraudując się oraz grożąc zgubieniem. [a przecież - raz na grzybobraniu prawie to się stało - zadzwonił telefon i ...po rozmowie - nie gra jedna słuchawka - a zrobiłem kilka kroków w czasie rozmowy...gdyby nie opaska - w której na szczęście została ta zguba - skończył bym chyba z tym hobby z kolejnym rozstrojem nerwowym i traumą - w stresie dopiero po kilku min zauważyłem cel poszukiwań przerażony przeczesując na wdechu ściółkę...]

 

Później jak kupiłem kilka razy tańsze  Hooki X [bez wady powyźej], które już tylko na zwykłym, oryginalnym kablu spokojnie z Mestami rywalizowały bez deklasacji [potwierdzam opinie, że grają jak iemy za kilka tys.] uznałem że zostałem oszukany - pożegnałem się z Mestami na zawsze. 

Niektórzy się nimi zachłystnęli - cóż, można też poszukać, porównać, poczytać więcej i zaoszczędzić ok 3tys [i wydać na inne do porównań, co też zrobiłem łaknąc nowych doświadczeń].

 

Z kolei nie wiem czy są najlepsze w tym przedziale - może dla pewnych preferencji - wg moich uznałem, że mogą być (dla niektórych są) Sony IER-M9, które wg paru źródeł dorównują EE Legend czy samym Sony IER-Z1R [nr 2 na liście audionervosy]. 

 

Uznałem, że skoro mają pewne atuty flagowca, ogromną przestrzeń, separacje, lepszy środek, wygładzoną górę i złagodzone basy no i przystępną cenę -  można zaryzykować i potestować. [są w drodze, ale z teorii - przestrzeń>Mest, separacja instr. = >, muzykalność ~=, góra <(+), środek i bas ~=, cena <]. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, x86 napisał(a):

Dla tych mniej spostrzegawczych 😉 na jednym ze zdjęć widać dosyć duże zarysowanie na prawym boku.

Edytowane przez rudzik9
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rudzik9 napisał(a):

Dka tych mniej spostrzegawczych 😉 na jednym ze zdjęć widać dosyć duże zarysowanie na prawym boku.

 

"immaculate condition" :D

Ludzie wstydu nie mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Silu00 napisał(a):

Bezpiecznie w ogóle kupować przed headfi? Zakładam, że to po prostu wątek ogłoszeniowy jak nasz bazarek?

 

Dokładnie tak, są też komentarze. Ja kupowałem kilka razy i nie było problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Silu00 napisał(a):

Bezpiecznie w ogóle kupować przed headfi? Zakładam, że to po prostu wątek ogłoszeniowy jak nasz bazarek?

 

Generalnie bezpiecznie ale były akcje gdzie jakiemuś poważanemu uzytkownikowi przejęto konto i naciągnięto wiele osób na grubą kasę. Od tamtej pory wprowadzili dodatkowe zabezpieczenia jak logowanie 2 etapowe ale generalnie zawsze płaciłbym paypalem jako goods and services. Płaci się wtedy pare procent więcej czego można uniknąć przy friends and family ale przy tym nie ma możliwości zwrotu jak coś pójdzie nie tak. Kupowałem i sprzedawałem tam wiele razy i zawsze wszystko było gładko.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rudzik9 napisał(a):

Dka tych mniej spostrzegawczych 😉 na jednym ze zdjęć widać dosyć duże zarysowanie na prawym boku.

Dla mniej wprawnego oka jak moje wygląda to na zabrudzenie powstałe przy wyciąganiu z ciasnego etui - patrz ostatnie fotki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, x86 napisał(a):

Dla mniej wprawnego oka jak moje wygląda to na zabrudzenie powstałe przy wyciąganiu z ciasnego etui - patrz ostatnie fotki. 

Też może tak być, najlepiej zapytać, ale to też nie daje 100% gwarancji. Kiedyś miałem taką sytuację, że według sprzedającego IEMy (konkretnie Tanchjim Oxygen) były w super stanie, ale poprosiłem o dodatkowe zdjęcia i na nich ewidentnie było widać, że są  porysowane jak cholera. Także każdy chyba ma indywidualną ocenę stanu wizualnego 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności