Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Compton napisał:

3.2k można dać.

 

Co za czasy... LCD-2 żeby mogły wylądować w tym wątku, to powinny kosztować 2800. Całkiem niedawno wiadrami można było po tyle nosić. A teraz 3700 "okazja". Tia.

Potrafią sobie producenci metodą małych kroczków cenę  podciągać, oj to potrafią. Tabuny marketingowców o to dbają. Te słuchawki nigdy nie powinny przekroczyć równowartości ceny 1000 zielonych. A tu dolar w dół, cena sprzętu w górę, ot ekonomia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SlawekR napisał:

 

Co za czasy... LCD-2 żeby mogły wylądować w tym wątku, to powinny kosztować 2800. Całkiem niedawno wiadrami można było po tyle nosić. A teraz 3700 "okazja". Tia.

Potrafią sobie producenci metodą małych kroczków cenę  podciągać, oj to potrafią. Tabuny marketingowców o to dbają. Te słuchawki nigdy nie powinny przekroczyć równowartości ceny 1000 zielonych. A tu dolar w dół, cena sprzętu w górę, ot ekonomia. 

Model Shedua, podobnie jak Rosewood, jest droższy od wesji Bamboo, stąd cena na rynku wtórnym również.

Ale 3700 za 10-cio miesięczne słuchawki, to sporo za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aerial 7 tank, koniec licytacji jutro w południe na razie 69zł. Warto za tą cenę.
http://allegro.pl/aerial7-tank2-diy-dj-sluchawki-nauszne-nowe-i7011045077.html#thumb/1

Znane yamahy eph100. Teoretycznie jak nówki, ale z lombardu 299zł licytacja do 359zł
http://allegro.pl/sluchawki-yamaha-eph-100-i7011576952.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/stax-srm-t8000-wzmacniacz-do-elektrostatow-stax-i6990111017.html 
Wiktor sprzedaje flagowy energizer Staxa za śmieszne pieniądze, w szczególności, że pewnie można się jeszcze dogadać o kilka pln'ów.
Retail to jakieś 30 tysi. 
Do SR007mk2 jest naprawdę świetny. Do SR009 już mniej, imo zbyt jasno i klinicznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.pl/itm/B-O-Play-by-Bang-and-Olufsen-Beoplay-H6-Headphones-Black-Leather-Gen-2-/152311786293?hash=item23767d6b35:g:GVoAAOSwnyBZy1vA

650 pln z wysyłką za nowe Beoplay H6 2 gen z oficjalnego sklepu BO.

 

Jak dla mnie w tej cenie to te słuchawki nie mają konkurencji jeśli chodzi o nauszniki do czystego funu.

 

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.pl/itm/B-O-Play-by-Bang-and-Olufsen-Beoplay-H6-Headphones-Black-Leather-Gen-2-/152311786293?hash=item23767d6b35:g:GVoAAOSwnyBZy1vA
650 pln z wysyłką za nowe Beoplay H6 2 gen z oficjalnego sklepu BO.
 
Jak dla mnie w tej cenie to te słuchawki nie mają konkurencji jeśli chodzi o nauszniki do czystego funu.
 
Trochę wyżej kolega wklejal link, na Amazonie za 550.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Za 550 pln to zamówię drugie. Zawsze to gwarancja, a słuchawki mega mi podpasowały pod względem grania. Takie lepsze HP151.

Za tyle to ja używkę brałem dwa miesiące temu.

 

Z kontem walutowym wychodzi 512 pln ;)

Normalnie jak za darmo.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dzięki.
Za 550 pln to zamówię drugie. Zawsze to gwarancja, a słuchawki mega mi podpasowały pod względem grania. Takie lepsze HP151.
Za tyle to ja używkę brałem dwa miesiące temu.
 
Z kontem walutowym wychodzi 512 pln
Normalnie jak za darmo.


Widać nieźle przemyśleli tą promocje, że ludzie zamawiają po dwie pary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledząc historię promocji na H6 w ostatnich tygodniach można spekulować, że będzie jeszcze taniej jak zejdą do 100€ to sam zamówię parę "na zapas"

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Caution napisał:


 

 


Widać nieźle przemyśleli tą promocje, że ludzie zamawiają po dwie pary.

 

Zamówiłem jedną sztukę. Drugą kupiłem 2 miesiące temu w tej samej cenie tylko używki bez gwarancji.

22 minuty temu, Mihu83 napisał:

Jak B&O H6 wypadają pod względem izolacji od otoczenia? Szukam czegoś co zastąpi Focale Listen i H6 wydają się ciekawą opcją, szczególnie przy tej cenie.

Gorzej od Listenów, D600, ale lepiej od HP151, Takstarów HD6000.

Ogólnie jest znośnie.

 

Aktualnie mam słuchawki jak wyżej oprócz Listenów i imho H6 grają najlepiej w muzyce do której są skierowane te wszystkie słuchawki (elektroniczna, dance).

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Luqart napisał:

 

Gorzej od Listenów, D600, ale lepiej od HP151, Takstarów HD6000.

Ogólnie jest znośnie.

Miałem HP100 i HP150 i z tego co kojarzę, to izolowały całkiem dobrze, jeżeli jest tak jak piszesz, to będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mihu83 napisał:

Miałem HP100 i HP150 i z tego co kojarzę, to izolowały całkiem dobrze, jeżeli jest tak jak piszesz, to będzie git.

To ja mam chyba inne standardy :D Bo mi też pisali, że HP150 dobrze izolują. Kupiłem i średnio zadowolony byłem z izolacji.

Tak samo było z HD6000 i Cal!.

Dopiero D600 i Listeny dobrze izolują jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie odnośnie zakupów na amazonie - lepiej zapłacić w euro czy złotówkach i czy wystarczy przy zamówieniu zmienić walutę na euro i już?

4 minuty temu, Luqart napisał:

To ja mam chyba inne standardy :D Bo mi też pisali, że HP150 dobrze izolują. Kupiłem i średnio zadowolony byłem z izolacji.

Tak samo było z HD6000 i Cal!.

Dopiero D600 i Listeny dobrze izolują jak dla mnie.

Bez przesady, HPki są całkiem ok ale fakt, że do Listenów to im sporo brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Luqart napisał:

Zamówiłem jedną sztukę. Drugą kupiłem 2 miesiące temu w tej samej cenie tylko używki bez gwarancji.

Gorzej od Listenów, D600, ale lepiej od HP151, Takstarów HD6000.

Ogólnie jest znośnie.

 

Aktualnie mam słuchawki jak wyżej oprócz Listenów i imho H6 grają najlepiej w muzyce do której są skierowane te wszystkie słuchawki (elektroniczna, dance).

Najwyższy poziom izolacji miałem na Sennheiser HD 250 ref.I 

Jak się Bangi mają pod względem SQ i ogólnie jaki charakter mają do Sennheiser HD 600 lub Panasonic RP-HD10,  AKG K702?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na H6 nie bardzo inne pady da się założyć. Chyba, że sobie ktoś adapter wydrukuje. Są niby wokółuszne, jeżeli ktoś ma niewielkie i okrągłe uszy ;). Z tego powodu wygoda taka sobie, bo niby leciutkie i przyjemna skórka, ale leży to tak dziwnie na małżowinie i trochę jakby pod kątem, przez co i izolacja taka sobie.

Dźwiękowo to fantastyczny pod każdym względem bas, trochę cofnięty środek i góra taka z krystalicznych, nie napastliwa, ale zauważalnie rozjaśniona. Do elektroniki owszem, jak znalazł. W czymkolwiek bardziej akustyczno-wokalno-podobnym dla mnie lepsze są MSR7, bo mają pełniejszy środek. A i wygodowo MSR7 mogą lepiej podpasować, bo niby ciaśniejsze i bardziej odczuwalne, ale chociaż te uszy obejmują i ściskają pewnie.

O dziwo bardzo porównywalne ze sobą nauszniki, wybór taki typu co kto woli, żadne z nich nie są w oczywisty sposób lepsze.

Taka mini recenzja ode mnie :D.

Edytowane przez timecage
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, timecage napisał:

Na H6 nie bardzo inne pady da się założyć. Chyba, że sobie ktoś adapter wydrukuje. Są niby wokółuszne, jeżeli ktoś ma niewielkie i okrągłe uszy ;). Z tego powodu wygoda taka sobie, bo niby leciutkie i przyjemna skórka, ale leży to tak dziwnie na małżowinie i trochę jakby pod kątem, przez co i izolacja taka sobie.

 

Dźwiękowo to fantastyczny pod każdym względem bas, trochę cofnięty środek i góra taka z krystalicznych, nie napastliwa, ale zauważalnie rozjaśniona. Do elektroniki owszem, jak znalazł. W czymkolwiek bardziej akustyczno-wokalno-podobnym dla mnie lepsze są MSR7, bo mają pełniejszy środek. A i wygodowo MSR7 mogą lepiej podpasować, bo niby ciaśniejsze i bardziej odczuwalne, ale chociaż te uszy obejmują i ściskają pewnie.

 

O dziwo bardzo porównywalne ze sobą nauszniki, wybór taki typu co kto woli, żadne z nich nie są w oczywisty sposób lepsze.

Taka mini recenzja ode mnie :D.

 

No i w sumie przeszła mi ochota na zakup H6v2 :/ ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności