Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26/05/2017 o 15:51, MPM napisał:

Na Massdropie słuchawki -AKG M220 Semi-Open Studio Headphones

 

za 50 dolków , jacyś chętni? bo wysyłka do polski za prawie 2/3 wartości......

 

Ale wtedy większe szansze na naliczenie cło i vat. Z tą wysyłką to nie wiem czemu taka wysoka, może napisz tam komenta z narzekaniem na to. Zawsze cień nadziei na zmianę.

31 minut temu, MPM napisał:

 

Warto wcześniej sprawdzić czy oryginalne, bo model M50 jest lub był często podrabiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MPM napisał:

 

Pady wyglądają jakby ktoś nimi wycierał podłogę.

Brudne wkładki wewnątrz padów, kabel ponaciągany jak stare gacie.

Ogólnie mówiąc stare, brudne truchło za chore pieniądze.

Już nie mówiąc o tym, że brak papierów i opakowania.

 

Te ogłoszenie nie jest okazją. Te ogłoszenie łapie się do kategorii "i nie tylko" - czyli śmieci za spore pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ibood.com/pl/pl/product-specs/23859/61587/denon-music-maniac.html

Na iboodzie denony mm200 za 285zł z przesyłką.

 

Przyjemne basowe brzmienie. Niezbyt detaliczne, ale do podróży w sam raz. Bardzo wygodne i lekkie. Stylowe i dobrze wykonane. Dość dobrze tłumią. W tej cenie myślę, że warte zainteresowania. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10€ rabatu na zamówienia powyżej 40€ na Amazon.de

 

Jak znajdziecie coś dobrego, to wrzućcie. Ja sobie pewnie kartę microsd sprezentuję

Edytowane przez krz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krz napisał:

10€ rabatu na zamówienia powyżej 40€ na Amazon.de

  Ukryj zawartość

 

Jak znajdziecie coś dobrego, to wrzućcie. Ja sobie pewnie kartę microsd sprezentuję

No to lecimy

nowy interfejs Behringer UMC22 - teraz 40 eur, po rabacie i zmianie VATu 30 z groszami

https://www.amazon.de/Behringer-ZB791-UMC22-Audiophile-Interface/dp/B00FFIGZF6/

 

5 godzin temu, vonBaron napisał:

Jakoś dziwnie kojarzę ten nick :)

Edytowane przez adikadik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu odpuściłbym sobie te słuchawki. Pałąk jest brzydki i pewnie są bez pudełka a to ma duże znaczenie jeśli chodzi o cenę. Jak będziesz miał szczęście, to znajdziesz normalne HD600 za 700-750zł. Za 800zł to z pewnością kupisz idealne, a uwierz mi lepiej w przypadku tych słuchawek dołożyć 100zł i mieć ładne niż brać te za 700zł, bo nie wiem czy byś je później w tej cenie sprzedał, a z ładnymi to nie ma większego problemu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26/05/2017 o 15:51, MPM napisał:

Na Massdropie słuchawki -AKG M220 Semi-Open Studio Headphones

 

za 50 dolków , jacyś chętni? bo wysyłka do polski za prawie 2/3 wartości......

 

Ja raczej będę brał te M220 ale z tego co widzę wspólny zakup nie ma większego sensu bo jak się bierze dwie sztuki to koszty wysyłki po prostu rosną dwukrotnie.

Edytowane przez mrpiter2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to umieścić ale wydaje mi się, że tutaj.

 

Wylicytowałem ipoda 1g 32gb cena wydaje mi się dosyć okazyjna - 81zł + 11 na kuriera. Nie wiem czy go potrzebuję kupiłem dzisiaj nano 3g, więc mam już jednego ciepłego grajka...

Jeżeli ktoś chce to w ciągu 5 dni może się do mnie odezwać na pv, wtedy podam jego dane w formularzu. Jeżeli nie znajdzie się chętny to sam kupię tą taczkę.

 

link do aukcji - http://allegro.pl/ipod-a1213-32gb-tanio-i6829290065.html?snapshot=MjAxNy0wNS0yOVQwOTozNjowOVo7YnV5ZXI7MTNhZTZlYTVkNTdmMWEzNGU4ODI3MjMyNzBkYjM0YWExMTg5ZmFjODhlNWMyZWYxNGM4NTM0NGE1OTQ1NDdiOA%3D%3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności