Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Niby nie ten dział na takie wynurzenia, ale pośrednio do niego pasują. Bryston za nieco ponad pół ceny (obecnej), to zawsze okazja i warto o tym Koledzy pamiętać na zaś.

 

@Roo_Volt nienawidzę Cię!!!!

 

Gdybym wiedział, że kiedyś wdepnę w to "hobby", to już w wieku nastu lat skupiłbym się na robieniu pieniędzy lub przeszedł na ciemną stronę mocy.

Tiaaa...i to nie jest tak, że jest za dużo sprzętu do przyjęcia pod swój dach; tylko my musimy więcej zarabiać:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tak czytam.... Nie chciałbym być niegrzeczny, ale przeżywacie jak kiedyś ludziska przeżywali "wyprzedaż, bo zbieram dla żony przyjaciela", a co to, a kto to, a tak tanio, a tamto. Wtedy było identycznie.  Za takimi "promocjami", albo kryje się to co wtedy za tamtą, albo pilna potrzeba, nierzadko wynikająca z trudnych okoliczności życiowych człowieka, albo zwykłe widzimisię, ale to zdecydowanie rzadziej. A tu "afera" jak 150. Normalnie ogłoszenie do gazety trzeba dać.

Jak bym widział otwarcie Serenady w Krakowie, kilka dni temu. Na szczęście z daleka bo omijałem szerokim (kilometrowym) łukiem dantejskie sceny o 50zł, które się tam wyprawiały, ech.

 

 

Sorry za ten wpis, ale naprawdę trudno czasem powstrzymać się od komentarza.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spawn napisał:

@SlawekR zjedz snickersa.

 

Jasne, tylko muszę trafić taki blisko końca terminu ważności, żeby był w okazyjnej cenie :D

 

Edytowane przez SlawekR
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SlawekR  Muszę stanąć w obronie tej naszej wielostronnicowej minidyskusji.

Nie chodziło o to, że to superpromocja, dwa w cenie jednego i sandały w gratisie, kup i następnego dnia wystaw za 120% ceny. Chodziło bardziej o to że używany Bryston pojawia się w Polsce ... no z raz na pół roku ( i to chyba lekki  optymizm)? Recenzje są fenomenalne, półka cenowa za używkę bolesna, ale jeszcze dostępna dla śmiertelnika. No i kilku z nas po prostu wie, że to jest wybitny wzmacniacz.

 

W cenie 4999,  pierwsi śmiałkowie zaczynają rozważać ewentualny zakup. Może by tak sprzedać swój sprzęt, albo wydusić ostatnie grosze? Cena spada raz, coraz więcej osób zaczyna przeliczać swoje srebrniki. Cena spada drugi raz, nagle kredyt przestaje grozić. Cena spada trzeci raz  ... no i tutaj zarówno ja, jak i przynajmniej 5 osób z tego forum zawisło między "kup teraz", a "kupuję i płacę". A ile osób wisi na allegro? 

 

Więc można to potraktować bardziej jako eksperyment społeczny. Gdyby aukcja od początku była ustawiona na 4000, pewnie pojawiłyby się ze 3-4 wpisy i temat by zgasł ( bo i kupujący znalazł by się nieco szybciej :D ). Tu wyglądało to jakby sprzedający czytał nasze posty i się z nami bawił. Licytacja na żywo, tylko zamiast rosnąć, cena maleje.  Pierwszy raz widziałem trzy zmiany ceny w przeciągu 48 godzin.  Zwykle albo przedmiot idzie na szybką sprzedaż i sprzedaje się w dzień, albo na cenę zaporową - wtedy zwykle chętni kontaktują się mailowo.

 

Oczywiście przepraszam wszystkich, którzy mają ustawione powiadomienia w tym temacie, wasze skrzynki mailowe muszą wołać o pomoc!

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.11.2017 o 15:31, Spawn napisał:

Bo wiem jaki fallow ma nick na allegro ;) (no chyba że wystawia nie ze swojego konta)

Czyli jednak Fallow

http://www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet/sprzedam/dac/dac-usb-r2r-async-mhdt-pagoda-os118262.html

 

A propos, daczek jest teraz na allegro za 4799 zł, co czyni go obecnie najtańszym przetwornikiem PCM1704 z wyjściem BAL, dostepnym od ręki.

Edytowane przez Compton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Thar napisał:

Ciekawe czy ta Pagoda dogadałaby się ze Staxami :)

Jak energizer ma wejścia XLR, to warto "iść na całość". :)

 

Jeżeli nie, to taniej wyjdzie zanabyć Audio-GD DAC-19, również na PCM1704, tylko z wyjściami RCA.

Również świetny przetwornik. Miałem okazję porównać go do Aqua La Voce i niewiele mu brakowało.

Był bardziej nasycony i dociążony ale za to mniej rozdzielczy i przestrzenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niestety nie ma, także byłby to niewykorzystany potencjał (lub zmiana energizera w perspektywie:ph34r:).

Raczej jednak na Audio-gd się skończy, tyle że celuję w NFB-1.38 na ES9038pro. Rozdzielczość i przestrzeń to priorytet, barwę i nasycenie mam nadzieję uzyskać/poprawić dzięki lampom i IC :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edifier 2.0 R1600TIII za 399 zł

Creative Nuno Micro 39 zł

Zalman ZM-MIC1 9 zł
Promocja 100x100 
https://inspiracje.x-kom.pl/100x100

Edytowane przez Honor25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Ziomy :)

 

Tak to ja, mam nadzieje wygospodarowac troche czasu i zagladac czesciej na forum. Dlaczego nie ma w komisie, mam za malo czasu na wystawianie. Ale jak chcecie, to zawsze mozemy sie dogadac.

 

Zostala Pagoda, Fostex HPA4BL, Fostexowy kabel zbalansowany, Neotech Foromosa ITX (XLR) i mam jeszcze kabel srebrny Whiplash Audio (ten za kilkaset USD) do HD650/600 i TH610/900 i Grado PS1000.

 

 

Edytowane przez fallow
zapomnialem o czyms
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fallow no cześć, i dziękować za takie okazcje cenowe :D komis to komis, zawsze to lepiej niż płacić prowizje allegro :) kabel zbalansowany też chęynie bym przyjął pod opiekę ale na koncie już nic nie zostało :unsure:

 

Edytowane przez decees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, decees napisał:

@fallow no cześć, i dziękować za takie okazcje cenowe :D komis to komis, zawsze to lepiej niż płacić prowizje allegro :) kabel zbalansowany też chęynie bym przyjął pod opiekę ale na koncie już nic nie zostało :unsure:

 

Kupiłeś fostexy ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności