Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nazwy Działów Dla For


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wygody wszystkich zmienione zostały nieco nazwy for. I tak nie ma już tylko działu "firmware" ale jest "iriver firmware" "iaudio firmware" itp. Dlaczemu? ;) Z prostej przyczyny. Korzystanie z funkcji wyszukiwania będzie teraz dużo prostsze, a na pewno przejrzystsze.

 

Następne zmiany, już niedługo. Czekamy na Wasze uwagi. Już jutro pojawi się sonda z BARDZO ważnym pytaniem od nas do Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, teraz już dużo lepiej.

jak miałem w nowych postach wiadomości z trzech forów ogólnych to nie było zbyt łatwo zatrybić co jest skąd.

teraz można już przeczytać - widać jak na dłoni.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiecie ze nowe logo irivera ma się preznetowac tak jak ponizej. nie jest to nic pewnego, ale jest to zwiazane z nowa filozofia jaka draza iriver:

new_iriver_logotype.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trójkąt wśród kierowców odbierany jest jako sygnał ostrzegawczy.

 

nie wiem, co sobą prezentuje filozofia firmy, aby nie było to przyjęcie ustroju komunistycznego tak jak w korei północnej.

 

moim zdaniem logo bardziej przypomina znak drogowy niż logo międzynarodowej firmy. iriver nie wysilił się zbytnio (imho).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobała 'poprzednia' strategia iRivera... O ile to się tak da określić. Po co to całe H10 zajeżdzające trochę iPodem? <_< I po co nowe logo? Mi się podobało to stare :( A nowe jest kiepściutkie...

 

Zastanawiam się czy wycofanie z produkcji odtwarzaczy CD to też część tej 'nowej' strategii?! :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wam zaraz wstawię co i jak. Bo to jest symbol. Niestety w Polsce nie będzie kapani, która dokładniej by to wyjaśniła. Ale Całość ogólnie ma sens. Logo zostaje teoretycznie to samo (iriver). Ale są pewne punkty odniesienia. W sumie chyba prezentuje je tu jako jeden z pierwszych na świecie tak publicznie ;) Uprzedzam ze całość się jeszcze może zmienić bo ogólnie to jeszcze ewaluuje :)

 

 

"heart = passion + courage + energy"

 

passion - we are passionate about out product

courage - we have courage to do things diferently

energy - we apply our energy to deliver the speed of innovation

 

 

coś w tym jest nie? :)

 

 

Zastanawiam się czy wycofanie z produkcji odtwarzaczy CD to też część tej 'nowej' strategii?

 

To ogolnie, że tak powiem tręd rynkowy. A nie nowy pomysł irivera.

iriver_brand.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będe bezlitosny - teraz to wygląda jak naklejka na tylną szybę samochodu "uwaga baby".

a może nie rozumiem właśnie intencji firmy.

 

bo krytykować to jest najłatwiej. a jeśli jeszcze można krytykować i nie przedstawiać własnego pomysłu to już pełen luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guupie to to ;] niech wypuszczaja lepsze playery a nie... :/ nad jakimis "symbolami" w logo sie bawia...

 

 

juz czekamy na serie T, U i N wiec spokojnie. Logiem zjamuje sie dzial marketingu i kapletnie nie ma nic wspolnego z tym produkcja cyz wymyslaniem ;)

 

 

Co do filozofi. Kazda firma z tych duzych taka ma. W Japoni czy Korei jest to szczegolnie popuarne jest to cos za co ludzie pracuja, szczegolnie ze tam incjatywy wychodza z dolu nie z gory wiec pracowniy musza wiedziec za co i dla kogo pracuja. sadze ze my jako tako nie odczujemy zmiany logoa dalej bedzie "iriver". Ale w Korei cała historia z sercem bedzie napewno bardzo mocno promowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obniżenie o 50% ceny,

właśnie tego tylko chcemy.

 

Wiesz tak samo jak ze jest to nie realne. Z mojego punktu widzenia pensje w Polsce powiny byc takie jak na swiecie. To nie jest wina tego ze w Polsce jest drogo. Tylko tego ze za malo zarabiamy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, oczywiście.

 

tylko, że nie mam za bardzo perspektyw aby zarabiać dwa razy więcej, więc tak sobie przez chwilkę wyobraziłem ceny iriverów dwa razy niższe.

jakoś dwa razy wyższej pensji nie umiem sobie nawet wyobrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehehehe :) wiem ze MIP to czyta ciekawy jestem reakcji w poniedziałek :D może cos wymyślą? ;)

 

 

a tym czasem pozdrawiam wszystkich do poniedziałku biznesowo zmykam na wybrzeże. miłego weekendu życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności