Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.12.2017 o 21:32, userfrom napisał:

 

W tej recenzji (https://magazynt3.pl/test-pioneer-xdp-100r/) widnieje kwota 8999 PLN.

To takie na wnuczka, tylko trochę inaczej. Jeżeli są chętni(jelenie) to dlaczego nie, i nie piszę tylko o Pionku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można zapłacić za Deezera 0,99zł i od razu zrezygnować, żeby po upływie 3 miesięcy nie naliczyło kolejnej opłaty?  czy trzeba zrezygnować dopiero przed upływem 3 miesięcy? nigdy nie korzystałam z Deezera to może najpierw zrobić 30 dni dla nowych?

Edytowane przez ivarybka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @ivarybka:) możesz następnego dnia zrezygnować po zapłaceniu i do końca okresu za jaki masz opłacone premium będzie aktywne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesują B&O Beoplay H8 za 1299 pln trzeba wpisać w koszyku kod : "SWIETABO"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, smar napisał:

Jeżeli chodziło Ci o cenę to chyba niekoniecznie masz rację.

Z ceną lcd2c? Ma rację, to potwierdzona cena w preorderze na forum.

 

Nie zdziwilbym sie, gdyby co rozsądniejsi właściciele lcd2 zaczęli się teraz wyprzedawac i  za sprzedaż swoich używek po gwarancji kupili nowe lcd2c na gwarancji. :P

 

edit: @smar Proszę bardzo: :)

 

Edytowane przez fuzz
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, fuzz napisał:

Z ceną lcd2c? Ma rację, to potwierdzona cena w preorderze na forum.

 

Nie zdziwilbym sie, gdyby co rozsądniejsi właściciele lcd2 zaczęli się teraz wyprzedawac i  za sprzedaż swoich używek po gwarancji kupili nowe lcd2c na gwarancji. :P

Hmmmm, ja z kolei piłem do dyskusji z forum gdzie wychodziło, że cena na tym poziomie jest nierealna na polskim rynku. Z kolei preordera na ten model nie widziałem. Możesz poczęstować namiarami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, matkin napisał:

 

One są w licytacji za 799 i KUP TERAZ 849zł, sprzedający pewnie stwierdził, że za tanio sprzedaje..

 

apropo jak ktoś mieszka w Stanach to cena HE560 wynosi 399$ lub 379$ (wersja stare wtyki). Jest napisane, że opakowania otwarte, więc mogą to być zwroty klienckie.

https://store.hifiman.com/index.php/2017-clearance

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, oblivion napisał:

 

One są w licytacji za 799 i KUP TERAZ 849zł, sprzedający pewnie stwierdził, że za tanio sprzedaje..

 

apropo jak ktoś mieszka w Stanach to cena HE560 wynosi 399$ lub 379$ (wersja stare wtyki). Jest napisane, że opakowania otwarte, więc mogą to być zwroty klienckie.

https://store.hifiman.com/index.php/2017-clearance

 

Hej;... a nie lepiej przez forum ?(to moje) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ksyhoo napisał:

hex za 900 zielonych, nawet z ich jakimś sales taxem to warto się  przeprowadzić dla takiej ceny :)

 

Takie promocje ostatnio robią, że chyba pora zorientować się w cenie biletów i wystąpić o zieloną kartę, a potem modlić się, by słuchawki się nie rozpadły :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Gorionn napisał:

K712 za 650zł z ebay z kodem POKAZJE17

 

https://www.ebay.pl/itm/AKG-K712-PRO-Headphones-Black/121909383286

 

Wrzuciłem to na peppera i już społeczność wyłapała, że mogą to być sztuki ze zwrotów i gwarancja jest sprzedawcy roczna (serwis w UK)

 

"The item is brand new and genuine but sourced internationally, so items would go through quality check to assure everything is complete. Hence, we cannot guarantee all items will be sealed.The one-year warranty is provided by our company (Our Service center is in UK), NO International manufacturer warranty for the item."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności