Skocz do zawartości

To może meet we Wrocławiu? :-)


Seba272

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

sorry chłopaki za moją absencję,

poimprezowałem na ekonomaliach i nie byłem w stanie dołączyć

następnym razem będę.

 

Swoją droga jak ktoś jest ciekawy Soundmagic'ów EH10 to dzisiaj bede mial model testowy w sklepie.

 

@Stig ja byłem na projekcie piwo, jednak pogoda skłoniła mnie w połowie do zamelinowania w pasji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przeczytałem o meecie a szkoda bo chętnie bym się stawił jako, że mam ochotę skonfrontować IEMy z jakimiś porządnymi headphone'ami bo jakoś nie miałem ku temu okazji a nie wykluczam zakupu czegoś do domu. Sesja idzie więc krucho z czasem, ale liczę że przez wakacjami jeszcze coś będzie. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam prośbę: potrzebuję kogoś z Wrocławia kto posiada iRivera iHP (seria H120,140) i spotka się na chwilę ze mną w umówionym miejscu, gdyż potrzebuję sprawdzić czy mój iHP będzie działał normalnie z innym dyskiem, zanim kupię ten nowy dysk (albo CF) :)

 

Z góry dziękuję.

 

Organizuje się tu coś w najbliższym czasie? :)

Przybędzie mi coś fajnego (DBA-02) i mógłbym podzielić swoje wrażenia

Edytowane przez ralphii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie organizowane. W czwartek gadałem z kuropem, padł pomysł meetu. Teraz niektórzy, w tym ja, mają ostry zapierdziel na uczelniach ale początek lutego wydaje się idealnym czasem na zorganizowanie spotkania. Więcej info pod koniec stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to zgłaszać listę chętnych i określimy jakiś konkretny termin.

Jeśli mi nic nie wypadnie to pojawię się na stówę.

Wezmę z sygnatury MS-1i, E10 i może KPP plus wzmacniacz w klasie A (2850 z lekkimi modyfikacjami) - jeśli zdołam go dopieścić.

Mogę zabrać dwa zestawy MxM dla porównania jak to może zagrać na oddzielnym zasilaniu i rezystorach PRP.

Ewentualnie prosty DAC na PCM2704

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mi termin spasuje to podjadę. Może ktoś z PZN będzie to wpadnie nas więcej. No i jeśli nie będzie konfliktu z datą poznańskiego meetu.

 

Mogę przywieźć dt990 pro 250ohm uDAC 2 cowona e2 pl30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, kolega zadał pytanie które sam chciałem zadać - czy można przyjść nie majac w zasadzie nic szczególnego do zaoferowania? Mogę przynieść Cowona J3 jakgy ktoś chciał posłuchać jak to gra. Akurat jest w fazie szukania nauszników do niego i chciałem potraktować meet jako okazję do posłuchania porządnych słuchawek żeby wiedzieć co mogę wybrać, bo nie mam czasu biegać po sklepach tym bardziej, że za bardzo nie ma gdzie komfortowo posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

oczywiście że można, niby czemu nie :)

 

trzeba tylko coś zorganizować, jeszcze pare dni i można myśleć

 

 

spróbuje załatwić lampy z fatmana z głośnikami roth audio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Stowarzyszenie Snobistycznych Audiofili, to jest meet forumowy! Będą dziwki, koks i Drum'n'Bass :lol:

 

Data zaproponowana przez Publiusa jest chyba ok, więc niech będzie wstępnie 15.02.11. Ewentualnie może ulec zmianie, gdyby nie pasowała większej liczbie osób.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15tego to może i ja się pojawię, w końcu będę nie tak daleko :) chyba że w górach będzie śnieg...

Na pewno postaram się zawitać czy to do mp3store czy to jakoś z Pasiastym się umówić w najbliższy czwartek. Będę miał raczej sprzęt portable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Panie Panowie!! Przed momentem dzwonił do mnie przedstawiciel Fatmana i Roth Audio, informując o tym że wysyła do mnie Lampy z Fatmana w pakiecie z głośnikami Roth Audio. Decydujcie szybko kiedy robimy meet, sprzęt będzie u mnie przez max tydzień. Kto wpadnie ten wpadnie, w 2 połowie marca planuję powtórkę więc nie ma co przeżywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności