Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

To może meet w krakowie?


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

wojt_bb

a rio karma ?

nie jesteś z niej zadowolony ?

 

 

co do meetu to wątpliwe czy się odbędzie, jest narazie ok 4-5 osób chętnych, z tym, że połowa niepewna

a jak już do czegoś dojdzie, to na pewno nie w ten łikend . .

 

 

btw bardzo chętnie bym posłuchał wojta jblek i karmy no i e10 oczywiście ;)

a jeśli chcecie zobaczyć hd25 to się streszczajcie bo niedługo pewnie je spienięże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rio karma ?

nie jesteś z niej zadowolony ?

dźwiękowo ok, ale jednak to jest player bardziej stacjonarny niż wyjściowy. do tego dochodzą ostatnie newsy, że al! grają nieciekawie z karmą.

 

a jeśli chcecie zobaczyć hd25 to się streszczajcie bo niedługo pewnie je spienięże ;)

chętnie bym je przesłuchał, co do jbl to jest podobny problem - też się zaraz ich pozbywam ;) docelowo planuje (jak mi spasują) al! i ksc75 i do tego (i tu dylemat) wspomniane e10 i v39 - z aurvanami ten drugi gra na pewno dobrze, co do e10 to jeszcze nie ma wielu opinii o tej kombinacji, dlatego odsłuch załatwiłby sprawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspomniane e10 i v39 - z aurvanami ten drugi gra na pewno dobrze, co do e10 to jeszcze nie ma wielu opinii o tej kombinacji, dlatego odsłuch załatwiłby sprawę :)

 

dokładnie, nic nie zastąpi odsłuchu

a opiniami 'że al! brzmią z tym czy tamtym plajerem lepiej lub gorzej' nie sugerowałbym się zbytnio,

przekonałem się o tym na własnej skórze niestety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko spotkanie dojdzie do skutku, pewnie nie w ten weekend (choc ja pewnie dalbym rade), to jaknajbardziej wezme e10 i v39 jesli nie pojdzie w inne rece do tego czasu.

e10 ma dobitniejszy basik niz v39, cos jak dzwiek pomiedzy ifp a v39. Choć moim zdaniem v39 ma wieksza przestrzen (moze wlasnie dzieki temu mniej dobitnemu dzwiekowi) i swietnie brzmiaca gitarke. W kazdym razie to moje subiektywne odczucia.

 

Ja chetnie poslucham jbl 220 albo cx400 bo musze cos kupic, a i moje ksc sie sypia przy wtyku.

Mialy byc q-jays ale musialem przyjac oszczednosciowa wersje, z reszta zastanawiam sie czy warto inwestowac w cos wyzej.

 

Mozliwe ze jak sie spodoba v39 to wzialbym od ciebie jbl? (czarne czy biale masz?) jak chcesz ksc to moze dalbys sie namowic na ksc35 tylko trzeba by chyba wtyk wymienic. Chyba wezme je zamienie u kossa na jakies inne. Dadza mi ksc 75 albo porty pewnie.

 

No nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, na ten łikend zadeklarowało się 5 osób: subWOOFer, wojt_bb, specialdefect, Blue i ja. (jeśli kogoś pominąłem to upomnieć się)

przewidywany sprzęt (patrząc na sygnaturki):

plajery - iriver t10, clix2, rio karma, sansa clip, meizu m6, ifp 799, vedia v39, iriver e10

słuchawki - ep 630, crossroad xb, jbl 220, creative aurvana live, senn hd25-II, westone um1, philips hs820, ksc35, akg k26p

 

jak widzimy sprzętu trochę jest ;)

w miarę możliwości skombinujcie jeszcze jakieś słuchawczki ;)

jak wam bardziej pasuje ? sobota czy niedziela ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knajpa to chyba niezbyt dobry pomysl (chyba ze bedziemy testowac izolacje sluchawek).

Juz predzej mi sie widzi rozlozyc sie ze sprzentem na bloniach na przyklad (jak bedzie ladna pogoda a raczej bedzie jutro).

Dwie osoby wezma jakis kocyk i zrobimy muzyczny piknik.

No niewiem chyba ze ktos ma inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności