Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyka na siłownie


sanczol

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się jaka muzyka była by najlepsza na siłownie. Na pewno powinna dawać dobrego kopa żeby nie myśleć o zmęczeniu i bolących kończynach, a z drugiej strony nie powinna być męcząca żeby słuchanie sprawiało przyjemność.

Z pewnością należy postawić na dynamikę i tu być może jakaś muzyka klubowa wręcz dance, no sam nie wiem.

 

Byłem ostatnio w empiku i chciałem kupić jakaś płytkę jednak nie mogłem się na nic zdecydować, w końcu wiele płyt zawiera jakieś fajne kawałki. Rzecz w tym aby kupić płytę na której praktycznie wszystko świetnie sprawdza się na siłce, biorąc pod uwagę również dociskanie ostatnich potów np. na bieżni.

Wpisujcie swoje typy, najlepiej całe płyty B)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od tego jaką muzykę lubisz...

Ja np. nie mogę ścierpieć techno (no, gdzieś po 0,3l powiększa się mój próg akceptacji) więc coś takiego by nie pasowałoby mi na "wydobycie powera". Ale dobrze to tego nadaje się punk/hard rock np. Limp Bizkit albo SOAD, dowolne płyty, chociaż SOAD-u lepiej jakieś starsze, te nowe są trochę spokojniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jaka muzyka była by najlepsza na siłownie. Na pewno powinna dawać dobrego kopa żeby nie myśleć o zmęczeniu i bolących kończynach, a z drugiej strony nie powinna być męcząca żeby słuchanie sprawiało przyjemność.

Z pewnością należy postawić na dynamikę i tu być może jakaś muzyka klubowa wręcz dance, no sam nie wiem.

 

Byłem ostatnio w empiku i chciałem kupić jakaś płytkę jednak nie mogłem się na nic zdecydować, w końcu wiele płyt zawiera jakieś fajne kawałki. Rzecz w tym aby kupić płytę na której praktycznie wszystko świetnie sprawdza się na siłce, biorąc pod uwagę również dociskanie ostatnich potów np. na bieżni.

Wpisujcie swoje typy, najlepiej całe płyty B)

 

pozdro

Ja do wysiłku fizycznego lubię metal/hardcore - ale taki z tempem, kopem i jajem - np. Pro-Pain, Anthrax, Machine Head.

Z tym że ostatnimi laty głównie jeżdżę na rowerze, więc muzyka odpada :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlowej siłowni lecą z reguły "łupanki" typu techno i muzyka klubowa...

Przyznam się, że podczas ćwiczeń taka muzyka mi bardzo pasuje i daje "kopa" - aż się chce ćwiczyć ;)

Rockowe kawałki nie wzbudzają u mnie takiej energii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz - w tym wypadku słowo "techno" zrobiło taką samą karierę jak zwrot "odtwarzacz mp4" i jego zastosowanie częstokroć ma się nijak do pierwotnego znaczenia i stąd często jest stosowane w kontekscie pejoratywnym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlowej siłowni lecą z reguły "łupanki" typu techno i muzyka klubowa...

Przyznam się, że podczas ćwiczeń taka muzyka mi bardzo pasuje i daje "kopa" - aż się chce ćwiczyć ;)

Rockowe kawałki nie wzbudzają u mnie takiej energii...

 

No właśnie, w końcu takiej muzyki słucha się na aerobikach z dobrym skutkiem. Pawlo jak znasz jakiś dobrych wykonawców to wrzuć namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię, gdy ludzie używają słów, których znaczenia nie rozumieją. W tym wypadku "techno".

 

Nie przesadzaj... Nie zamierzam się wykłócać jaka muzyka należy do gatunku "techno" a jaka nie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Techno ;)

 

EDIT:

Poprawione, dzięki za wytłuszczenie literówki...

 

Są to "egzotyczne" odmiany techna ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności