Skocz do zawartości

MP3 PLAYER za ok 150 zł


mrskowron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie znam się dobrze na odtwarzaczach mp3 i chciałbym zasięgnąć Waszej rady.

 

Planuję kupić odtwarzacz za ok 150 zł (maksymalnie do 200).

 

Jednak nie jest to dla mnie mały wydatek więc zależy mi na tym by dobrze wydać pieniądze :)

 

Wiem, że nie jest to duża kwota, zbytnio nie poszaleję, ale zależy mi aby odtwarzacz miał:

 

- dobrą jakość dźwięku

- był solidnie wykonany (nadawał się do uprawiania sportu, biegania itp)

- był niezawodny (dlatego raczej dżojstiki odpadają)

- zasilenia baterią

- posiadał wyświetlacz

- opcjonalnie miło by było gdyby posiadał radio/dyktafon jednak nie jest to najważniejsze

- pamięć- 512mb-1gb mi starczy

 

To chyba wszystko. Proszę o pomoc i wskazanie modeli które spełnią moje oczekiwania ;)

 

Sam zastanawiałem się nad mpio ml300- jednak nie wiem jak u tego malucha z jakością dźwięku i niezawodnością...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wczoraj doradzali mi, to teraz doradzę Ci ja :)

 

Za takie pieniądze, to kup SanDisk Sansa Clip 2 GB FM. Ma radio, wiecej pamieci niz potrzebujesz i spelnia wszystkie kryteria ktore napisales. A kosztuje: nawet 120zł !! (W Apollo jest po 109zł, a w Saturnie 139zł). Do tego kupisz sobie słuchawki SRS200 (pchełki, 79zł) albo KOSS KSC-75 (nakładane na uszy, ale lepsze, 65zł) i prawdopodbnie wyskoczysz z butów :) Słuchawki opcjonalnie, póki nie będziesz miał na nie pieniędzy to standardowe dadzą na jakiś czas radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, rozpędziłem się :)

Ja też zainwestowałem niedawno w ładowarkę i konkretne baterie AAA. Ale pójdą do "zapasowego" iRivera. Osobiście też wolałbym bateryjki, ale czasy takie, że coraz mniej na baterie. Jedyne co mogę napisać, że argumenty takie jak:

- bo się rozładuje i nie będę mógł słuchać - no cóż, trzeba troszkę więcej uwagi; baterii też się czasami zapomina

- muszę nosić przy sobie całą muzykę - gdybym ja tak chciał, to bym musiał z dwoma zewnętrznymi dyskami po 250 GB, pod pachą chodzić; kiedy kupowałem T30 512 MB to tak strasznie się bałem, że to będzie lipa, że dwa albumy wrzucę i w ogóle - a w praniu - kontakt z komputerem częsty więc stale to co chcę słuchać, a teraz jeszcze ładowanie baterii to też będzie pryszcz

 

Myślę, że jeśli chodzi o ten produkt, to możesz mu odpuścić ten akumulatorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się jednak joysticka...

Jestem zrażony po przygodach z komórkami to takiego sposobu nawigacji ;)

 

Ktoś z użytkowników tego playera miał z nimi problem?

Czy wypada zaopatrzyć się w porządne słuchawki by cieszyć się w pełni odtwarzaczem czy standardowe dadzą rade?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do joya idzie się przyzwyczaić, ja mam tego playerka od grudnia i chodzi idealnie :D znaczy się narazie chodzi idealnie :P czasem jak przestawiam utwór mając iRivera w kieszeni nie zawsze się uda ale to może też dlatego że mam zawinięte 2 m kabla :lol: dobra nie strasze, bierz go i będziesz zadowolony w 200 %, jeśli wymienisz stockowe słuchawki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze małego OFF-a

 

ehhh ludzie co dziennie są te same pytania

 

wystarczy popatrzeć w tym dziale w posty z max ostatniego tygodnia aby na każde pytanie mieć odpowiedzi (aż tyle tych pytań nie jest !!)

 

ehhh czasami ręce opadają do ziemi ]:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności