Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Na ibooda trafiły Senki HD471 w cenie 210zł+kw

Niech ktoś bardziej obeznany oceni czy jest to dobra okazja, na ceneo zaczynają się od 350zł. Link poniżej

http://www.ibood.com/pl/pl/product-specs/25241/68029/sennheiser-hd-471.html

Edytowane przez Niewiernus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Loombardzie na Ruskiej we Wrocku (koło Chleboteki) leży kilka pudełek pchełek Apple (białe, przewodowe) po 45 zl. Napisali ,że oryginalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Loombardzie przy Kazimierza Wielkiego Denonki mm400 z przerywającą prawą muszlą (nie wiedzieli), na gwarancji, także jak komuś się chce bawić z odsyłaniem (mi się nie chciało) to jest szansa na wyrwanie w okazyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, zdzichon napisał:

A w Loombardzie przy Kazimierza Wielkiego Denonki mm400 z przerywającą prawą muszlą (nie wiedzieli), na gwarancji, także jak komuś się chce bawić z odsyłaniem (mi się nie chciało) to jest szansa na wyrwanie w okazyjnej cenie.

A jaka ta okazyjna cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perul umi.

 

w Biedronkach od wczoraj Powerbanki Kiano slim 10000 za około 60 zł. Podobno nie najgorsze według SpidersWeb i Tabletowa.

poza tym widziałem po 24 zł jakieś pchełki Sony w gablocie na Bystrzyckiej we Wrocku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arturos1967 napisał:

Rozumiem, ale nie przed urlopem bo byłby strasznie cichy ;)

Najlepsze są ciche, bo ma się święty spokój ;)

 

Ja raz nie miałem cichego, ale taki : pojechałem z rodzinką w region gdzie musiałem zdjęcia robić. Umowa była, że nie wchodzimy sobie w drogę.

Przed świtem wyjeżdżałem na plenery kiedy oni jeszcze spali. Jak wracałem to byli nad morzem, a ja szedłem spać. Jak wstawałem na wieczorny plener to ich jeszcze nie było więc wyjeżdżałem.Jak wracałem to oni już spali.

I tak przez 10 dni.

Łooo, jaki to był fajny urlop :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, paratykus napisał:

Najlepsze są ciche, bo ma się święty spokój ;)

 

Ja raz nie miałem cichego, ale taki : pojechałem z rodzinką w region gdzie musiałem zdjęcia robić. Umowa była, że nie wchodzimy sobie w drogę.

Przed świtem wyjeżdżałem na plenery kiedy oni jeszcze spali. Jak wracałem to byli nad morzem, a ja szedłem spać. Jak wstawałem na wieczorny plener to ich jeszcze nie było więc wyjeżdżałem.Jak wracałem to oni już spali.

I tak przez 10 dni.

Łooo, jaki to był fajny urlop :D

 

Nieźle zorganizowane. Niestety jeśli nawet wziąłbym ze sobą na wyjazd staruszka D80 i wszystkie szkła to nikt by z najbliższych mi pewnie nie uwierzył, że do pracy znikam przed świtem i i wracam o zmierzchu :)

 

PS. Zabrzmiało jakoś wampirycznie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidelio L2 400zł

http://allegro.pl/hit-sluchawki-philips-fidelio-l2-jak-nowe-sklep-i6889655631.html#thumb/6

 

Jak dla mnie opis jest przesadzony, nie wyglądają jak nowe, a wyraźnie jak używki. Lecz jeśli działają dobrze i nie mają ukrytych wad to i tak niezła cena. Kiedyś bym się nie zastanawiał i sam bym je brał. Jednak po pierwsze jestem trochę splukany po zakupie kompa, po 2 mam za dużo słuchawek ? :P Po 3 obecnie nie mam do nich dobrego źródła (w sensie spasowania).

 

Jeśli ktoś zastanawia się co to za słuchawki to powiem, że do wszystiego i do niczego. Są niby portable, ale wygodą mogą spokojnie na większosci głów służyć w domu, półotwartość dobra dla dźwięku, ale dla tłumienia już nie, ale i tak nie grają jeszcze jak w pełni otwarte słuchawki. Paradoksalnie SQ wyśmienite, brzmienie ciepłe, zbalansowane, ale żywe, z ikrą, ale przez to mogą nie wybaczać pewnym nagraniom i źródłom dźwięku. Komuś na forum poleciłem zestawienie z GO@720 i choć sam nie sprawdzałem to okazało się 10/10. Sam żałuję, że już nie złożę tego zestawienia. Jak ktoś ma Geeka lub inny mały sprzęt dobrze grający, ale nie koniecznie mocno szczegółowy to L2 mogą podnieść wrażenia dźwiękowe swoją wbudowaną rozdzielczością. Bas jest dobry, bardzo dobry nawet, ale w ilościach "sam raz" co IMO sprawi, że będzie znikać w stricte mobilnym zastosowaniu.

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności