Skocz do zawartości

VEDIA C6 nowy wymiar multimediów przenośnych


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rany.... nie mam pojęcia. Poczekaj, posłuchaj, zobaczysz.

 

Sprawdziłeś ofertę wszystkich firm, że kazdy produkt jest taki sam, a iriver E100 czy cowon U5 brzmią totalnie inaczej niż Clix2 czy D2.

 

Sprawdzanie oferty marki do jednej linii to strasznie kiepski pomysł. I jeśli rozumiesz w ten sposób to nie licz na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pustego to i Salomon nie naleje. Po prostu RK to nie to samo co TC i na pewno nie będzie to jakość V39. Może tobie akurat przypasuje.

 

 

no to sie musze powaznie zastanowic, nie bylem poprostu zorientowany ze ta platforma RK (27xx) dosc znacznie odstaje w kwestii dzwieku od TC, bo napewno nie sa dla mnie piorytetem filmy. Chcialem niejako przy okazji miec taka mozliwosc, a ze podoba mi sie ta konstrukcja ciekawy ekran dosc spory, slot na karty ogolnie ciekawa konstrukcja to sie zainteresowalem. No ale jak widac niekoniecznie wszytsko musi isc w parze, raczej ciezko znalezc dobry sprzet pod kazdym wzgledem za nieduza kase. Juz mialem doswiadczenia z d2 i raczej nieciekawe nie przypadl mi do gustu. A przyznam szczerze, ze dobra jakosc dziwkeu tez mnie intersuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak widac niekoniecznie wszytsko musi isc w parze, raczej ciezko znalezc dobry sprzet pod kazdym wzgledem za nieduza kase.

 

speed23 tak to juz jest. Co jest do wszystkiego to jest do niczego ;)

 

C6 pewnie bedzie miala zalety do filmow. Tylko ze to dobre na wypady wakacyjne czy urlopowe gdzie nie mozna wziasc DVD i TV ;) W czasie spaceru, jazdy rowerem czy czynnosciom podobnym lepiej jesli to dzwiek bedzie mial przewage nad video. Zreszta poczekamy poczytamy recenzje sprzetu po tym jak sie on juz pojawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

speed23 tak to juz jest. Co jest do wszystkiego to jest do niczego ;)

 

C6 pewnie bedzie miala zalety do filmow. Tylko ze to dobre na wypady wakacyjne czy urlopowe gdzie nie mozna wziasc DVD i TV ;) W czasie spaceru, jazdy rowerem czy czynnosciom podobnym lepiej jesli to dzwiek bedzie mial przewage nad video. Zreszta poczekamy poczytamy recenzje sprzetu po tym jak sie on juz pojawi ;)

 

swieta racja zhar, tez jestem za tym aby zaczekac zwlaszcza, ze mi sie nie spieszy. Dodam, że cholernie mi sie podoba:) ten Spinn z konkurencyjnej stajnii:)( tez ekran 3,3 cala i chyba prawdopodobnie amoled, mam na mysli Iriiviera) co byl pokazywany na ces 2008, ale kieduy co i jak nie wiadomo..i czy wogole bedzie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel chyba,że C6 - tka pozytywnie zaskoczy i do muzyki tez bedzie swietna, czemu mialoby tak nie byc:)

Bo tak nie jest. Zarówno procesor jak i ekran są zoptymalizowane pod filmy, a nie muzykę... co widać i słychać. Miałem w rękach (a także w uszach) RAmosa RM970, z grubsza jest tak jak to .ksy ujął. Dźwiękowo klasa lepszych Creative.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kwietniowy Smart prezentuje Vedie C6 i jej cenę: 299 zł.

Zastanawiajace jest skad redakcja miala takie informacje. Czy z jakiegos sklepu, czy bezposrednio od Vedii, mam nadzieje, ze z palca sobie tego nie wyssali. Jezeli ta cena okaze sie prawdziwa i ostateczna to stosunek cena/mozliwosci bardzo dobry.

Pozostaje czekac na oficjalna premiere. Czekam wiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwietniowy Smart prezentuje Vedie C6 i jej cenę: 299 zł.

Zastanawiajace jest skad redakcja miala takie informacje. Czy z jakiegos sklepu, czy bezposrednio od Vedii, mam nadzieje, ze z palca sobie tego nie wyssali. Jezeli ta cena okaze sie prawdziwa i ostateczna to stosunek cena/mozliwosci bardzo dobry.

Pozostaje czekac na oficjalna premiere. Czekam wiec :)

 

ta cena 299 zł pewnie za wersje 2 gb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czuje ze 300 zł za C6 to nie relane x)

 

cos tez tak zaczynam czuc... bo wydaje mi sie ze Vedia doda swoje akcesoria i pewnie walnie ladna prowizje...

z drugiej strony ile ten odtwarzacz moze kosztowac jesli Teclast M30 ma kosztowac okolo 80$ a C6 rozni sie od niego innym (gorszym) wyswietlaczem i dodatkowo posiada czytnik kart...

rozumiem ze jest to odtwarzacz multimedialny... ale cudow nie ma...

 

co do ceny samej C6 to info ze Smarta wzielo sie nie wiadomo skad bo:

Odtwarzacz VEDIA C6 dostępny będzie w sprzedaży po 25 kwietnia.

Cena modelu zostanie podana dopiero w dniu premiery.

tyle oficjalnie mowi Vedia...wszystko bedzie wiadomo w dniu premiery... (chyba ze ktos pusci pare :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie urząd skarbowy i celnicy też by się nie obrazili gdyby ten player posiadał opłacone cło i podatek. Mieszane mam uczucia co do takich rzeczy. Z jednej strony uważam, ze cały ten sprzęt jest u nas za drogi, z drugiej strony czyta sie jednak sensowne argumenty za tymi cenami co są... tak czy siak faktycznie kupujcie zanim VEDIA zadziała tak jak w przypadku innych modeli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostal tydzien...

.ksy moze zdradzisz chociaz czy bedzie kosztowal mniej niz 350zl (za model 2GB)

To samo pytanie tyczy sie M20...

 

ojj nie liczylbym na to:) natomisat powinna byc juz jakas przedpremierowa sprzedaz jesli ma byc zaraz po 25 kwietnia w sklepach

mam przeczucie ze to bedzie 300 z haczykiem za 2GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności