Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ibood.com/pl/pl/product-specs/29089/77799/edifier-r1280db-studio-bookshelf-speaker.html

 

Nowe R1280DB za 375zł ze shipem do wyczerpania albo 23h.

Imo good deal, dałem się skusić D:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Lord Rayden napisał:

 

Metallicę bym łyknął sobie ale boję się, że to lipna realizacja :( 

 

11 godzin temu, decees napisał:

 

Bursony ostatnio lecą jak grzyby po deszczu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chcheckitout napisał:

Metallicę bym łyknął sobie ale boję się, że to lipna realizacja :( 

Ja już trochę płyt w Biedronce kupiłem i nie zawiodłem się a nawet przez pomyłkę kupiłem drugą Norah Jones i okazała się (za 9,90 z Biedry) lepsza od "oryginalnej" za prawie 60,00 pln. Patrz tylko czy koperta nie uszkodzona, pomięta. Różnie ludzie się z towarem obchodzą

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chcheckitout napisał:

Podlecę dziś do biedronki i zobaczę. Generalnie nie mam szczęścia, bo albo wykupione, albo w ogóle nie było płyt, a mam 4 biedronki na osiedlu. 

Oblatałem dzisiaj wszystkie biedronki w okolicy i mety już nie dostałem ale przygarnąłem Soundgarden i John Coltrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Empik promocja tylko 3 dni na płyty. Każdy powinien coś ciekawego znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesują JBL450BT to za 179 pln na al.to.pl są do wzięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-akg-m220-pro-headphones

 

AKG M220 pro za ok.55USD z shipem do Polski.

 

Mam jednak pewne wątpliwości - w aktualnej ofercie są czarne/granatowe/czerwone, a we wszystkich recenzjach pozytywnie wypowiadających się o tym modelu są białe. Ponadto według opisu technicznego na massdropie przetwornik ma 30mm, a np według Audiofanatyka mają 32mm. Pytanie brzmi zatem: czy to są TE słuchawki? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, macio232 napisał:

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-akg-m220-pro-headphones

 

AKG M220 pro za ok.55USD z shipem do Polski.

 

Mam jednak pewne wątpliwości - w aktualnej ofercie są czarne/granatowe/czerwone, a we wszystkich recenzjach pozytywnie wypowiadających się o tym modelu są białe. Ponadto według opisu technicznego na massdropie przetwornik ma 30mm, a np według Audiofanatyka mają 32mm. Pytanie brzmi zatem: czy to są TE słuchawki? :)

 

Dobre pytanie. Białe są wersją bezpośrednio od AKG, w obecnym dropie natomiast czytamy "Massdrop x AKG", czyli możliwe, że oprócz zmian kolorystycznych, co nieco w brzmieniu się zmieniło. Aczkolwiek, biała wersja jest nadal do kupienia na Amazonie i tam również jest 30mm. Strzelam, że to to samo; gdy Massdrop coś kombinuje przy słuchawkach, to zmienia im również nazwę (K7XX, 6XX etc.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.banggood.com/ANENG-AN8002-Digital-Ture-RMS-Multimeter-ACDC-Current-Voltage-Frequency-Resistance-Temp-Tester-p-1145700.html?p=RO161110893762015018

 

Siemka, aktualnie multimetr kosztuje ok. 50pl w promo, wyczytałem w internetach, że za ten pieniądz to kozak, hmm...

Ktoś miał, ma? I czy ktoś kupował już coś na tym "banggoodzie"? Spoko jest?  ;)

Sam się zastanawiam czy go nie czapnąć  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności