Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew z paypala lub bankowy oraz invoce z Massdropa musisz im podesłać. Od tej kwoty (cena i transport) naliczą ci Vat a z ova-towanej kwoty cło. Wyjdzie ci ok 200 pln, ja za 128$ zapłaciłem 168 pln, tez z massdropa

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Matador napisał:

Dziwne jest to, że musimy płacić vat i cło od transportu. Przecież już firma przewozowa coś zapewne zapłaciła. 

Polska rzeczywistość, to chyba jedyny kraj w Unii Europejskiej gdzie płacimy Vat od transportu a cło od transportu i Vat'u. :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje LG G6 to na Orange bez umowy za 1599 pln, chyba z oficjalnej dystrybucji nie ma taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jaro54 napisał:

Przelew z paypala lub bankowy oraz invoce z Massdropa musisz im podesłać. Od tej kwoty (cena i transport) naliczą ci Vat a z ova-towanej kwoty cło. Wyjdzie ci ok 200 pln, ja za 128$ zapłaciłem 168 pln, tez z massdropa

OK., tylko poiwedz mi proszę gdzie znajdę ten invoice? W help center jest napisane, że mogę pobrać PDF'a ze strony transakcji? A na mojej stronie nie ma takiej żadnego odnośnika do PDF'a? Poprosiłem o przesłanie potwierdzenia przez Support, ale miła pani odmówiła, twierdząc, ze nie mają dostępu do mojego konta i muszę pobrać ze strony transakcji ? Jest jakaś inna strona, niż to co wysłałem w printscreen'ie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jaro54 napisał:

Jak ktoś potrzebuje LG G6 to na Orange bez umowy za 1599 pln, chyba z oficjalnej dystrybucji nie ma taniej :)

Jaro a wiesz dlaczego Orange każe sobie dopłacać do telefonu jak weźmiesz abonament? ;)

 

image.png

 

a jak weźmiesz najtańszy abonament to:

 

image.png

 

Za WTF?

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przywilej bycia abonentem Orange :) chyba 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bambi napisał:

Tylko pytanie czy to są oryginalne słuchawki, bo podróbek było sporo, ale to olx więc raczej tylko odbiór osobisty wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Bambi napisał:

 

Podróbki!

 

Naoglądałem się zdjęć i sporo czytałem, przed zakupem swojego egzemplarza. W tym konkretnym przypadku można to stwierdzić po pilocie i napisach na płytce z filtrami. Nie ma nowych AKG K3003 za 1300, ani za 1500 złotych. Do tego facet sprzedaje dwa modele podrabianych na potęgę Shure, w super okazyjnej cenie :)

Edytowane przez all999
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet tipsów Monster, zwykle I piankowe za 39 zł. Nie wiem jak wypadają dźwiękowo niestety.
https://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/MONSTER/AKCESORIA_SLUCHAWKOWE/SuperTips_Sampler_Pack
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6909029257

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Damix napisał:

Komplet tipsów Monster, zwykle I piankowe za 39 zł. Nie wiem jak wypadają dźwiękowo niestety.
https://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/MONSTER/AKCESORIA_SLUCHAWKOWE/SuperTips_Sampler_Pack
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6909029257

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 

Fajnie ale to T?? ? 400 czy 500 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lord Rayden napisał:

Fajnie ale to T?? ? 400 czy 500 ?

Raczej 400 po wymienionych słuchawkach do których pasują 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te tipsy będą dobrym zestawem do ostry kc06a ? Z pakietu Ori mam trudności ze złapaniem seala, a dzięki załączonym wiem że nie chce tego ich zestawu z filtrami , wolę bezpośrednio 

Edytowane przez nastepny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności