Skocz do zawartości

Obowiązkowa Rejestracja


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie.

 

Sądzę, że szybko to zauważycie. Od dnia dzisiejszego aby udzielać się na 96% forum wymagana jest rejestracja. Zakończy to problemy "to wyżej to ja, ale zapomniałem się załogować" czy pisanie pod tysiącem nicków byle czego. Jesteśmy przekonani, że pomoże to naszym stałym użytkownikom, oraz przyszłym.

 

Bez potrzeby rejestracji można korzystać z tego działu "Forum ogólne MP3 Store" oraz z działu "Komis". Czekamy na Wasze uwagi i propozycje, jeśli coś jeszcze powinno się zmienić ;)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre posuniecie.

Jeszcze jakis regulamin bo czasem nie wszyscy wiedzą jak sie mają zachować. Nie chodzi mi o jakis rozbudowany, bo wiekszosc i tak nie czyta regulaminow/omów i innego textu pisanego, wiec zapewne i regulaminu nie przeczyta jesli bedzie zby obszerny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no rewelka :) napewno napisze jakies proste zasady.

 

 

aha uprzedzam porzadkuje forum powoli i na bierzaco. tematy zakladane nie w tych dzialach beda przenoszone bez pozostawiania linkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksy czy mozna sie spodziewac jakiegos upgrade'u forum do nowszej wersji. Lub przynajmniej dodac nowe funkcje.

 

Najbardziej denerwuje mnie w opcji szukaj, ze domyslnie jest ustawione szukanie postow z ostatniego miesiaca. Przez to wielu zagladajacych na forum pisze, ze szukalo i ze nie znalazlo posta na swoj problem.

 

Mam na staniu wersje 1.3.1 + spolszczenie. Jesli chodzi o legalnosc, to wersje platne zaczynaja sie od 2.x, wiec bedzie mozna uzywać tej 1.3.1 bezplatnie i legalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni agituje o zakup wersji 2.x.x

 

Nie jestesmy jednak do konca przekonani czy zakup wlasnej licencji jest konieczny, caly czas trzymam reke na pulsie, i jak cos napewno zapukam na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys byla fajna wersja trial 2.0.0. Dlaczego fajna, bo mimo nazwy trial nie miala zadnego ograniczenia, tak jak obecne triale [ilosc postow, uzytkownikow itd.]

Obecnie znalezienie tej wersji graniczy z cudem :(

 

Jesli nie wypali zakupienie wersji 2.x.x, to z mila checią podesle IPB 1.3.1 Final razem ze spolszczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze przegladanie forum powinno odbywac sie bez rejestracji, natmiast postowanie, winno odbywac sie po wczesniejszym zarejestrowaniu.

Sam czesto jestem w sytuacji ze chce sie czegos dowiedziec, cos przeczytac na jakims forum, a jego uzytkowanie ogranicze do 1 razu, denerwuje mniezeby dowiedziec sie o jakas trywialna rzecz musze marnowac czas na rejestracje z , ktorej i tak korzystal nie bede <_<.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się jeszcze nigdy nie zdarzyła taka sytucja (nie zalogowanie się)

ale myślę, że fajny pomysł, bo mnie to również irytuje..

czasami niektórzy wyskakują ze spamem

 

chociaż dla lolasa123 to zapewne smutna wiadomość :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności