Skocz do zawartości

OJRO 2008


siloe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 655
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja jeszcze pozwole sobie powrócić do tematu o tym śedzi i wogóle meczu Polska - Austria

 

Chyba, że weźmie urlop po tym jak spalą mu dom, samochód, i wysadzą szkołę jego dzieci

 

to napisał @siloe. ja się pytam jak wielkim <cenzura> trzeba być, żeby napisać takie rzeczy ? po prostu brak mi słów...

 

co do reszty pir***lenia a la stare baby na targu na temat moich postów powiem, że zawiodłem sie. myślałem, że niektórzy userzy tego forum są inteligentniejsi. nie moja wina, że nie domyślili się o co chodziło w moich postach i jaka jest moja postawa w takiej sytuacji...

 

jak czytam tą dyskusje mam wrażenie, jakbym rozmawiał z kibolami Lechii Gdańsk, a nie ludźmi na poziomie.

 

***

 

a teraz co do meczu Rumunia - Włochy. nie mogę powiedzieć, żeby włosi dali jakoś szczególnie ciała, bo grali w porządku. to Rumunia grała lepiej niż się spodziewałem. wynik 1:1 oznacza arrivederci macaroni, w sumie nie przemuje sie tym za bardzo, bo wiem, ze słusznie odejdą, jednak, gdzieś w głębi serca zawiodłem się, czuje żal :/

 

Francja - Holandia, do dobry mecz, choć zasnąłem pod koniec bo strasznie zmeczony wczoraj byłem. jestem pod wielkim wrażeniem tego, co Holendrzy wyprawiają :)

 

no a dzisiaj czekam na mecz Hiszpania - Szewcja. oczywiście, z całej siły życze zwycięstwa tej drugiej drużynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze pozwole sobie powrócić do tematu o tym śedzi i wogóle meczu Polska - Austria

 

 

 

to napisał @siloe. ja się pytam jak wielkim <cenzura> trzeba być, żeby napisać takie rzeczy ? poprostu brak mi słów...

 

co do reszty pir***lenia a la stare baby na targu na temat moich postów powiem, że zawiodłem sie. myślałem, że niektórzy userzy tego forum są inteligentniejsi. nie moja wina, że nie domyślili się o co chodziło w moich postach i jaka jest moja postawa w takiej sytuacji...

 

jak czytam tą dyskusje mam wrażenie, jakbym rozmawiał z kibolami Lechii Gdańsk, a nie ludźmi na poziomie.

Trochę dystansu, po pierwsze każdy był wkurzony, a po drugie na pewno nie było to pisane na poważnie. Czarny bo czarny, ale jednak humor ( którego Tobie chyba trochę brakuje :) ).

 

 

EDIT:

BTW, pisze się "po prostu" ty "ludziu na poziomie" :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ortografia = poziom intelektualny ?

 

poprawione :)

 

Gdzież bym śmiał tak twierdzić - każdemu się zdarza. Ale od czego jest np. http://korektor.net/slownik.html ?

 

Bardziej mnie dziwi to, że wywyższasz się ponad innych tylko dlatego, że na czymś im zależało i w konsekwencji puściły im nerwy. Poza tym wydaje mi się, że wypowiedź @Siloe była czysto ironiczna i raczej nie miał on zamiaru robić krzywdy sędziemu.

 

EDIT:

Adres jest ogólnie dostępny w książce telefonicznej smile.gif Neandertalczyki pewnie zrobią mu jakieś kuku. Pozostaje mieć nadzieje, że skończy się 15mln listów z mięsem, kilku rybach na wycieraczce i wytykaniu palcem na ulichach przez Polaków.

 

W każdym razie do Polski na wycieczkę nie radzę temu panu przyjeżdżać smile.gif Chyba, że lubi turystyke extremalną smile.gif

Myślę, że to wyjaśnia sprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności