Skocz do zawartości

"39$ Special" Audio Technica ON3


pGo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 750
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja Beige poproszę wstępnie. Tzn. potwierdzę jak będzie wiadomo więcej o prezsyłce ale prawie na pewno wezmę, fajna cena :)

 

pGo, 2 godziny biologi to nic, po nocnej nauce metrologii rano obudził mnie budzik w komórce i zobaczyłem na nim wskazanie woltomierza zamiast godziny... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwać będzie pewnie długo. Bo są robione update'y, na nowe oferty, A-T i Hippo w połowie maja wrzucili jakoś tak. :)

 

Jaben, speciale

 

Edit: Promocja pGo? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę się na BEIGE... i poza opcjami:

 

1. wszystko idzie w jedno miejsce w polsce i rozsylane.

2. kazda idzie prosto do swiezo upieczonego wlasciciela.

 

moze jeszcze dodac:

 

3. miastami. w moim przypadku KRAKÓW... moze ktos jeszcze :-)

 

ot taka wolna mysl :-D

 

ps. a nabyc trzeba, bo mylarone x3 mi umarly (drugi raz) i teraz slucham na pozyczonych applowskich.. brrr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy widzicie w tych on3 ;) mi się średnio podobają, do tego śmiesznie (u mnie) wyglądają na głowie (podobnie k26p). dostałem je w zeszłym roku od jabena jako gift za mój "great support" ;) co do brzmienia to pamiętam tylko, że były bardzo jasne, na flat nie miały prawie basu (a miałem meizu m6 wtedy), dopiero mocny bass boost dał efekty. ogólnie średnio, chociaż za tą cenę to w sumie czemu nie? ;)

 

aha muszę się też "pochwalić", że doszły do mnie crossy svi, chociaż ciekawsza jest historia z ich przybyciem ;) dzwonek do drzwi, otwieram, listonosz podaje mi dużą kopertę (to akurat był h120 ^_^) i drugą malutką, podpisuje potwierdzenie odbioru i zamykam drzwi. najpierw pocieszyłem się h120 (;)), potem biorę drugą kopertę, patrzę, a tam z tyłu jakieś papiery doklejone w folii, wyciągam, a tam deklaracja do zapłacenia cła :blink: listonosz widocznie tego nie zauważył ^_^ w środku karta z instrukcjami, fakturka dla poczty do odesłania do urzędu celnego i podobny papier dla mnie. zaskoczyli mnie, że sprawdzili taką małą kopertę, do tego była opisana jako słuchawki, do tego gift i wartość 10$. wartość ocenili na 168zł (nie mam pojęcia skąd), stawka celna 0% (:blink:), dostałem tylko 22% vatu, co w sumie dało do zapłacenia 42zł, więc niezłym fuksem uniknąłem płacenia mojego pierwszego cła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra normalnie oO, do mnie jak przyszly ostatnio 4 pary crossow + govibe, z pieknie spreparowaną faktura przez jabena na 40$ ( 4x5$ + 20$ )( bez gifta ), nawet stempelka z bytomia na tym niebylo ...

 

cyrk, moze mieli zly dzien, albo solidaryzuja sie ze strajkujacymi pocztowcami i sprawdzaja wszystkie paczki

 

ale najlepsze jest to, że w tym samym momencie dostałem dużo większą kopertę z h120, opisaną jako storage device, gift i wartość 30$, a dostałem tylko stempelek ;)

 

Storage device pełną gębą <lol2> ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy widzicie w tych on3 wink.gif mi się średnio podobają, do tego śmiesznie (u mnie) wyglądają na głowie (podobnie k26p). dostałem je w zeszłym roku od jabena jako gift za mój "great support" wink.gif co do brzmienia to pamiętam tylko, że były bardzo jasne, na flat nie miały prawie basu (a miałem meizu m6 wtedy), dopiero mocny bass boost dał efekty. ogólnie średnio, chociaż za tą cenę to w sumie czemu nie? wink.gif

Mi się to podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra normalnie oO, do mnie jak przyszly ostatnio 4 pary crossow + govibe, z pieknie spreparowaną faktura przez jabena na 40$ ( 4x5$ + 20$ )( bez gifta ), nawet stempelka z bytomia na tym niebylo ...

 

cyrk, moze mieli zly dzien, albo solidaryzuja sie ze strajkujacymi pocztowcami i sprawdzaja wszystkie paczki

ale najlepsze jest to, że w tym samym momencie dostałem dużo większą kopertę z h120, opisaną jako storage device, gift i wartość 30$, a dostałem tylko stempelek ;)

 

edit:

Storage device pełną gębą <lol2> ...

a nie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paypala nie mam, właśnie miałem o to prosić @wojt_bb :D

 

Shipping cost jutro, poza tym:

"But I would rather send it by FedEx or TNT in one box. I can put a low price. and if you like I can take out the packaging and just put it into the case so it does not look "expensive". Yes, we can declare it as a $10 gift."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paypala nie mam, właśnie miałem o to prosić @wojt_bb :D

hehe ;) jako, że ostatnio był dzień dziecka, to mogę tym razem pomóc (w ramach forumowej solidarności) za free :) tylko pamiętajcie, że paypal nalicza sobie prowizję przy przelcizaniu waluty, w przypadku usd to jakieś 6gr/1$ w porównaniu do średniego z nbp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności