Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kolejne Zmiany Na Forum...


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

W większej części zgadzam się z wypowiedziami ReGie'go, Ralph'a, poonieq'a i themadcub'a. Uczestniczenie w tym forum nie jest już takie same jak było jeszcze kilka miesięcy temu... Ostatnio przestałem czytać wszystkie nowe posty i wybieram tylko te ciekawsze i te, które tematami są jeszcze pozostałościami po iriver.forum.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No tak wiemy, jest was kilku :lol:

Chlopaki czytalismy co napisaliscie i o co wam chodzi, a teraz tak na serio :lol:

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

 

 

Starasz sie by Twoje wypowiedzi wygladaly madrze, nawijasz pseudofilozoficzna gadka, a nie rozumiesz tekstu pisanego? Jesli tak, to ja nie widze sensu pisania w tym temacie. Jest takie powiedzenie gadasz z dupą to Cie ****. Dla mnie, to Ty srasz swoimi postami w naszą strone i nie robisz sobie nic z tego co staramy sie przekazać. Zero szacunku masz dla Nas, wiec i jak mam zero szacunku dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa

znalazło się kółko gospodyń domowych, co jak mają okres lubią sobie ponarzekać.

 

a zatkajcie sobie te szczekaczki podpaskami,

 

właśnie przez takie prowokacje nakręcacie sobie tematy, jak te żałosne genetyczne pluskwy.

 

nie zgadzam się z tymi co się zgadzają z tymi co się ze mną nie zgadzają.

 

była chwila spokoju, ale widocznie komuś się znudziło, pluskwy wróciły z wakacji i pakują kredki do tornistrów :)

 

żałosna bando wiejskich gospodyń - jak musicie mieszać to marsz do kuchni i mieszać w kuchni :)

tyle chyba dacie rade.

 

cya

 

edit:

chcecie aby takie gamonie jak krecik i goa zrobili z forum o playerach, forum o ******łach?

 

ReGie, zaczynasz schodzić na psy. swój zawsze dołączy do swojego, tam gdzie jest jego miejsce. uważaj na samchody z MPO, czasami biorą co popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa

znalazło się kółko gospodyń domowych, co jak mają okres lubią sobie ponarzekać.

 

a zatkajcie sobie te szczekaczki podpaskami,

 

właśnie przez takie prowokacje nakręcacie sobie tematy, jak te żałosne genetyczne pluskwy.

 

nie zgadzam się z tymi co się zgadzają z tymi co się ze mną nie zgadzają.

 

była chwila spokoju, ale widocznie komuś się znudziło, pluskwy wróciły z wakacji i pakują kredki do tornistrów :)

 

żałosna bando wiejskich gospodyń - jak musicie mieszać to marsz do kuchni i mieszać w kuchni :)

tyle chyba dacie rade.

 

cya

IP BAN!!!- ale przeciez na tym forum NIE MA moderatora...

 

A pamietasz jak skomlales zeby cie wpuscic na to forum :lol: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty zawsze byles taki "inteligentny"? :lol: :lol:

w odróżnieniu od co niektórych z kółka graniastego to tak.

 

jeśli nie masz z kim rozmawiać - szkoda mi cię, ale to tylko przez to co wypisujesz tak jest.

 

popraw się i przypomnij mi się za tydzień - zastanowie się. niektóre z twoich wypowiedzi były tak przypałowe, że nawet było to zabawne.

robote w cyrku to na pewno dostaniesz. może nie jako klaun, ale jego pomocnik, na początek.

potem się rozwiniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Ciekawe to dzisiejsze rozwinięcie dyskusji...

Wątek ten pozwolił mi dowiedzieć się czegoś więcej o niektórych z Was

...

 

Niekoniecznie ta dyskusja ma być bezowocna.

Nie wiem po której stronie się opowiedzieć, bo jednak obie mają w czymś racje. Pozostane neutralny, choć wiem że ja również "zawiniłem". I zastanawiam się czy czegoś nie zmienić w swoim stylu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w odróżnieniu od co niektórych z kółka graniastego to tak.

 

jeśli nie masz z kim rozmawiać - szkoda mi cię, ale to tylko przez to co wypisujesz tak jest.

 

popraw się i przypomnij mi się za tydzień - zastanowie się. niektóre z twoich wypowiedzi były tak przypałowe, że nawet było to zabawne.

robote w cyrku to na pewno dostaniesz. może nie jako klaun, ale jego pomocnik, na początek.

potem się rozwiniesz.

Milo mi, ze moglem rozbawic nawet "czlowieka" "myslacego" "inaczej" :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo mi, ze moglem rozbawic nawet "czlowieka" "myslacego" "inaczej" :lol: :lol: :lol:

masz niezłe zalązki na bawidamka musze przyznać, może zrobisz kariere w tym kierunku, ale to już inny temat.

a teraz do myślących inaczej - każdy kto myśli inaczej niż ty, jest myślącym inaczej.

całe szczęście, że nie ma więcej w przyrodzie osobników myślących tak samo jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak:

1/ juz wczesniej pisalem ze czes postow Goa to trolowanie,

2/ Kreck - juz raz byl warnig po przeginasz dosc mocno.

 

jezeli troche nie ochloniecie i nie zaczniecie pisac wylacznie o tematyce forum - poleca posty do admina.

 

ps. jak to nic nie da, to ja zwijam zagle. szkoda, bo fajnie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większej części zgadzam się z wypowiedziami ReGie'go, Ralph'a, poonieq'a i themadcub'a. Uczestniczenie w tym forum nie jest już takie same jak było jeszcze kilka miesięcy temu... Ostatnio przestałem czytać wszystkie nowe posty i wybieram tylko te ciekawsze i te, które tematami są jeszcze pozostałościami po iriver.forum.pl.

Dlatego tez mnie juz tu dawno nie ma...........

 

Nie znam tematu ale..... znam "starych" wyjadaczy z tego forum (niektorych osobiscie) i w ciemno popieram team ReGie`go!!!

 

A jak chcecie robic pozadek to..... pisac do MIPu a nie tutaj , albo (w tej chwili jak sie juz teamt rozwinal)przeslac im linka do tematu - ja tak stosowalem i zawsze wczesniej czy pozniej byla odpowiedz - przewaznie po mojej mysli.....

 

PS.Jak juz themadcub zajal kilkakrotnie glos w tym temacie to musi byc naprawde "przyjemnie" :D - jak jeszcze tu bywalem to bylo to raczej niespotykane ;)

 

Pozdrawiam wszystkich i wybaczcie ze mnie nie ma ale to forum stracilo nie tylko na wygladzie (mowa o dodatkowych dzialach sprzetowych - co ma swoje plusy jakby nie patrzec ale dla kogos kto chce dopiero cos kupic....) ale rowniez na wartosci.........

 

Ale zawsze zareaguje/odpowiem na PW

 

Dostaje strasznie duzo e-maili na temat recenzji Shure......... - Dzieki serdeczne.

 

Trzymajcie sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli troche nie ochloniecie i nie zaczniecie pisac wylacznie o tematyce forum - poleca posty do admina.

 

ps. jak to nic nie da, to ja zwijam zagle. szkoda, bo fajnie bylo.

Moja cierpliwość też się kończy, kilka postów z kółka gospodyń było wyraźnie obraźliwych co wyczepuje znamiona określone kodeksem karnym.

muszę skonsultować treść niektórych wypowiedzi z prawnikiem i też się poskarżę.

Lepiej dla twoich żagli jakby nie pałętały się po horyzoncie, gdzie drwa rąbią tam wióry lecą.

 

Jeśli było fajnie - ciesze się.

Co prawda istnieje tu specyficzne podejście dla ludzi posiadających własne zdanie ale to właśnie charkateryzuje kółko gospodyń. kto nie znami ten wróg. kali kraść dobrze, kalemu kraść źle.

 

nie mam co prawda w zakresie obowiązków czynności dydaktyczno - wychowawczych, ale jednak podjąłem pewne kroki na ochotnika.

I też miałem niezłą zabawe - fajnie było, jest i będzie - aby tylko betonu nie zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba naprawde masz klopoty z czytaniem ze zrozumieniem tekstu pisanego:

 

Ja to moze jeszcze raz wyjasnie, powoli, moze jako myslacy alternatywnie, zrozumiesz:

 

uwaga, tlumaczenie - zdanie pierwsze!!!

 

1. forum posiada okreslona tematykę. - jak cos niejasne, napisz.

 

uwaga, zdanie drugie!!!

 

2. wypowiedzi niezwiazane z tematem sa niemile widziane. - ponial??

 

 

teraz skup sie (ale na tekscie - zeby nie bylo niedomowien)!!!

 

 

2. duza ilosc wypowiedzi niezwiaznych tematycznie z forum jest na nim bardzo (podkreslam!!) bardzo niemile widziana. - nadazasz??

 

 

jak chcesz sie bawic, to do piaskownicy albo figloraju, ale pod opieka kogos doroslego - mam na mysli kogos odpowiedzialnego - wiek nieistotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.Panowie (ciągle cierpnie na brak pań ;))

 

Jak widać wstępnie zmieniliśmy z Okropnickim ikonki jak ktoś nie widzi to niech odświerzy stronę główna forum).

 

Apropo samych zmian na forum. Jak już też cześć zauważyła HP poleciało. zrobiłem je na próbę, ale jest jeszcze duużo za wcześnie żeby robić taka sekcje. Dostałem w gooel dużo ciekawych PW jak i sporo info jets w posatch powyżej. Sobie to wszystko musze przemyślec i pewne kolejne decyzje niedlugo podjemiemy.

 

Kolejna sprawa. Jęsli ktoś zakupił player koniec z postami "wrescie go mam". Checie się pochwalić lub podzielić wrażeniami? Przygotuje test / recejze sprzetu i zostanie ona umieszczona w odpowiednim dziale. Wszelkie posty tego typu będą kasowane.

 

Jak już pisałem tematy będę przenosić bez uprzedzenia już i bez pozostawiania linku. Posty od tak nie znikają, więc proszę bez ataków na PW.

 

Na koniec pytanie do użytkowników irivera. Czy połączyć serie od iMP-50 do 550 w jedno forum? Czy tak jak jest teraz Wam nie przeszkadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze jedna zmiana?

Ostrzejsze kryteria odsiewania postów/tematów - w celu pozbycia się tych nieodpowiednich, samemu czasem mi się coś wymknie i wolałbym aby to było usunięte.

 

Z pominięciem działu hp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksy,

 

warto także zwrócić uwagę, że obraźliwe przymiotniki i rzeczowniki są również nie na temat.

zastanawiam się czy nie zgłosić do prokuratury faktu, że jeden osobnik wyrzuca mi tu od gamoniów.

 

i chyba, jeśli mnie publicznie nie przeprosi, podejme stosowne kroki aby go do tego zmusić.

na razie daje mu sznase jako wyraz mojej dobrej woli.

 

sądze, że administratorzy forum są pośrednio zainteresowani aby sprawa została należycie wyjaśniona.

 

mam nadzieję, że zostałem zrozumiany.

 

@skuonk, chyba jak to pisałeś to aż ci pianka poleciała :) jak coś piszesz, że podkreślasz to podkreśl - jest do tego odpowiedni krój czcionki :) chwytasz ? nio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skręt

 

Działu hp już nie ma o czym powyżej wspomnial ksy

 

@krecik

 

Obie strony sobie nawrzucały więc nie rób z siebie teraz ofiary.

 

@ksy

 

Wydaje mi sie że powinno sie polaczyc. IMPy powoli odchodza (może nie w zapomnienie ale wyraźnie sa mniej popularne niz flashe/hdd i mniej jest nowych tematów w tych działach)

 

 

 

 

Ta dyskusja od kilku stron przestała być dyskusją a jest po prostu obrzucaniem się błotem. Tyle sie tu naczytałem złego o politykach a jak czytam ten temat to jakbym "oglądał" obrady Sejmu. Już widać że oni nie wzięli sie znikąd.

 

Jakie to forum będzie zależy od tych którzy tu rządzą. ksy i Okropnick. To wy musicie podjąć decyzję: "co z tym forum?"

Czy ma być głównie podporządkowane polityce MIPu, czy ma być bardzo wyspecjalizowane czy też mogą sie pojawiać tematy z innej beczki. Co jest na nim dopuszczalne a co nie?

Im wieksze forum tym wieksza rola modów i administratorów. Bez was będzie chaos i coraz więcej tematów jak powyżej.

 

PS. Ikonki zauważyłem:) Fajne są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem. widze.

 

i dlatego kolejne nie dyskutownaie o forum, a o inteligencji uzytkownikow skonczy sie kasownaiem postow (na poczatek).

 

Dzisaj mam spotkanie z MIP w klku sprawach i ta tez bedzie poruszona.

 

 

 

ps. jesli jakis temat Waszym zdaniem sie powtarza to nie bojcie sie tego zglaszac. Szczegolnie dotyczy to szumow itp. Zgaszajcie nam to a ja i Okropnicki sie tym napewno zajmiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksy,

 

warto także zwrócić uwagę, że obraźliwe przymiotniki i rzeczowniki są również nie na temat.

zastanawiam się czy nie zgłosić do prokuratury faktu, że jeden osobnik wyrzuca mi tu od gamoniów.

mysle ze w swietle Twojego zachowania i Twoich postow to powinienes uznac to za komplement......

 

 

btw. piana to moze Tobie leci, ja nie z takimi pieniaczami jak Ty mam na co dzien do czynienia i jakosc nie wyprowadaaja mnie z rownowagi.

 

jest na kolorowo, z odstepami, bo jak ini (takze i ja) wczesniej Ci wyjasniali, to jako nie zrozumiales. Prowadze czesto wyklady, wiec staralem sie co by bylo dydaktycznie - ponial?

 

ps. teraz na marginesie - czy to forum (bo wiem ze jestes i na innych - a tam nie zauwazylem takich glupot pisanych), to sposb na odreagowanie stresow?

- moze nikt Cie nie lubi/kocha, masz klopoty innego rodzaju ze soba, brak akceptacji,czy ja wiem jeszcze co... i to jest przyczyna Twojego zachowania? (ale tu moze jakis psycholog, psychiatra)?

- czy naprawde nie rozumiesz, ze mamy dosc tych ciaglych off-topow i pisania bzdetow na wlasciwie kazdy temat?

- czy po prostu nudzisz sie i lubisz macic, dla samego macenia, bo internet otwiera ku temu mozliwosci (tu chyba bedzie najwlasciwsze okreslenie - "malpa z brzytwa" - bez obrazania malp).

- internet to narzedzie - i jak kazdym narzedziem trzeba umic sie poslugiwac i wiedziec do czego sluzy.

 

Ja Cie obrazac nie bede - bo ...... chyba Cie nie mozna obrazic. Idzi do prokuratury, ale chlopaki beda mieli ubwaw:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krecik

 

Obie strony sobie nawrzucały więc nie rób z siebie teraz ofiary.

oj nie , ja zmierzam zupełnie w innym kierunku. gość się na mnie skarżył i wcale tego nie ukrywał. nie chce nic robić za jego plecami.

skoro czuje się obrażony i mam pełne prawo dochodzić swoich praw przed niezawisłymi instyrucjami.

ponieważ nie lubie takich rozwiązań jakie zostały wobec mnie zastosowane, pisze to otwarcie.

 

a co do decyzji adminów - to oni są odpowiedzialni za całokształt działalności forum w szerokim tego słowa znaczeniu - więc skoro odpowiadają muszą mieć stosowne narzędzia do skutecznego działania.

to normalne i tak jest na całym świecie.

 

nie czuje się ofiarą - gra się tak jak druga strona pozwala.

jeden gość może się skarżyć i potem jak mu coś nie wychodzi to posuwa się do obrażania ?

to jest przestępstwo :)

 

nie porównuj parlamentu do tego forum. tam obowiązuje demokracja, która jest źle wykonywana. tutaj jest dobrze wykonywana dyktatura :) demokracja jest / była tylko na próbę. jak sam nie cierpie parlamentarzystów to jednak sama instytucja zasługuje na szacunek. jest on właśnie gwarancją, że można mówić pisać w tym kraju.

zawsze byłem w opozycji do władzy i tak już chyba zostanie.

jednak rząd polski, posłowie to nie Polska, Polska to my, oni nas tylko reprezentują.

 

wracając do swojej ofiary - troszkę czuje się zmartwiony z powodu HP. wg mnie był on najlepszym sposobem na zrobienie porządku w sposób ogólnie efektywny.

ale cóż - na władze nie poradze. władze można tylko zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krecik, voyteck8, squonk i reszta też.

 

Nie lubicie się? Pisać na PW? Krecik nikogo nie obchodzi tu Twój stosunek do władzy tak jak nikogo squonk nie obchodzi Twój stosunek do krecika.

 

Macie wybór. Albo każdy post w którym pojawi się jakiś OT będzie kasowane (z wyjątkiem forum ogólnego MP3Store) albo ... albo nie macie wyboru. Nikt nie mówił, że będzie tu jakąś demokracja. Pytamy Was o zdanie, ale jest za mało ludzi udzieljacych się stale aby oni podejmowali decyzje. Jeśli będzie zbierało gremium to napewno decyzje będą podejmować użytkownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności