Skocz do zawartości

Kolejne Zmiany Na Forum...


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przewinicie sobie forum na sam dół to zobaczycie małe (a może nie małe?) zmiany. Wynikają one z Waszych sugestii i dyskusji, które jak zawsze zaznaczam czytamy i analizujemy i staramy się reagować.

 

Dział iPoda został nieco przekształcony. Teraz mamy cztery oddzielne działy. Nic nie straciło na funkcjonalności, a my mamy nowe miejsca do dzielnie się pomysłami i poglądami :) W tym dziale możecie zgłaszać swoje propozycje co do kolejnych marek, które tam się powinny pojawiać. Jeśli któryś z dystrybutorów postanowi prowadzić jakieś wsparcie dla MP3 Store, dział ten zostanie poszerzony tak jak działy iriver, iaduio, creativa czy mpio.

 

Czekamy na opinie i życzę miłego użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam sugestie dotyczaca "BlackHole/HydePark" uwazam ze powinny zostac one oddzielone na 2 odrebne dzialy. Jak wiadomo czarna dziure bezpowrotnie (?) zasysa materie, wiec tam powinny trafiac wyrzucone posty i temety, bez mozliwosci zakladania nowych.

Hyde Park, jak powszechnie wiadomo, byl miejscem swobodnej wypowiedzi, bez cenzury i ograniczen, kto chcial mogl pojsc sluchac, nikt do niczego nikogo nie zmuszal. Uwazam ze tak samo powinno byc na naszym forum. Rozdzielic i odblokowac HydePark, umozliwiajac tym samym swobodne dyskusje uzytkownikom. Wg. mnie pozwoli to na "odsmiecenie" takich dzialow jak "Forum Ogolne" i ku radosci wielu uzytkownikow zakonczy masowe off-topicowanie w nich. Dzieki temu forum stanie sie bardziej, "wyspecjalizowane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... szczerze mówiąc nie jesteśmy przekonani czy chcemy jakoś specjalnie rozszerzać tu działy o "dowolne rozmowy" prędzej o działy tematyczne, ale z pewnością i to przemyślimy :)

 

Poprostu z tego co widze na innych forach nie koniecznie Polskich, to off-topici sa nie uniknione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sugestie dotyczaca "BlackHole/HydePark" uwazam ze powinny zostac one oddzielone na 2 odrebne dzialy. [...] Hyde Park, jak powszechnie wiadomo, byl miejscem swobodnej wypowiedzi, bez cenzury i ograniczen [...]

Zgadza się. Nie samym chlebem człowiek żyje (jakoś tak to było :)

Jak na każdym forum musi być Hyde Park, ponieważ forumowicz-iRiver'owiec też człowiek offtopować musi.

Jeżeli forum (np) ogólne nie ma być zaśmiecane to taki odrębny dział powinien powstać. Podniesie to wartość merytoryczną i spowoduje wzrost jakości zawartych w innych "tematycznych" działach informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na każdym forum musi być Hyde Park, ponieważ forumowicz-iRiver'owiec też człowiek offtopować musi.

Jeżeli forum (np) ogólne nie ma być zaśmiecane to taki odrębny dział powinien powstać. Podniesie to wartość merytoryczną i spowoduje wzrost jakości zawartych w innych "tematycznych" działach informacji.

 

szczerze w to watpie. offtopici i tak beda i tak. a co do HP to zostanie ono odizlenone od "dziury".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do HP to zostanie ono odizlenone od "dziury".

Taka wspolpraca mi sie podoba, dzieki tak szybkim i zdecydowanym decyzjom, forum staje sie bardziej swojskie, oraz stanie sie bardziej przejrzyste.

 

szczerze w to watpie. offtopici i tak beda i tak

 

Oczywiscie ksy masz racje. Teraz tylko, bedzie mozna odsylac (lub przenosic posty) do HP, kiedys nie bylo nawet mozliwosci dyscyplinowania niesfornych forumowiczow, odsylano do "Forum Ogolne" w wyniku czego ono stawalo sie "smietnikiem". Posty, ktore w ogole nie beda na temat, mozesz za to wrzucac do Black Hole, oczyszczajac tym samym dany temat z nieprzydatnych wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wspolpraca mi sie podoba, dzieki tak szybkim i zdecydowanym decyzjom, forum staje sie bardziej swojskie, oraz stanie sie bardziej przejrzyste.

 

decyzje są podejmowane na tyle szybko na ile się da. a jak już będzie tak 100% swojskie to się jakąś biesiadę zrobi ;)

 

Oczywiscie ksy masz racje. Teraz tylko, bedzie mozna odsylac (lub przenosic posty) do HP, kiedys nie bylo nawet mozliwosci dyscyplinowania niesfornych forumowiczow, odsylano do "Forum Ogolne" w wyniku czego ono stawalo sie "smietnikiem". Posty, ktore w ogole nie beda na temat, mozesz za to wrzucac do Black Hole, oczyszczajac tym samym dany temat z nieprzydatnych wypowiedzi

 

Od pewnego czasu (choć może tego nie widać) kasuje posty, przenoszę itp. Wstecznie tego nie robiłem, choć może się pokuszę i oto któregoś dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu (choć może tego nie widać) kasuje posty, przenoszę itp. Wstecznie tego nie robiłem, choć może się pokuszę i oto któregoś dnia.

Ja zauważyłem :)

ogólnie to krok w najlepszym z możliwych kierunków.

co nas nie zabije to nas wzmocni, a ludziska muszą się gdzieś wygadać.

Na spotkanie w budce z piwem ciężko się by było skrzyknąć - ludzie są rozrzuceni po całym kraju / świecie.

różne strefy czasy też utrudniają rozmowę w real time.

forum robi się bardzo wygodną platformą do pogawędek niekoniecznie na ściśle określony temat.

przecież jak chce napisać że "Prezydent Tusk" to bladzia bez zasad to i tak napisze. Bo takie mam zasady :)

w tym kraju rządzi naród a nie ....... tu można sobie coś wstawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu (choć może tego nie widać) kasuje posty, przenoszę itp. Wstecznie tego nie robiłem, choć może się pokuszę i oto któregoś dnia.

Oczywiscie zauwazylem, dziekuje za to. Wreszcie bedzie jakis porzadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postuluje o powiekszenie wielkosci avatarkow, przc co forum bedzie milsze dla oka

 

przyznam szczerze ze 50x50 to jest cos do czego juz przywyklem, ale to nie jest moje forum, wiec jesli tak checie da sie to zrobic :) Tylko czy forum nie stanie sie wtedty choinka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi pasuje tak. Wygląda schludnie i przejrzyście. Poza tym ważniejszy jest tekst a jak chcecie jakąś szczegolna fotę pokazać to można załączyć do posta.

No własnie, że nie ma tej opcji na forum.

Apelowałem już, w innym miejscu, o taką możliwość (np-40-50kb) na fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie pomysł z nowym forum... już i tak na mój gust za dużo się zmieniło. Coś mi się wydaje że w niedługim czasie przejde na emeryture. ;)

Coz ReGie, ie rozumiesz ideii postepu :) Od kilku tygodni forum, z dnia na dzien staje sie coraz lepsze, a ludzie? Coz przychodza i odchodza, na pewno bedziemy za Toba bardzo tesknic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności