Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

@up będę je chciał, te M50 :D

EDIT: No umawiałem się na odbiór osobisty i ktoś mi je gwizdnął. :(

Złota zasada okazji: najpierw kupuj, później pytaj :)

 

 

iRiver iHP-120 - KT 300zł

 

Jak dzisiaj D10 z optykiem sprzedałem, to się iHP trafia. Lubię swoje życie.

Do swojego H320 wsadziłem ostatnio kartę 64Gb i jest poezja :) Nic tylko brać w takiej cenie. Chciałbym zrobić kiedyś porównanie H320 z jakimś iBasso DX.

iHP-120 ma takie same bebechy jak 320/40, tylko wyświetlacz mono, co w sumie dla mnie jest zaletą, bo w doom'a nie gram na Rockbox'ie ;)

Ktoś chwalił się zastosowaniem adaptera na dwie karty. 2x128GB, to dopiero poezja.

Podobno po optyku z D10 poezja. Polowałem kilka miesięcy, to nie było. Sprzedałem i od razu dobra oferta :P

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/2x-apple-ipod-nano-4gb-3g-a1236-cena-za-dwie-sztuki-CID99-IDgveCB.html#9938983021
2x nano 3G 4GB - jeden w średnim, jeden w fajnym stanie. 119zł za oba, odbiór osobisty w Bydgoszczy. Baterie naładowane do 50% podobno trzymają tydzień.
Sam bym je wziął, gdyby nie to, że zbieram punkty i dzisiaj Panowie postanowili mi dopisać 8 do mojego konta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

iRiver iHP-120 - KT 300zł

 

Jak dzisiaj D10 z optykiem sprzedałem, to się iHP trafia. Lubię swoje życie.

 

Do swojego H320 wsadziłem ostatnio kartę 64Gb i jest poezja :) Nic tylko brać w takiej cenie. Chciałbym zrobić kiedyś porównanie H320 z jakimś iBasso DX.

 

Odkąd mam swojego DX50 to H300 nawet nie wyciągnąłem z szafy. Muszę im zrobić jakieś sensowne porównanie, chociaż funkcjonalnie nie ma nawet co porównywać, bo H300 już mi zaczynał działać na nerwy.

 

 

@up będę je chciał, te M50 :D

EDIT: No umawiałem się na odbiór osobisty i ktoś mi je gwizdnął. :(

Złota zasada okazji: najpierw kupuj, później pytaj :)

Ja wiem, ale że nie bardzo mi zależało (bo nie mam ich nawet do czego podłączyć), to starałem się coś utargować i odebrać osobiście w piątek. Nie pykło, cóż, brawa dla szęśliwego nabywcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG k280 Parabolic http://olx.pl/oferta/sluchawki-akg-k280-parabolic-CID99-IDfSLon.html#50237dd1c6

No dobra przyznaję, się że do końca nie wiem czy to okazja, ale cena wydaje się być rozsądna. Do ocenienia przez naszego nadwornego evilministratora.

 

To na 99% para @marekhall jeśli dobrze pamiętam. Raczej nowszy batch, na co wskazuje gładki kabel. Poszła na Allegro praktycznie w tej samej cenie: http://archiwum.allegro.pl/oferta/akg-k280-swietne-brzmienie-super-bas-i6040592785.html

Uszkodzenia na kapslu mimo rozmytego zdjęcia zdają się być identyczne. Marek dokładnie opisał wszystkie mankamenty, cyt.:

 

Oferowany przeze mnie egzemplarz jest w bardzo dobrym stanie technicznym i optycznym za wyjątkiem lewego kapselka, który jest podrapany i nieumiejętnie przyklejony. To efekt pracy poprzedniego właściciela. Na szczęście nie ma to żadnego wpływu na komfort użytkowania ani tym bardziej na ich brzmienie. Poza tym pady są niezużyte, gumki naciągające pasek leżący na głowie są sprawne a sam pasek nie jest sztywny.

 

Co ciekawe para pojawia się na OLX w chwili, gdy aukcja Marka poszła do archiwum. W ramach rzekomego "stanu idealnego", jaki opisuje nam sprzedająca z OLX, nie ma o powyższym ani słowa. Mamy za to przede wszystkim do repety cały wspomniany lewy kapsel z plastikową czapą, które są porysowane i zapaćkane klejem. Chyba widać też klej na pinezce opaski na pierwszym zdjęciu. Może to świadczyć o dwóch rzeczach: albo uszkodzeniu mechanicznym, które zostało niedbale naprawione, albo o próbie ingerencji w celu (prawdopodobnie) wymiany sznureczków ściągających opaskę. Wygląda to jednak na zwykły klej polimerowy i prawdopodobnie da się go w miarę gładko usunąć. Jeśli jednak jest to jakiś paskudny cyjanoakryl, to może być problem. Tu już Marek musiałby powiedzieć co to było.

 

Co do rozsądności ceny, jeśli brać pod uwagę, że za swoje zapłaciłem niedawno niewiele większą kwotę, a jednak stan był nieporównywalnie lepszy i po odnowieniu prezentują się prawie jak nowe, to jak dla mnie niestety trochę słaba to okazja. Sprzęt raczej widziałbym do cierpliwego odnowienia przez dostatecznie wytrwałą osobę znającą ich wartość i brzmienie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

iRiver iHP-120 - KT 300zł

 

Jak dzisiaj D10 z optykiem sprzedałem, to się iHP trafia. Lubię swoje życie.

 

Do swojego H320 wsadziłem ostatnio kartę 64Gb i jest poezja :) Nic tylko brać w takiej cenie. Chciałbym zrobić kiedyś porównanie H320 z jakimś iBasso DX.

iHP-120 ma takie same bebechy jak 320/40, tylko wyświetlacz mono, co w sumie dla mnie jest zaletą, bo w doom'a nie gram na Rockbox'ie ;)

Ktoś chwalił się zastosowaniem adaptera na dwie karty. 2x128GB, to dopiero poezja.

Podobno po optyku z D10 poezja. Polowałem kilka miesięcy, to nie było. Sprzedałem i od razu dobra oferta :P

 

 

Miałem taki zestawik (h120+D10), potwierdzam, grał przeprzyjemnie. Oba klocki jakby zostały dla siebie stworzone (wymiarami pasują do siebie idealnie). Zestaw ma jedną, podstawową wadę. Zlepiony rzepami/złączony opaskami jest 'grubszy niż szerszy' i wygląda jak coś, co stereotypowy Abdul chętnie wrzuciłby pod fotel zatłoczonego autobusu ;) Nosić to można co najwyżej w plecaku (no może jeszcze w jakiejś saszetce, listonoszce...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

iRiver iHP-120 - KT 300zł

 

Jak dzisiaj D10 z optykiem sprzedałem, to się iHP trafia. Lubię swoje życie.

 

Do swojego H320 wsadziłem ostatnio kartę 64Gb i jest poezja :) Nic tylko brać w takiej cenie. Chciałbym zrobić kiedyś porównanie H320 z jakimś iBasso DX.

iHP-120 ma takie same bebechy jak 320/40, tylko wyświetlacz mono, co w sumie dla mnie jest zaletą, bo w doom'a nie gram na Rockbox'ie ;)

Ktoś chwalił się zastosowaniem adaptera na dwie karty. 2x128GB, to dopiero poezja.

Podobno po optyku z D10 poezja. Polowałem kilka miesięcy, to nie było. Sprzedałem i od razu dobra oferta :P

 

 

Miałem taki zestawik (h120+D10), potwierdzam, grał przeprzyjemnie. Oba klocki jakby zostały dla siebie stworzone (wymiarami pasują do siebie idealnie). Zestaw ma jedną, podstawową wadę. Zlepiony rzepami/złączony opaskami jest 'grubszy niż szerszy' i wygląda jak coś, co stereotypowy Abdul chętnie wrzuciłby pod fotel zatłoczonego autobusu ;) Nosić to można co najwyżej w plecaku (no może jeszcze w jakiejś saszetce, listonoszce...).

Takiej kanapki to ja używam wyłacznie w pracy, więc może być i dwa razy większa. Nie miałem przyjemności sprawdzić, a chodził mi po głowie ten zestaw.

Teraz już za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem ten głośnik na allegro z tego względu że miałem okazję kiedyś słuchać jak to gra, ale cena 79,99 PLN to czysta okazja za nową sztukę gdzie na amazonie kosztuje 219$ (dolarów [amerykańskich {USA}]) oczywiście polecam, jeżeli to nie jest okazja to co nią jest ?

 

http://allegro.pl/jbl-on-stage-uniwersalny-glosnik-zewnetrzny-i6207380519.html

 

link do porównania amazon

https://www.amazon.com/gp/offer-listing/B0017XMN7C/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG Parabolic, trochę ciekawiej, rzadkość więc okazyjność? Jak kto chce za KT 500. Zdzierają, a przecież wiemy, że takie rzeczy to raczej z ciekawości (Choć czemu nie? ;) ) to przecież wiemy, że lepsze SQ można taniej (Jak kto poznany na sprzętach ;) ) i gdy cena, a nie sama ciekawość jest kryterium. Różnie z nami bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG Parabolic, trochę ciekawiej, rzadkość więc okazyjność? Jak kto chce za KT 500. Zdzierają, a przecież wiemy, że takie rzeczy to raczej z ciekawości (Choć czemu nie? ;) ) to przecież wiemy, że lepsze SQ można taniej (Jak kto poznany na sprzętach ;) ) i gdy cena, a nie sama ciekawość jest kryterium. Różnie z nami bywa.

 

Niestety ponownie zrobię #dealbreaker.

 

Słuchawki z OLX, Brak adaptera na jack i konieczność podpinania pod końcówki mocy / ampli via Switchbox. Prawdopodobnie ingerowane, ślady po siłowym podważaniu kapsli, skrócony kabel z 6 do 4m. Rozmawiałem już wcześniej z ich właścicielem gdy ogłoszenie wisiało na OLX. Bardzo miły i kulturalny sprzedający, ale pod wpływem dodatkowych pytań i gdy wyszło na jaw że ja to ja, zaczął zaskakująco sam zniechęcać mnie do zakupu. Z drugiej strony jest to logiczne w kontekście tego czym się zajmuję.

 

Okazja więc to nie jest, a zakupu dokonuje się na własne ryzyko, zwłaszcza że treść ogłoszenia mimo rozmów nie uległa zmianie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja czy nie ale na pewno rzadko już spotykany bardzo dobry odtwarzacz Szajsunga P3 w wersji 32gb.

http://olx.pl/oferta/odtwarzacz-mp3-samsung-yp-p3-32gb-CID99-IDgJ3M9.html#988b3cde61

Czy ja wiem czy okazja

"..dotyk działa do połowy ekranu...

bardzo często spotykana awaria tutaj niby można korzystać ale po co się męczyć.

Poza tym śmierdzi mi autorem ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to jest warte dla kogoś kto potrafiłby się tym zająć, ale może gość sprzedałby to trochę taniej i dałoby się ogarnąć większą ilość beyerów za fajne pieniądze?

 

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1djHN/

 

[EDIT] Nie ma, wszystkie się rozeszli. Pan będzie miał DT990 PRO (250ohm) w piątek, za 380 zeta... tyle wiem [/EDIT]

Edytowane przez MatmaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności