Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Trauma napisał:

Ten sam Allegrowicz ma W40 za 980 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shure SE846 za 1700

http://allegro.pl/shure-se-846-sluchawki-douszne-dokanalowe-i7370236635.html

 

Cena super ale obawiam się, że fejki. Brak oryginalnego pudełka. Możliwa wysyłka za pobraniem ale niestety to niewiele zmienia. Czarne to chyba jedyne 846, które występują w wersji nieoryginalnej. Dodatkowo trochę dziwne, że sprzedający już jedne sprzedał, za które otrzymał pozytywny komentarz. Też czarne, też bez oryginalnego pudełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, vonBaron napisał:

 

Same słuchawki to nic, ale z tym opisem to ładnie gościa poniosła fantazja :lol::lol::lol:

 

Cytuję:

 

"HI-FI Man - od zawsze synonim jakości najwyższych lotów

 

Jeśli high-end to dla Ciebie za nisko, to pozostaje już tylko Ultra End.

A tu można by rzecz, że Edition X stoi już w przedsionku do tej klasy. Jest to w końcu 2 od góry modelem tej stajni.

 

Ciężko tu znaleźć punkt odniesienia wśród tradycyjnych słuchawek dynamicznych takich tuzów jak: Sennheiser, Bayerdynamic, Grado czy AKG.

 

To już jest zwyczajnie inny wymiar i już. Jeśli miałbym ująć to jednym zdaniem: tak - te słuchawki są lepsze ... we .... "wszystkim" i to  w nieosiągalnym dla innych słuchawek poziomie. Na tym poziomie pozostaje już tylko kilku godnych rywali na poziomie górnej półki Audeze, Stax, kultowych AKG K1000 i (jak zawsze ... tych mi jeszcze niezbadanych).Wiem, że wyżej od nich powinny stać jeszcze Sennheiser Orpheus, HE-1000 i coś tam jeszcze, czego nie dane mi było słuchać. 

 

Przez moje ręce / uszy przeszły już co najmniej 2 setki słuchawek. Na tej podstawie uzurpuję sobie prawo do "wiedzenia". W mojej ocenie są to najlepsze słuchawki z jakimi dane mi było się spotkać.

 

Oczywiście jak każdy "ultras" ma swoje uwarunkowania. Na pewno potrzebujesz plików najwyższej jakości i przyzwoitego playera, wzmacniacz też  "obowiązkowy". Oczywiście ze zwykłego playera też muzyka poleci ... ale czy po to przymierzasz się do ich kupna aby było "tylko" fajnie...? Zadbaj o nie, a one dadzą ci 2 X więcej."

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Weird_O napisał:

"należy się zarejestrować i podać dane do swojej karty płatniczej" - nie dzięki ?

Nie dziękujesz bo ? Przecież masz tam opcję wył subskrypcji juz na samym początku tak aby w grudniu nie pobrało Ci pieniędzy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy czegoś nie czaję, ale po wypełnieniu formularza pod tym linkiem i przejściu dalej przerzuca mnie na normalna stronę logowania, gdzie mam opcję "wypróbuj teraz", ale jak tam wejdę to mam normalną formatkę do rejestracji na 30-dniowy trial, nie ma nigdzie mowy o 6 miesiącach. Trzeba normalnego triala odpalić po prostu?

Edytowane przez jouhou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jouhou napisał:

Nie wiem czy czegoś nie czaję, ale po wypełnieniu formularza pod tym linkiem i przejściu dalej przerzuca mnie na normalna stronę logowania, gdzie mam opcję "wypróbuj teraz", ale jak tam wejdę to mam normalną formatkę do rejestracji na 30-dniowy trial, nie ma nigdzie mowy o 6 miesiącach. Trzeba normalnego triala odpalić po prostu?

Ja wczoraj próbowałem to ogarnąć. Pokazywało na 30 dni i tak już zostało. Na pepper niektórym się udawało a niektórym nie. Myślałem że to przez to że nie loguję się z Polski może, ale widocznie nie o to szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mantr napisał:

Ja wczoraj próbowałem to ogarnąć. Pokazywało na 30 dni i tak już zostało. Na pepper niektórym się udawało a niektórym nie. Myślałem że to przez to że nie loguję się z Polski może, ale widocznie nie o to szło.

A miałeś już konto na Tidalu? Jak miałeś to trza nowe utworzyć z nieużywanym mailem i wszystko ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Cain napisał:

Tylko konto Premium, czy Hi-fi również dotyczy?

 

Tylko premium 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może oszukałem system, mam farta albo coś, ale jak po założeniu konta z linku (i otrzymaniu 6 mies. premium) zmieniłem subskrypcję na HiFi to zmienił mi się okres na 3 mies. -> tak jakby ten link był voucherem na abonament warty 120 zł.

po tym dałem anuluj subskrypcję i dalej mam dostęp - nie zauważyłem żebym mi coś ściągnęło z konta i mam HiFi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, wegiel21 napisał:

Nie dziękujesz bo ? Przecież masz tam opcję wył subskrypcji juz na samym początku tak aby w grudniu nie pobrało Ci pieniędzy.

W Tidalu zawsze , przy każdej promocji trzeba było podpinać kartę płatniczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie jak u @LoneVagrant. Dodałem jednak 50% zniżki na studenta i mam Hi-Fi za 19.99, a komunikat mam taki:
Masz zweryfikowany status studenta, który upoważnia Cię do 50% zniżki przy zakupie subskrypcji. Twoja subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona 05.09.18. Zostaniesz obciążony kosztami 19,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zadziałało jak u @LoneVagrant tylko skrócił się do września okres zamiast grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos dzis korzystal dzis jeszcze z promocji tidala na 6 mc za free ? Pytam bo chcialem mamie uruchomic i nie idzie nic procz darmowego okresu 30 dniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności