Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Sony MDR 100AAP limonkowe

 

http://allegro.pl/sluchawki-sony-mdr-100aap-z-mikrofonem-limonkowe-i6822173431.html

 

Hmm.... czemu nie ma większego przebicia?

Edytowane przez MPM
niedokladna nazwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena mocno atrakcyjna ale sprzedawczyni sprawdzona. Sam od niej kupowalem sluchawki i co jakis czas wystawia ciekawe rzeczy w dobrych cenach. Calkowicie odcinajac sie od tego konkretnego egzemplarza mialbym stracha dzisiaj kupowac mk1 bo od wielu lat nie ma driverow do nich dostepnych. Nawet jak wyslesz do staxa to jedyne co moga zaproponowac to wymiana na drivery z mk2 ktore graja inaczej tak ze nie wiadomo czy masz legendy czy "tylko" mega dobre sluchawki ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym się bardziej bał o ten nowy sprzęt co w dzisiejszych czasach jest produkowany, gdzie producenci dbają o to, aby wytrzymał on kilka lat. Trochę starego sprzętu już przewaliłem i jak ktoś tym nie rzuca to praktycznie nie do zajechania. A bać to się można kupować Orfeuszy czy Sony R10.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Top HiFi są ciekawe wyprzedaże może kogoś zainteresują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Na Top HiFi są ciekawe wyprzedaże może kogoś zainteresują

 

Coś nie tak z tą promocją na MH40, ponieważ kilka razy w ostatnich dwóch tygodniach sprawdzałem ceny tego modelu w tym właśnie sklepie i zawsze kosztowały 1650. Teraz widzę wymyślili, że niby poprzednia cena 1999. Lecą w kulki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Królowej wszystko taniej. Ja mam JVC HA-KX100 za 9,99 funta przy cenie wtedy w Polsce 399 pln. My jesteśmy bogaci i stać nas na wszystko, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jak jadłem w knajpach albo płaciłem za hotele, to ostatnie słowo, jakie by mi do głowy przyszło to "tanio"...

Edytowane przez Seler666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sennheiser-hd-600-i6823173831.html

 

HD 600 - KT 699zł

Cena może nie jest okazją, ale bardzo przyzwoita zważywszy, że przeważnie stówę więcej i w górę się pojawiają... Po opisie i wyglądzie wydają się ok.

 

Jakby mi nie minęła audiochoroba to pewnie wziąłbym je by je po prostu mieć. Mam wrażenie, że one z wiekiem robią się co raz lepsze... Jak ktoś szuka audiofilskich wrażeń w niskim budżecie to te będę polecał jako pierwsze, a by dodać magii i basu to jakiś lampowy wzmak czy coś innego synergicznego i bajka!



:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Seler666 napisał:

No nie wiem, jak jadłem w knajpach albo płaciłem za hotele, to ostatnie słowo, jakie by mi do głowy przyszło to "tanio"...

Zależy w jakich knajpach i hotelach bywałeś. W Birmingham mogę ci polecić knajpę Marca Pierre White'a. Ceny rozsądne nawet na naszą polską kieszeń i całkiem fajne jedzenie. Nie zamawiaj tylko jednofuntowego steku sam bo możesz mieć problem ze zjedzeniem :)

O hotelach nie powiem nic bo u synusia mam noclegi :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Jaro54 napisał:

Zależy w jakich knajpach i hotelach bywałeś. W Birmingham mogę ci polecić knajpę Marca Pierre White'a. Ceny rozsądne nawet na naszą polską kieszeń i całkiem fajne jedzenie. Nie zamawiaj tylko jednofuntowego steku sam bo możesz mieć problem ze zjedzeniem :)

O hotelach nie powiem nic bo u synusia mam noclegi :)

 

burger i piwko w wetherspoon też dają radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności