Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Delikatyny problem z Creative Zen


DZI4DU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Mam taki problem, że gdy podłączam Creative Zen do swojego kompa, to nie pokazuje mi się na odtwarzaczu napis "zadokowany" i nie mogę zamieszczać już plików. Teraz mam 2 pytania. Czy da się ten problem usunąć? Albo czy możecie mi polecić jakiś miły program któremu to nie będzie przeszkadzać? :P

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może problem z USB 1.1? Mój iriver e10 ma podobną sytuację ale czasem (dzięki Bogu :P) udaje się go w pełni wykryć na starych portach USB, mam sposób żeby przy podłączaniu trzymać przycisk na odtwarzaczu (albo miałem szczęście i tylko mi się wydaje, że jest to sposób ), może przy Zenie też zadziała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że komputer ci go nie wykrywa? Wypróbuj różne porty USB, spróbuj zmienić kabel, spróbuj na innym komputerze, etc. Nic więcej, raczej nie wymyślisz...

 

dobrze mnie rozumiesz, ale próbowałem już zmieniać porty USB, a ten problem mam od jakiegoś czasu. Teraz tylko odtwarzacz mi się ładuje, ale nie pokazuje że jest zadokowany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przeinstalować oprogramowanie, do obsługi odtwarzacza. Jeżeli to nie pomoże, to raczej czeka cię reinstalacja systemu.

 

przeinstalowalem oprogramowanie, zmienialem kable, wejscia USB - nic.

A o jakiej reinstalacji systemu mowisz? Tego na Creativie czy Windowsa?

 

Btw: nie ma jakiegos innego programu do zgrywania plikow na ten odtwarzacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Zen, to urządzenie, pracujące, w trybie MTP, a ten standard, ma to do siebie, że czasem, są z nim, problemy. Z odtwarzaczem, może być wszystko w porządku, po prostu, twój komputer, go nie wykrywa. Właśnie dlatego, pisałem, o reinstalacji systemu operacyjnego, nie miałem na myśli aktualizacji firmware, bo skoro komputer, "nie widzi" odtwarzacza, to takiej możliwości nie ma. Oprogramowania, do obsługi tego odtwarzacza, poza tym, które wraz z odtwarzaczem, dostarcza producent, nie znajdziesz, gdyż takowego nie ma. Odtwarzacz ten, powinien działać, bez konieczności instalowania, jakiegokolwiek oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności