Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Lord Rayden napisał:

Nie pisz tak do niego. Najbardziej denerwujący allegrowicze, to Ci, którzy tak piszą. Możesz z kulturą napisać "Czy dopuszcza Pan negocjacje ceny ?" . Zawsze to brzmi lepiej i nie denerwuje. A jeszcze bardziej wkurzają klienci, którzy najpierw żądają zdjęć dodatkowych, informacji, po czym piszą,że oni mogą dać tylko...i tu podają cenę,która jest kompletnie z d...

Przecież to była ironia ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Vaiet napisał:

Bardziej wkurzające by było "Daję 2 tysiące i wpłacam od razu kasę na konto" xDDDDDDDDDD

Tak to przynajmniej by sprzedał. Zadziwiają mnie Ci goście co dają ceny z d... Na co oni liczą? Potrafią klocka/fony trzymać pół roku i nie sprzedać i zostać z nimi, kurde, do końca świata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SlawekR napisał:

Przepraszam, że się wtrącę i przerwę Wam sielankę, no ale muszę.

Co Was tak wątroba uwiera, że musicie nad tym rozprawiać przez tyle postów?

Gość chce ile chce, jego sprawa. Za mało, źle, bo idiota, za dużo, jeszcze gorzej, bo dureń. Chce ile chce, widocznie tak lubi. Nie ma najmniejszego powodu aby to komentować w bieżącym wątku, bo nie do tego został powołany.

Ale ten wątek jest teraz w hydeparku, więc gadają o czym chcą, tak jest "lepiej" :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, timecage napisał:

Ale ten wątek jest teraz w hydeparku, więc gadają o czym chcą, tak jest "lepiej" :P .

 

Hydepark, Hydeparkiem, ale i tutaj obowiązuje minimum zdroworozsądkowych zasad. Na przykład nie linkujemy do własnych aukcji, pomimo że to Hydepark. Nieprawdaż?

Jak ktoś założy wątek o Britney Spears, to pewnie nie będzie w nim dyskusji o przemysłowej hodowli pająków.

Skoro wątek jest dedykowany konkretnemu celowi, to pewnie warto się go trzymać, bo tego oczekuje większość osób, która na ten przykład dodała go do obserwowanych w Tapatalku. A celem bieżącego tematu niekoniecznie było nabijanie się z obcych ludzi przez X pustych postów, czy też wylewanie żali natury egzystencjonalnych, bo "przecież nie sprzeda przez pół roku".

 

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlawekR napisał:

 

Hydepark, Hydeparkiem, ale i tutaj obowiązuje minimum zdroworozsądkowych zasad. Na przykład nie linkujemy do własnych aukcji, pomimo że to Hydepark. Nieprawdaż?

Jak ktoś założy wątek o Britney Spears, to pewnie nie będzie w nim dyskusji o przemysłowej hodowli pająków.

Skoro wątek jest dedykowany konkretnemu celowi, to pewnie warto się go trzymać, bo tego oczekuje większość osób, która na ten przykład dodała go do obserwowanych w Tapatalku. A celem bieżącego tematu niekoniecznie było nabijanie się z obcych ludzi przez X pustych postów. No chyba, że o czymś nie wiemy, albo coś się zmieniło od kiedy wątek został założony ....

 

Chyba mnie źle zrozumiałeś.

Gdyby to ode mnie zależało to w tym wątku by były w 97% wyłącznie linki. Ale bez bieżącej i ostrej moderacji tak po prostu nie będzie, a kiedy wątek jest w hydeparku to nawet niewiele jest ku temu podstaw - bo ta chociażby dyskusja o cenie wciąż dotyczy tematu zalinkowanej okazji, więc ciężko naprawdę mieć pretensje.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*deleted* (thx @superbart - nie wiedziałem)

Kolejny barwny opis XD ("(...) możemy od siebie oddzielić pojedyncze drgania membrany werbla (...) Po drodze nie ucieknie żaden decybel ani herc (...)" <3 )
ale przy tym chyba okazja (jak nie okazja to wyprowadzajcie szybko z błędu :)).

 

Wydaje mi się, że AKG Seria 7 Made in Austria jest dość poszukiwana, a cena jak chińskich.
Jak na razie 750PLN, licytacja

Edytowane przez LoneVagrant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LoneVagrant napisał:

http://allegro.pl/akg-q701-quincy-jones-made-in-austria-i6825620210.html#thumb/5

Kolejny barwny opis XD ("(...) możemy od siebie oddzielić pojedyncze drgania membrany werbla (...) Po drodze nie ucieknie żaden decybel ani herc (...)" <3 )
ale przy tym chyba okazja (jak nie okazja to wyprowadzajcie szybko z błędu :)).

 

Wydaje mi się, że AKG Seria 7 Made in Austria jest dość poszukiwana, a cena jak chińskich.
Jak na razie 750PLN, licytacja

Z tego co pamiętam to nie linkujemy jak jest 13 dni do końca tylko 1 lub maks 2. jezeli nawet teraz jest to okazja to za 5 dni może już nią nie być bo ktoś podbije cenę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gorionn napisał:

Te AKG na allegro wiszą już parę miesięcy i szczerze powiedziawszy nic dziwnego, bo nikt normalny Q701 w tej cenie już nie kupi, gdy można mieć K702 za ~500zł. Albo K712/K7XX za 800-900zł.


O to rzeczywiście nie jestem na bieżąco, bo jak rok temu szukałem dla siebie to te Twoje były w bardzo dobrej cenie, a na Allegro K702/Q701 za ok. 650 znikały w ciągu kilku godzin od wystawienia, niezależnie od kraju pochodzenia ( a pojawiały się rzadko w dobrym stanie)

W takim razie tym bardziej zignorujcie mój post!

Edytowane przez LoneVagrant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SlawekR napisał:

Przepraszam, że się wtrącę i przerwę Wam sielankę, no ale muszę.

Co Was tak wątroba uwiera, że musicie nad tym rozprawiać przez tyle postów?

Gość chce ile chce, jego sprawa. Za mało, źle, bo idiota, za dużo, jeszcze gorzej, bo dureń. Chce ile chce, widocznie tak lubi. Nie ma najmniejszego powodu aby to komentować w bieżącym wątku, bo nie do tego został powołany.

 

Zauważ, że z niektórych postów jest sporo humoru (oczywiście, zależy jakie kto ma poczucie humoru), ja tam we wszystkim nie dopatruję się hejtu czy lamentów. Samo dodanie tej "okazji" do działu okazje w sumie jest błędem, powinna iść do pseudo-okazje :) Wtedy osoby mające wątek w obserwowanych i szukające wyłącznie dobrych ofert, bez zbędnych gadek nie wkurzałyby się :P

Co do tej oferty to oczywiście nie jest zabronione sprzedawać drogo, czy nawet drożej niż się kupiło, ale niektórzy uważają to za mało nieprzyzwoite.. Zaś kupujący może być nieco  zdziwiony, jeśli się okaże, że kupił słuchawki używane, które jako nowe kosztowały mniej ;)

PS. Tak w ogóle to właśnie chciałem HE560 kupić -"Sprzedasz ziomek z dopłatą?" -"Też super" :D Sory, ale nie mogłem się powstrzymać.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności