Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Bialy_Wilk napisał:

To zakup powyżej 50 Euro więc trzeba sie liczyć z dopłatą 23% Vat. 

 

To jest niemiecki Amazon, nie pozaeuropejski. VAT w Niemczech jest tylko o 4% niższy niż w Polsce, więc co najwyżej z taką dopłatą można się liczyć i będzie ona naliczona przed zakupem (wartość produktów zmienia się po wybraniu adresu dostawy).

Poza tym VAT jest doliczany na zakupy powyżej 25 euro - oczywiście nie w tym wypadku.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adikadik napisał:

Smartfon Ulefone Metal 5.0 3GB/16GB na MTK nówka za 82 eur (w PL od 420 na alle z miesięczną gwarancją otwarty, nówki powyżej 5 stówek)

jeszcze tylko 40 minut, dostępne 4 kolory

https://www.amazon.de/Ulefone-4G-LTE-Smartphone-Android-Vertrag-Batterie/dp/B01M3SFCWD

 

TA SAMA OFERTA BEDZIE JUTRO O 8.35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LuQi napisał:

Nowe Beyerdynamic DT990 PRO za 400zł + KW

Wystawiane po raz któryś, nie ma na nie żadnych kwitów że są nowe - nie wielu zastawia nówki w lombardzie.

Edytowane przez Bialy_Wilk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bialy_Wilk napisał:

Wystawiane po raz któryś, nie ma na nie żadnych kwitów że są nowe - nie wielu zastawia nówki w lombardzie.

To fakt, ale jeśli nawet nie, są w bardzo dobrym stanie. Pomijając już pady, które można wymienić (choć warto zauważyć, że są tutaj jak nowe/nowe), to napisy na muszlach nie są starte, a tak też można ocenić poniekąd wiek Beyerów z serii PRO.

Edytowane przez snuffdbko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, snuffdbko napisał:

To fakt, ale jeśli nawet nie, są w bardzo dobrym stanie. Pomijając już pady, które można wymienić (choć warto zauważyć, że są tutaj jak nowe/nowe), to napisy na muszlach nie są starte, a tak też można ocenić poniekąd wiek Beyerów z serii PRO.

Kontaktowałem się ze sprzedawcą, W opisie jest 600 ohm (a foto jest 250 ohm), podobno opis jest dobry - nie potrafiono mi wyjaśnić rozbieżności. Może nie trafiłem na kompetentna osobę. Jeżeli zdjęcia są sprzedawanych słuchawek to faktycznie mogą to być nówki lub nie wiele używane, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kiedyś w lombardzie nowe dt880 600... tak na oko model sprzed 15-20 lat... i musiałem je wygrzewać, bo na początku góra była ostra... także wszystko się może zdarzyć

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Bialy_Wilk napisał:

Kontaktowałem się ze sprzedawcą, W opisie jest 600 ohm (a foto jest 250 ohm), podobno opis jest dobry - nie potrafiono mi wyjaśnić rozbieżności. Może nie trafiłem na kompetentna osobę. Jeżeli zdjęcia są sprzedawanych słuchawek to faktycznie mogą to być nówki lub nie wiele używane, 

To są ewidentnie 250 Ohm. Po prostu błąd w opisie - jest on od Edition, bo nawet tam widnieje "skórzane etui z profilem gąbkowym i uchwytem". Ponadto DT990 PRO 600 były tylko dawniej produkowane i miały m.in. głównie inny pałąk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, snuffdbko napisał:

To fakt, ale jeśli nawet nie, są w bardzo dobrym stanie. Pomijając już pady, które można wymienić (choć warto zauważyć, że są tutaj jak nowe/nowe), to napisy na muszlach nie są starte, a tak też można ocenić poniekąd wiek Beyerów z serii PRO.

 

Skoro już tak trzeba kombinować, to nie lepiej wziąć ode mnie bez padów - te dokupić i mieć słuchawki "tak jak nowe" w 100% ;) Wszyscy wiemy, że pro to pancerna kostrukcja, moje przez rok służyły jedynie do sprawdzania brzmienia sprzętów, a potem trafiły do mnie i głównie leżakowały. Kupić tylko do nich świeże pachnące nowością pady i będą równie dobrze jak ze sklepu tylko x% taniej :) Nie sprzedawałbym ich w ogóle (to moja 3 para w sumie), ale mam inne wydatki. Dziwię się, że jeszcze nikt nie chapną ich. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MrBrainwash napisał:

 

Skoro już tak trzeba kombinować, to nie lepiej wziąć ode mnie bez padów - te dokupić i mieć słuchawki "tak jak nowe" w 100% ;) Wszyscy wiemy, że pro to pancerna kostrukcja, moje przez rok służyły jedynie do sprawdzania brzmienia sprzętów, a potem trafiły do mnie i głównie leżakowały. Kupić tylko do nich świeże pachnące nowością pady i będą równie dobrze jak ze sklepu tylko x% taniej :) Nie sprzedawałbym ich w ogóle (to moja 3 para w sumie), ale mam inne wydatki. Dziwię się, że jeszcze nikt nie chapną ich. 

Od kiedy Twoja oferta komisowa jest allegrową okazją? :)

btw. mam uczulenie na lombardy, gdyż imo większość tych sprzętów jest "jumana"... sam swoje słuchawy (zgubione) znalazłem po 2 miesiącach w loombardzie w swoim mieście ;)

ps. sry za off-a

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bakus1233 napisał:

@MPMjak szukasz dalej HD600, to tutaj masz dobrą ofertę. 

http://allegro.pl/sennheiser-hd-600-swietne-hi-fi-i6841625665.html#thumb/1

 

 

o proszę, ja też się przymierzam do tych słuchawek, ale jeszcze nie teraz, więc jak kolega MPM kupi i się znudzi to może odkupię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adikadik napisał:

Od kiedy Twoja oferta komisowa jest allegrową okazją? :)

btw. mam uczulenie na lombardy, gdyż imo większość tych sprzętów jest "jumana"... sam swoje słuchawy (zgubione) znalazłem po 2 miesiącach w loombardzie w swoim mieście ;)

ps. sry za off-a

Mój post jest komentarzem do oferty z allegro. Kiedy trzeba kombinować, racjonalizować sobie, by uzasadnić zakup z takowej okazji, to już lepiej wziąć z pewnego źródła w tej samej cenie lub z niewielką dopłatą do całkowicie nowych padów (to może być ważne dla kogoś ze względu na higienę np.) Wskazuję prostą logikę, sytuacja win-win. ;)

 

 

 

 

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bakus1233 napisał:

@MPMjak szukasz dalej HD600, to tutaj masz dobrą ofertę. 

http://allegro.pl/sennheiser-hd-600-swietne-hi-fi-i6841625665.html#thumb/1

 Się zastanawiam właśnie, to że @Michaelz jest zainteresowany później jest pomocne w podjęciu decyzji.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marekhall napisał:

Beyerdynamic DT931 - 171 GBP + przesyłka

Na tą chwilę, bo jeszcze prawie doba do końca licytacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności