Skocz do zawartości

"39$ Special" Audio Technica ON3


pGo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry pomysł.

Osoby pewne zakupu proszę o przysyłanie pm'ek - uzbieramy piętnaście osób na pierwsze zamówienie. Niech to będą osoby z listy w pierwszym poście, czyli te które zgłaszały się w temacie.Zmieniamy charakter zamówienia, idą wszyscy po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 750
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A mnie zastanawia, czy jabenowi placi sie paypalem [jesli tak to gitarka] i ile wzrosnie cena przy przewalutowaniu z dolarow singapurskich na amerykanskie, badz tez na odwrot [mam nadzieje, ze nie wiele, moja karta obsluguje dolary amerykanskie only]. A tak poza tym to ja moge sprowadzic pare sztuk.

Tylko uzgodnij z Wilsonem czy wysyla w pudle czy nie, ja mu wplace kase i podam adres i 7 sztuk moge zamawiac. Wlasciwie to 6, bo sam sobie wyslalem PMa i jestem pierwszy na wlasnej liscie :D

 

Ah, ostatnia rzecz... jak chcemy sobie poradzic ze strajkiem poczty? Bo domyslam sie, ze paczki beda u nas za powiedzmy... 7 dni roboczych, a co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I can take out the packaging and just put it into the case so it does not look "expensive""

Jeśli by się wszyscy zgodzili, słuchawki przyszłyby bez pudełek, zapakowane w HippoCase, coby nie wyglądało "expensive" ;]

 

>Moge wziac czesc zamowienia na siebie jesli kogos to interesuje.

Musiałbym pogadać z wilsonem, czy nie lepiej właśnie podzielić na trochę mniejsze zamówienia - dwadzieścia słuchawek wygląda podejrzanie, poza tym miałbym od hoooia roboty z tym.

ja crossy też dostałem w samym case'ie, do tego w malutkiej kopercie, a cło jednak walnęli :/ nie ma na to reguły niestety.

 

do tego sądzę, że (jeśli jest free shipping) bezpieczniej i taniej byłoby zamówić od razu do odbiorcy - zapłacić jedną płatnością za wszystko, a jabenowi podać listę adresów na które ma wysłać (pojedynczo) słuchawki, tak oszczędzicie na wysyłce z polski, do tego będzie szybciej i będzie dużo mniejsze prawdopodobieństwo naliczenia cła.

 

jak zamawiałem swojego czasu x3 to tak robiłem właśnie, a zdarzało się po dwie pary dziennie, kilkanaście w miesiącu, a wszystko robiłem osobnymi zamówieniami, po prostu kupowałem jedną sztukę i pdoawałem adres, potem następną i inny adres, a jaben był wniebowzięty ;) więc, nie przejmujcie się, że będzie miał dużo roboty - to w końcu ich praca.

 

Hm, nie wiem jak inni, ale ja bym wolał w pudełku :P

..które prawdopodobnie zmasakrujesz przy otwieraniu ;) to pudełko akurat jest strasznie lipne, zrobione z przezroczystego plastiku, coś jak w epkach, sądzę, że nie warto się o nie bić ;)

 

A mnie zastanawia, czy jabenowi placi sie paypalem [jesli tak to gitarka]

no to gitarka, bo płaci się paypalem ;)

 

ile wzrosnie cena przy przewalutowaniu z dolarow singapurskich na amerykanskie

po prostu tracisz jakby dwa razy na prowizji, bo raz taką samą z zł na usd, potem z usd na sgd, ale w sumie nie będzie to dużo. jak masz paypala to gdzieś znalazłem tam (w "opłatach") kalkulator walutowy, wtedy widzisz ile nalicza dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w ten sposob nie jestesmy ograniczeni wielkoscia zamowienia, listy nie trzeba zamykac, a paczka przychodzi do kazdego osobno. Wybornie :D

 

I takie moje jeszcze pytanie male: jak sie obluguje ten sklep Jabena? Wysyla sie PMa z zamowieniem do kogos? Mailem? Jak to w ogole dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w ten sposob nie jestesmy ograniczeni wielkoscia zamowienia, listy nie trzeba zamykac, a paczka przychodzi do kazdego osobno. Wybornie :D

ale tak jak mówiłem, dobrze by było zapłacić jednym przelewem z paypala i mailem podać adresy do wysyłki, więc lista musi być zamknięta i cała kwota na jednym koncie. nikomu by się nie chciało bawić w 20 osobnych zamówień na raz, to jednak trochę czasu by zajęło, a tak tylko adresy by się spisało.

 

I takie moje jeszcze pytanie male: jak sie obluguje ten sklep Jabena? Wysyla sie PMa z zamowieniem do kogos? Mailem? Jak to w ogole dziala?

w internetowym sklepie jabena jest tylko kilka rzeczy, głównie crossy. ja zamawiałem tylko tak (bo tylko crossy), kupujesz jak w każdym sklepie, podsumowujesz koszyk, przechodzi wtedy do paypala, podajesz adres i zatwierdzasz płatność. jak coś innego to piszesz na david@jaben.net i się dowiadujesz i dogadujesz :) a płaci się pewnie zwykłą płatnością z paypala ("wyślij pieniądze") za umówioną kwotę i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pGO? Zajmiesz sie tym? Wskazuje na CIebie, bo Ty juz z Wilsonem rozmawiales, wiec nie ma sensu, zebym ja robil to ponownie, chyba, ze nie chcesz, mi to w sumie rybka.

 

wojt_bb - dzieki za pomocne wskazowki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to czytalem, ze one nie graja najlepiej, ale jesli beda znosne to nadadza sie do miasta zamiast iemow, co juz jako tako wystarczy. Jak sie okaza wystarczajaco dobre i wygodne to moze allesandro pogonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam że z T20 grały bardzo fajnie. Fajna góra, nie za dużo basu. Fakt że w porównaniu do K24P czu K518Dj brzmienie idzie w drugą strone może być małym szokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności