Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, LuQi napisał:

 

 

B&W P7 Wireless - odnowione przez producenta - 700zł + KW. Trzeba jednak uważać bo użytkownik choć nie jest nowy na Allegro to komentarzy z ostatnich 12 miesięcy brak.

Ten sprzedawca ma sporo słuchawek w sprzedaży. B&W właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LuQi napisał:

 

Akurat to nie jest żaden wyznacznik mówiący o tym czy słuchawki są dobre czy nie ;)

 

B&W P7 Wireless - odnowione przez producenta - 700zł + KW. Trzeba jednak uważać bo użytkownik choć nie jest nowy na Allegro to komentarzy z ostatnich 12 miesięcy brak.

Cena super, szybko poszły :) zobaczymy czy się pojawią komentarze, bo ma więcej słuchawek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/okazja-sandisk-ultra-200gb-microsdxc-i7482095172.html

Karta pamięci 200 GB za 130 złotych.Chyba niezła okazja.Komentarze też w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być stacjonarny, ale jeśli umożliwiają zamówienie przez internet to muszę też umożliwiać zwrot. Tak samo w mp3store możesz posłuchać słuchawek. Wyjść nawet tylko za próg i zamówić przez internet z odbiorem osobistym w sklepie. Liczy się miejsce zamówienia. Jeśli jest poza siedzibą firmy to masz prawo do zwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Rafacio napisał:

Może być stacjonarny, ale jeśli umożliwiają zamówienie przez internet to muszę też umożliwiać zwrot. Tak samo w mp3store możesz posłuchać słuchawek. Wyjść nawet tylko za próg i zamówić przez internet z odbiorem osobistym w sklepie. Liczy się miejsce zamówienia. Jeśli jest poza siedzibą firmy to masz prawo do zwrotu.

Niestety Rafale, nie masz racji. Sprzedawca/firma jest zobligowana do 14 dniowego zwrotu, tylko w przypadku zakupu na odległość, czyli wtedy, kiedy konsument nie ma możliwości sprawdzenia organoleptycznie, zakupionego przedmiotu.

 

Ze względu na powyższe, w momencie złożenia zamówienia przez internet i wybrania opcji z odbiorem osobistym, już nie obowiązuje przepis o ustawowym zwrocie 14 dniowym, a ewentualny zwrot zależy od dobrej woli sprzedawcy.

Edytowane przez neonlight
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Rafacio napisał:

Może być stacjonarny, ale jeśli umożliwiają zamówienie przez internet to muszę też umożliwiać zwrot. Tak samo w mp3store możesz posłuchać słuchawek. Wyjść nawet tylko za próg i zamówić przez internet z odbiorem osobistym w sklepie. Liczy się miejsce zamówienia. Jeśli jest poza siedzibą firmy to masz prawo do zwrotu.

Jesteś pewny, że dotyczy to także sprzętu używanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie to okazja/oryginał ? Szczurki 846 za 2000 zł.

 

https://allegro.pl/shure-se846-bronze-i7499061641.html#thumb/3

W dniu 3.08.2018 o 19:44, neonlight napisał:

Sony MDR-Z7 za 1200zł, stan "igła" - giełda hi-fi.

Zdecydowanie spóźniłem się :( bo poluje na nie już jakiś czas a cena była dobra.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wegiel21 napisał:

Jak myślicie to okazja/oryginał ? Szczurki 846 za 2000 zł.

 

https://allegro.pl/shure-se846-bronze-i7499061641.html#thumb/3

Zdecydowanie spóźniłem się :( bo poluje na nie już jakiś czas a cena była dobra.

Sam bym je za tyle rozważył, z czystej ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, timecage napisał:

Sam bym je za tyle rozważył, z czystej ciekawości.

Tylko 2000 złociszy za podróbki to może być sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wegiel21 napisał:

Tylko 2000 złociszy za podróbki to może być sporo...

Your point being...? Bo chyba czegoś nie zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wegiel21 napisał:

Tylko 2000 złociszy za podróbki to może być sporo...

 

Ja bym się na nie nie sadził, nieprzeźroczyste Se846 to jedne z chętniej podrabianych słuchawek, z tej prostej przyczyny, że nie widać co jest w środku. Zazwyczaj pakują do nich pojedynczego dynamika w miejsce 4 armatur. Czyli koło Se846 dźwiękowo takie  coś nawet nie leżało. 

"Użyte kilka razy, jak nowe", ale nie wspomina nic o dokumentach zakupowych. "Krzaczkowate" napisy w pierwszej kolejności na opakowaniu. Do kompletu jako bonus aliexpressowy kabel. Pewnie w bundle z Ali było taniej :)

Ale cóż, jak ktoś lubi hazard, to niech sobie kupi.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, timecage napisał:

Your point being...? Bo chyba czegoś nie zrozumiałem.

Czego tu nie rozumieć ? Chodzi mi że nick na allegro jest męski a odpowiada kobieta ktora Twierdzi że słuchawki kupione w Japonii na lotnisku i dowód zakupu się zagubił dlatego mówię że jeśli to podróbki to 2000 zł stracić to sporo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wegiel21 napisał:

Czego tu nie rozumieć ? Chodzi mi że nick na allegro jest męski a odpowiada kobieta ktora Twierdzi że słuchawki kupione w Japonii na lotnisku i dowód zakupu się zagubił dlatego mówię że jeśli to podróbki to 2000 zł stracić to sporo ...

 

Jasne, sprzedaje z Czech do Polski, kupione w Japonii, a papier zakupowy się zgubił. Co nie jest dziwne, nikt nie bierze paragonów za takie groszowe zakupy. A już na lotnisku w Japonii to były tańsze od mineralnej, jak to ceny na lotniskach mają w zwyczaju. Więc tym bardziej pierwsze co się robi w takim przypadku, to się wyrzuca paragon. Następnie okazało się, że fabryczne kable mają wewnętrzne fuj, więc zapewne na drugim lotnisku, tym razem pewnie w Szanghaju, dokupił się kabelek, przypadkiem taki sam jakich pełno na Ali.

 Jeszcze tylko zapytać trzeba czy smok był. Bo w każdej dobre bajce musi być smok.

 

EDIT

Wspominałem, że najchętniej podrabiają nieprzeźroczyste? Wspominałem....

https://www.head-fi.org/threads/counterfeit-shure-se846-dissected.823376/

Te z linka kupione na lotnisku w Ebayu :P

 

Edytowane przez SlawekR
  • Haha 3
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności