Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, cxh1437 napisał:

Pioneer XDP-300R nowy od Nippona  za ok 1250 pln z transportem , z kodem z ebaya (15% znizki - kto ma konto pewnie już dostał kod na święta)

https://www.ebay.pl/itm/Pioneer-XDP-300R-Silver-32-GB-Digital-Media-Player-From-Japan/282733639257?hash=item41d43cf659:g:xu4AAOSwjM5aCvZW

Plus cło i podatek VAT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, cxh1437 napisał:

Czyli nie tak, różowo jednak. Jak myślisz ile by wyszło z tymi wszystkimi opłatami pi razy oko ? Ściągałeś kiedyś coś od japońca ? Bo często widzę ekstra ceny na elektronikę i nie raz rozkminiałem, ale ten temat opłat (w temacie nie siedzę) zawsze mnie zastanawiał

Cena razy 1,3 (VAT to 23%, a cło to 7%). Czyli w tym przypadku 1625 zł zakładając, że opłaty zostaną naliczone od kwoty 1250 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awayeah napisał:

Cena razy 1,3 (VAT to 23%, a cło to 7%). Czyli w tym przypadku 1625 zł zakładając, że opłaty zostaną naliczone od kwoty 1250 zł.

 

Vat 23% naliczany od kwoty 1250 zł + wysyłka, kwotę za vat dodajemy do kwoty za towar z wysyłką. Dopiero od sumy tych kwot naliczmy cło. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bialy_Wilk napisał:

Vat 23% naliczamy od kwoty 1250 zł + wysyłka, kwotę za vat dodajemy do kwoty za towar z wysyłką. Dopiero od sumy tych kwot naliczmy cło. :wacko:

Przy tej metodzie wyjdzie o 1% więcej - te 20 zł w tą czy w tą ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie ok 1650 pln za całość. To chyba wciąż niezła cena. Żal dupe ściska, że nie mamy wolnego rynku z USA i Nipponem, to by wymusiło obniżkę cen w Europie, generalnie z zyskiem dla nas i to myślę nie małym, bo trochę tych zabawek każdy w życiu już przerzucił. Szkoda, że UE nie dogadała się jeszcze z USA w sprawie tej umowy o wolnym handlu/rynku, jak patrze na niektóre ceny z amazona i ebaya (usa) to im zazdroszczę mocno. Jak tylko wprowadzą tą umowę w życię to uderzam na "szoping" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest oferta za 1609 zł z bezpłatną wysyłką:

https://www.ebay.pl/itm/Pioneer-XDP-300R-B-mobiler-High-Res-Musik-Player-Schwarz/162641053303?hash=item25de298677:g:Sn0AAOSwAHtaDWah

Sam bym kupił, ale cała kasa jeszcze mi nie wpłynęła, więc przekazuję dalej. Tylko wysyłka w ciągu 13-25 dni roboczych, czyli pewnie muszą ściągnąć z Japonii.

Edytowane przez czernomorec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czernomorec napisał:

Tu jest oferta za 1609 zł z bezpłatną wysyłką:

https://www.ebay.pl/itm/Pioneer-XDP-300R-B-mobiler-High-Res-Musik-Player-Schwarz/162641053303?hash=item25de298677:g:Sn0AAOSwAHtaDWah

Sam bym kupił, ale cała kasa jeszcze mi nie wpłynęła, więc przekazuję dalej. Tylko wysyłka w ciągu 13-25 dni roboczych, czyli pewnie muszą ściągnąć z Japonii.

 

No bez jaj - 25 dni to musieliby dostarczać kurierami na Segway'ach...

Jest napisane, że z UK i DPD - góra tydzień i powinno być dostarczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promo na produkty HyperX, w tym Cloudy :)

https://inspiracje.x-kom.pl/tydzien-z-hyperx?utm_term=20171117&utm_campaign=20171117_gaming&utm_medium=e-mail&c_id=12408131&utm_source=newsletter

 

Dodatkowo promo w Euro na Philips BT6600, za 389 zł to konkret oferta :)
https://www.euro.com.pl/glosniki-przenosne/philips-bt6600a-12.bhtml

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, czernomorec napisał:

Tu jest oferta za 1609 zł z bezpłatną wysyłką:

https://www.ebay.pl/itm/Pioneer-XDP-300R-B-mobiler-High-Res-Musik-Player-Schwarz/162641053303?hash=item25de298677:g:Sn0AAOSwAHtaDWah

Sam bym kupił, ale cała kasa jeszcze mi nie wpłynęła, więc przekazuję dalej. Tylko wysyłka w ciągu 13-25 dni roboczych, czyli pewnie muszą ściągnąć z Japonii.

Pamiętaj, że jeszcze są te kody na ebaya ze zniżką na 15 procent na wszystko. Wyszło by ok 1370 pln, więc jeszcze lepiej. W ogóle z tym kodem warto na ebayu się rozejrzeć za czymś czego ewentualnie szukamy, bo w sumie jest opcja by taniej kupić i można parę stówek zaoszczędzić ( max do 100 euro - czyli około 450 pln - tyle maksymalnie może wynosić rabat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, czernomorec napisał:

Tu jest oferta za 1609 zł z bezpłatną wysyłką:

https://www.ebay.pl/itm/Pioneer-XDP-300R-B-mobiler-High-Res-Musik-Player-Schwarz/162641053303?hash=item25de298677:g:Sn0AAOSwAHtaDWah

Sam bym kupił, ale cała kasa jeszcze mi nie wpłynęła, więc przekazuję dalej. Tylko wysyłka w ciągu 13-25 dni roboczych, czyli pewnie muszą ściągnąć z Japonii.

Nieźle z kodem wychodzi 1400zł, szkoda że już swojego kupiłem :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teti napisał:

Ale czy ten nowy pionek to nie to samo co stary?

Ale czy ten nowy pionek to nie to samo co stary?

Te PM3 to żadna okazja

 

Trzeba wziąć pod uwagę kod zniżkowy na ebayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz konto na ebayu powinienes dostac mejla z kodem znizkowym na święta. Moim zdaniem mega opcja bo kod to 15 procent znizki na wszystko, do kwoty 100 euro czyli ok 450 pln, wiec nie jest to jakis tam rabacik, tylko konkret znizka. Np mozesz sobie cos ze sklepu mp3 store na ebayu kupic i zgarnac znizke 15 procent. Dziala rowniez na towary przecenione. Na ebayu czesto pojawiaja sie znizki, a to takie jak ta przed swietami, albo np 15 procent znizki za zakupy przez paypala. Dlatego ja juz dawno porzucilem alledrogo jesli chodzi o zakupy. Do tego mozna elektronike z UK tanio kupic. Ja zakupilem z ebaya nowe czarne RHA T20 za 500 pln (połowa ceny tego co w PL) jak i kilka inny rzeczy, ktore w Polsce kosztowały dużo drożej.

 

 

Kod ktory ja dostalem to PXMAS17S, mi zadzialal, kupowalem przez paypal (i chyba nawet trzeba - warunki rabatu). Po kliknieciu w kup teraz przechodzisz na dół i tam wpisujesz kod.

Edytowane przez cxh1437
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności