Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, chico99 napisał:

 

1500,00 to tak sobie. W mp3store w sierpniowej promce 1699,00.

Jak bym nie kupił XD10 poke, to bym łykał jak pelikan ... he, he.

Ale poke to też świetna maszyna.

Zwróć uwagę że w komplecie było etui a ono tez kosztuje min 350zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, audionanik napisał:

Dokupić obudowę, odbiornik usb, trafo, lepsze opki i za ok. 2,4k mamy zajedaczka-wymiataczka.

Mialem już zostać z mojo, ale teraz łamie się, czy se i tego nie sprawić.

 

https://allegro.pl/dac-pcb-sabre-es9038-pro-dsd512-pcm384khz-32bit-i7524259870.html

Nie sądzę żeby to było takie zajefajne, zresztą po dokupieniu wyżej wymienionych elementów koszt urośnie taki że kupisz już dobre urządzenie gotowe. Ja w podobnej sytuacji wybrałem swojego nfb 1.32 bo deklasował takie kity diy według wielu użytkowników.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rayfe napisał:

Nie sądzę żeby to było takie zajefajne, zresztą po dokupieniu wyżej wymienionych elementów koszt urośnie taki że kupisz już dobre urządzenie gotowe. Ja w podobnej sytuacji wybrałem swojego nfb 1.32 bo deklasował takie kity diy według wielu użytkowników.

Słuchałeś tego? Bo według wielu użytkowników np. k701 to najlepsze słuchawki na swiecie:D.

Ja to miałem w wersji 9018 i de-coś-tam większość tego co słyszałem. Co do kosztów to juz podałem, więc kiedy odpowiadasz na post, to staraj się go wpierw przeczytać, z resztą wszystkie elementy są dostępne u tego sprzedawcy. Nawet nie trzeba lutownicy do poskladania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, audionanik napisał:

Słuchałeś tego? Bo według wielu użytkowników np. k701 to najlepsze słuchawki na swiecie:D.

Ja to miałem w wersji 9018 i de-coś-tam większość tego co słyszałem. Co do kosztów to juz podałem, więc kiedy odpowiadasz na post, to staraj się go wpierw przeczytać, z resztą wszystkie elementy są dostępne u tego sprzedawcy. Nawet nie trzeba lutownicy do poskladania.

Nie słuchałem i dlatego napisałem że nie sądzę żeby było super zamiast że takie nie jest. Czytałem post wzmiankę ile wyniosłaby budowa na gotowo. Nie neguje ale sądzę po opiniach na temat tego typu urządzeń że nie do końca jest to dobre rozwiązanie np taki w teorii świetny buffalo tak na prawdę według posiadaczy gra fajnie ale nie w zestawie z dedykowanym osprzętem. No chyba że znalazłeś jakieś opinie i porównania z których wynika że kosi konkurencję to zwracam honor ale ja takimi opiniami się kierowałem kupując swoje urządzenie zamiast brać je w ciemno :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PanWojtek napisał:

To, że siedzi tam sabre nie znaczy wcale że zagra to jak gryphon z tym samym daciem 

Serio?

 

11 minut temu, PanWojtek napisał:

 za tą same pieniądze można kupić choćby chorda:

https://allegro.pl/chord-qute-ex-i7519449954.html

I raczej zagra ciekawiej 

Nawet napewno ciekawiej. 

Nie po to się kupuje sabra, żeby grał ciekawie - no sorry.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, audionanik napisał:

Oj, nie bardzo, jak doliczysz opłaty od 840pln (najlepsza wersja) to wyjdzie podobnie...i ciul wie co dostanę, i czy sprawne. Dziękuje za takie okazje.

 

Dostaniesz ... no dokładnie to samo co u tego gościa, bo tam przecież jest to samo. 

Wszystkie dodatkowe części też są na ali, tylko pytanie czy chce Ci się czekać. Za to wyjdzie nawet taniej, więc będzie jeszcze bardziej "killer cenowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Firegon napisał:

 

Dostaniesz ... no dokładnie to samo co u tego gościa, bo tam przecież jest to samo. 

Wszystkie dodatkowe części też są na ali, tylko pytanie czy chce Ci się czekać. Za to wyjdzie nawet taniej, więc będzie jeszcze bardziej "killer cenowy"

 Wersji tych płytek jest mrowie. Fani ruletki niech zamawiają na Ali.

Ja raczej kupię w Polsce od gościa, który płytkę uruchomił, sprawdził i nie wciśnie mi innych elementów niż na zdjęciu lub ustalonych telefonicznie. W razie W wolę się handryczyć z rodakiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wersji tych płytek jest mrowie. Fani ruletki niech zamawiają na Ali.
Ja raczej kupię w Polsce od gościa, który płytkę uruchomił, sprawdził i nie wciśnie mi innych elementów niż na zdjęciu lub ustalonych telefonicznie. W razie W wolę się handryczyć z rodakiem.
Tu się zgodzę. Z doświadczenia wiem iż lepiej się kłócić z rodakiem używając przy tym barwnych bluzgów. Niestety przy sporze z jegomośćiem z krainy ryzu. o zgrozo trzeba się posiłkować argumentami i coraz to wymyslniejszymi uprzejmościami co dla niektórych może być naprawdę karkołomnym wyczynem.
Nie raz prowadziłem takie spory i wszystko się da załatwić trzeba tylko cierpliwości. Natomiast wysyłka towaru do Chin naprawdę nie kosztuje majątku.


A teraz pytanie za 100 punktów jak to gra? Jakaś recenzja? Zagra lepiej od dac 80 ?
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, audionanik napisał:

Oj, nie bardzo, jak doliczysz opłaty od 840pln (najlepsza wersja) to wyjdzie podobnie...i ciul wie co dostanę, i czy sprawne. Dziękuje za takie okazje.

 

Potwierdzam, Chińskie oferty już tam mają, że to co na zdjęciu, w 99,5% różni się od tego co realnie dostaniemy. Mowa o płytkach DACów oczywiście, tych sprzedawanych luzem. Różnić się mogą stabilizatory, a przede wszystkim kondensatory, a co gorsza w obrębie jednej płytki potrafią nie trzymać się jednej firmy i jednej grupy produktowej. Czyli połowa pojemności filtrujących jest z jednej parafii, a druga połowa z innej. Pakują co im się  nawinie pod rękę, byle w ogóle zadziałało.

Nie trzeba chyba wspominać, że potrafi to mieć destrukcyjny wpływ na dźwięk, szczególnie przy zasilaniach symetrycznych i zasilaniu wrażliwych elementów toru. Często po zakupie, trzeba pruć połowę elementów pasywnych i wstawiać nowe. W ofertach, zawsze jest najładniejsza opcja, która ślicznie wygląda na zdjęciach i należy mieć tego świadomość.

Oczywiście można składać reklamacje, kłócić się itd. Można też napisać podanie do kaloryfera. Skuteczność będzie podobna :) no chyba że chińczyk już nam znamy i coś od niego kupowaliśmy, kupujemy i będziemy jeszcze kupować. Wtedy można go docisnąć zawczasu, żeby dziadostwa nie odstawiał. Może się postara, jak mu zależy na dobrym kliencie. Ale przy jednorazowych zakupach przez neta, nie liczyłbym na solidność, bardziej trzeba to traktować jak ruletkę, może się uda i za dużo nie będzie popieprzone.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2018 o 16:53, userfrom napisał:

Głupoty piszą. Chętnie poznałbym DAP w cenie do 2k PLN, który gra ewidentnie lepiej od Fiio X5III.

 

Telefony grają lepiej niż X5III.

Shanling M0 za 400 zł gra lepiej niż X5III.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności