Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Creative ZEN


yoshiru

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Piekny monolog prowadzisz sobie yoshiru :D

A wracając do tematu. Chciałbym wiedzieć jak to jest naprawde z tą baterią? ?Ile wytrzyma przy samym sluchaniu muzyki?

No i czy podchodzą pod niego tylko oryginalne ładowarki sieciowe czy moze byc podroba? Jezeli takowa istnieje oczywiscie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeżeli specyfikacje maja taka sama to może być podróba. Co do baterii to trzyba wystarczająco długo (gdzieś ok 7dni przy słuchaniu 2h dziennie)

 

Edit:

 

Co do konwersji formatów video na potrzeby Playerka to podobno skutkuje po przez iriverter, na ubuntu instaluje się przez: sudo apt-get install iriverter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Miałem Zena (EP-630), kupiłem Zena X-Fi (EP-830, Sennheiser PX-100) i to był duży progres. Dołożyłem do X-Fi ampa FiiO E5+ Koss KSC-75 , pomogło jeszcze bardziej.

 

Potem zamiast Zena kupiłem Cowona E2- razem z KSC-75 gra nieporównalnie lepiej. Od 2 dni mam Phonaki, no i w tym wypadku Creative odpada już na starcie.

 

Pierwszy Zen zepsuł mi się po roku i dokonał swojego żywota. Zen X-Fi pierwszy raz padł już po 3 tygodniach.

 

Ale żeby nie pisać tylko o wadach to w obu grajkach podoba mi się menu. Od czasu do czasu oglądam w drodze jakieś filmy (o dziwo nie jest źle, a jest nawet dobrze, choć ekranik taki mały)

 

Z MX miałem tytlko krótki kontakt u znajomego (nie umiał sobie z nim poradzić- tyle problemów ten potworek robił). Zmienili format filmów na jakiś całkowicie egzotyczny, co całkowicie w moich oczach skreśla ten produkt.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panie i Panowie. krótka piłka?

 

zeny to aż taki straszny badziew ze nie oplaca sie kupować? myslałem o zwykłym zenie, albo mx, lub x-fi?

 

nie ma sensu tego kupować? lepiej szukać jakiegos irivera?

 

 

 

Święte słowa. Za tą kaskę którą wydałem na ZEN mogłem mieć 100 razy lepiej grające źródło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

(Jesli pisze w złym temacie to prosze moderatora o przesuniecie)

WItam,

Nie wlączę się w dyskusję czy lepszy Zen czy iriver, bo używam z powodzeniem obu :)

Niestety ostatnio głównie tego drugiego i stąd moje pytanie:

Jak naprawić mojego Creativa ZEN?

Ładuje sie normalnie, komp go widzi, ale po włączeniu tylko podświetla sie włącznik, a wyświetlacz czarny jak d..a :(

Czy jeszcze coś wycisnę z tego playerka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeżeli sprzęt jest w pełni funkcjonalny, a nie działa w nim tylko ekran to należy go wymienić na nowy. Nowe ekrany do tego sprzętu można znaleźć na Allegro. Sprawdź jednak wcześniej czy to jest jedyna wada i bezpośrednia przyczyna problem tzn. sprawdź czy wszystko inne działa oprócz ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności