Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Laberg przyśpiesza - kolejny produkt 4.4" + TV OUT


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie jestem ekspertem, lecz wydaje mi się że ebook w BigBoy-u działa tak, jak notatnik w Windows i nic po za tym.

A więc chyba nie nalezy się spodziewać żadnych udogodnień, niestety.

Ebook nie potrafi nawet poprawnie przenosić wyrazów do następnego wersu.

 

Konkurencja oprócz lepszej, ładniejszej czcionki prawdopodobnie nie oferuje nic więcej, jeśli tak to proszę o porównanie (foto).

Oczywiście w odtwarzaczach w których zainstalowany jest system operacyjny (Symbian, Windows), mozliwości są większe, ale to już inna klasa.

 

Ciekawe co w tym temacie (mozliwosci ebooka w Bigboyu) moze nam przekazać Sylwik.

 

Dokładnie tak jest z eBookiem, działa mniej więcej jak notatnik z Windowsa i nie różni się znacznie od tych z innych playerów w tym segmencie.

 

Rozumiem Was, że oczekujecie aktualizacji softu, jak najlepszej funkcjonalności itp. Ale producenci chipów (z małymi wyjątkami) nie udostępniają SDK. Stąd jesteśmy zdani na globalne modyfikacje wypuszczane przez te firmy, a nie robione pod nasze potrzeby. Oczywiście przekazujemy nasze opinie i wymagania do fabryki, ale oni są w stanie zrobić tylko proste rzeczy, głównie związane z grafiką, resztę robi producent chipa. A fabryk w Chinach korzystających z najpopularniejszych chipów jest kilka tysięcy, więc nie ma co liczyć na indywidualne traktowanie.

 

Dlatego staram się niczego nie obiecać na wyrost, żebyście nie mieli do mnie pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przenoszenie całych wyrazów jakoś w PENTAGRAMIE Cineo działa chodź Rockchip z Ramosem to sknery SDKowe.

IMHO czcionka mi się akurat podoba ale te polskie literki to jakiś koszmar jest rodem z SciPhona i68+ tam ten sam problem.

No i te wykorzystanie ekranu dla tekstu zbyt mizerne.

 

No dobra Sylwik KIEDY Onda Vx535HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam sprawę trochę z innej beczki. Przycisk przewijania do przodu i przesuwania całych stron w ebooku obluzował się i czasem sam się wciska, co wręcz uniemożliwia korzystanie z odtwarzacza. Gwarancji za Chiny Ludowe nie mogę znaleźć i chciałbym wiedzieć ile kosztowałaby naprawa.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności