Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

 

Okazja, nie okazja... Gdzieś zamieścić musiałem

Raty PayU 0% - http://poznaj.allegro.pl/raty/

W tych ratach PayU - bank każe sobie wysłać wyciąg z konta czy wierzy na słowo deklarowanym dochodom ?

 

 

Wierzy na słowo, musisz tylko przelać 1zł, żeby potwierdzić swoje dane (na końcu procesu). Ważne żeby podać takie same dane adresowe jakie są przypisane do rachunku bankowego.

Generalnie w przypadku zatrudnionych na umowę o pracę system zwraca uwagę na 3 rzeczy - dochody, musisz mieć umowę od minimum 3 miesięcy i ważną przynajmniej do czasu spłaty ostatniej raty,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Okazja, nie okazja... Gdzieś zamieścić musiałem

Raty PayU 0% - http://poznaj.allegro.pl/raty/

W tych ratach PayU - bank każe sobie wysłać wyciąg z konta czy wierzy na słowo deklarowanym dochodom ?

 

Pewnie są jakieś progi i część jest na samej deklaracji. Trzeba sprawdzić w regulaminie.

Ja brałem dwa razy, to zawsze miałem raty w Aliorze, gdzie mam konto. Więc weryfikacja była natychmiastowa. Nie sprawdzałem jak w innych przypadkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Okazja, nie okazja... Gdzieś zamieścić musiałem

Raty PayU 0% - http://poznaj.allegro.pl/raty/

W tych ratach PayU - bank każe sobie wysłać wyciąg z konta czy wierzy na słowo deklarowanym dochodom ?

Wierzy na słowo, ale weryfikują Cię przelewem na złotówkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Okazja, nie okazja... Gdzieś zamieścić musiałem

Raty PayU 0% - http://poznaj.allegro.pl/raty/

W tych ratach PayU - bank każe sobie wysłać wyciąg z konta czy wierzy na słowo deklarowanym dochodom ?

Wierzy na słowo, ale weryfikują Cię przelewem na złotówkę.

 

 

Sprawdzają w BIKu po prostu i weryfikują tam historię kredytową. Przelew na złotówkę to tylko forma autoryzacji danych identyfikacyjnych, że dana osoba to ona, wychodząc z założenia że posiadacz konta został zweryfikowany na okoliczność posiadania wymaganych dokumentów tożsamości.

Co do BiKu to pewnik, bo mam usługę alertów ustawioną przy zapytaniach tam i zawsze krzyczał przy wniosku PayU, że ktoś się dobiera do moich danych. Jeśli będzie rozjazd pomiędzy deklaracjami we wniosku ze stanem z BIKu to pójdzie zapewne do odrzucenia. Jeśli dane będą zgodne, to dostanie status "wniosek przyjęty". Wiary na słowo w tym nigdzie nie ma :) Oświadczenie wnioskodawcy, jak każde formalne oświadczenie, wnioskodawca podlega sankcjom, gdyby okazało się fałszywe. Reszta to weryfikacja wiarygodności kredytowej w BIKu, na końcu jest "podpis wniosku" przez przelew 1zł.

Jeśli ktoś nie ma historii kredytowej, musi się liczyć z odrzuceniem wniosku, albo wymaganiami odnośnie zaświadczeń o dochodach. O historii negatywnej nie ma co wspominać, bo wtedy wiadomo, kosz na dzień dobry.

A i jeszcze jedno, raczej nie ma co próbować składać kilku wniosków na raz, bo wtedy na bank odrzucą wszystkie, każdy kolejny to ujemne punkty w BIKu i wzrost ryzyka z ich punktu widzenia.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzą deklaracji dochodu, bo tego sprawdzić nie mogą.

 

Wierzą, ale tylko pod warunkiem występowania innych czynników pozytywnych (historii kredytowej BIK), jeśli ich brak, albo są negatywne, to masz jak, nomen omen, w banku, że zażądają zaświadczeń :) Inna sprawa, że każdy kto posiada konto w banku, w którym ma dopuszczalny debet, to ma już automatycznie historię kredytową. Może nie ma od razu 500 punktów i 4 gwiazdek, ale historię jakąś ma. I to, plus oświadczenie, powinno wystarczyć przy racjonalnych kwotach kredytu ratalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję wydzielić wątek o ratach payu

 

 

Ale po co tworzyć nowy wątek? Raty bez dodatkowych opłat to czasowa promocja/okazja, a bieżący wątek ma pomagać przy wynajdowaniu okazji właśnie. Więc wpisy w sam raz pasują i do miejsca "Okazji Allegro" i do czasu, bo akurat są aktualne w tym momencie. I w sumie już wszystko zostało powiedziane w ramach rozwiewania wątpliwości. Więc dodatkowy wątek raczej nic by nie wniósł. A czy warto było o tym napisać w ogóle? Moim zdaniem warto, wiedza na temat mechanizmów jakie tym rządzą, to wartość sama w sobie. Może być bardzo przydatna i warto ją przekazać innym potencjalnie zainteresowanym. A wątek "okazyjny" jest w kręgu potencjalnie zainteresowanych właśnie :)

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

proponuję wydzielić wątek o ratach payu

 

Ale po co tworzyć nowy wątek? Raty bez dodatkowych opłat to czasowa promocja/okazja, a bieżący wątek ma pomagać przy wynajdowaniu okazji właśnie. Więc wpisy w sam raz pasują i do miejsca "Okazji Allegro" i do czasu, bo akurat są aktualne w tym momencie. I w sumie już wszystko zostało powiedziane w ramach rozwiewania wątpliwości. Więc dodatkowy wątek raczej nic by nie wniósł. A czy warto było o tym napisać w ogóle? Moim zdaniem warto, wiedza na temat mechanizmów jakie tym rządzą, to wartość sama w sobie. Może być bardzo przydatna i warto ją przekazać innym potencjalnie zainteresowanym. A wątek "okazyjny" jest w kręgu potencjalnie zainteresowanych właśnie :)

ale chyba w okazjach miało nie

być dyskusji, tylko w muzycznych zakupach. a tak spamujecie tylko powiadomieniami

Edytowane przez gregdezet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wątek w hydeparku, więc może być wszystko, bo tak jest "lepiej" ;)

A Pioneer faktycznie słaba okazja. Zważywszy jak mało popularna to u nas machina, to pewnie w sklepie można ugrać zniżkę poniżej zwyczajowych 3k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena normalna to Polska jest nienormalna, ta sama cena jest też na Słowacji, Litwie tylko w bolandi wszystko na opak i trzeba się szarpać, aż strach pomyśleć ile zapłaci ktoś kto się tam potarguje.

 

ładny quadzik za pincet

http://allegro.pl/koncowka-mocy-quad-303s-okazja-i6716810079.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale chyba w okazjach miało nie być dyskusji, tylko w muzycznych zakupach. a tak spamujecie tylko powiadomieniami emoji14.png

To se je wyłącz.

 

---

 

http://allegro.pl/philips-shp9500-stan-bdb-jedyne-na-allegro-i6747404425.html

Ktoś niedawno SHP9500 szukał - są za 269zł.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3rd Anniversary na Gearbest.com

Może coś przypasuje.

 

Przykładowe oferty (za frazpc):

 

Xiaomi Redmi Note 4X - cena: $169,99 - kod: notex3GB

Xiaomi Air 12 - cena: $509,99 - kod: Air1216

Xiaomi Redmi 4 - cena: $149,99 - kod: red3GBS

ASUS ZenFone 2 ( ZE551ML ) - cena: $109,99 - kod: ze3GB

CHUWI HI10 PLUS - cena: $179,99 - kod: PLUSPC

Cube iWork 10 - cena: $145,99 - kod: iWork104

XiaoMi Mi5 - cena: $229,99 - kod: mi5GB32

Vernee Apollo - cena: $239,99 - kod: ApolloGB

XiaoMi Mi Pad 2 64GB - cena: $229,99 - kod: mipad223

Xiaomi Mi Pad 2 16GB - cena: $164,99 - kod: Mipad6

Lenovo ZUK Z2 Pro - cena: $299,99 - kod: zpro3GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zestaw kupiony i używany przez jedną osobę" - rzeczywiście, nie znaczy, że jest pierwszym właścicielem. ;)

 

Taki zestawix też jest fany:

OPPO HA-1 3900 zł + Audeze LCD-X 3699 zł

http://allegro.pl/oppo-ha-1-wzmacniacz-sluchawkowy-dac-i6742682699.html + http://allegro.pl/audeze-lcd-x-planarne-sluchawki-tanio-warszawa-i6749785921.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności