Skocz do zawartości

To może meet w krakowie?


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

Frekwencja byla w liczbie 2 osob. Mnie i eRAZELa.

Bardzo owocne spotkanie. Tylko mam wiekszy metlik w glowie.

 

Nieno spotkanie bylo pare dni temu odswiezone. Ale glownie chodzilo wlasciwie mnie o odsluch um2. Generalnie jesli komus zalezy to mozemy to powtorzyc w niedlugim czasie bo ja pewnie bede mial do pogadania z eRAZELem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meetem forumowym tego nazwać nie można,

bo razem ze specialdefectem ustawaliśmy się prywatenie już od dłuższego czasu

na wspólny odsłuch i porównanie um2 vs se530.

a że mamy dobre serce i jesteśmy otwarci na ludzi to ogłosiliśmy to na forum ;)

niestety nikt nie skorzystał więc żałujcie ;) niecodziennie macie okazje przesłuchać um2 i se530 w jednym miejscu ;p

 

btw ja rónież mam większy mętlik w głowie . . cholerne zboczenie dźwiękowe . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za nieobecność, musiałem nockę odespać i wstałem jak już było po meet'cie ;/ chociaż w sumie obiekty waszych testów są poza moim zasięgiem, ale zawsze można sobie posłuchać ;) do tego na razie nie mam nic prócz clipa, muszę poczekać aż cały ten sprzęt do mnie dojdzie w końcu i może wtedy jakiś meet z prawdziwego zdarzenia? ^_^

 

btw jak porównanie i jakie wnioski? no i eRazel czemu sprzedajesz d2? prawda to jednak, że dobrym brzmieniem nie grzeszy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa. dokładnie. To było niezłe wyróżnienie dla audiomaniaków. Ale olać to.\

Wątek był odświeżony tydzień temu więc kto zaglądał to mogł spokojnie wpaść.

Z resztą można sobie dodać wątek do subskrypcji i po kłopocie.

 

 

W każdym razie ja chyba dochodze do wniosku że jednak ta żywiołowość, fun odwzorowania dźwięku nie jest w stanie sie równać z detalicznościa i przestrzennościa 530'tek. Te słuchawy graja jak douszne-nauszne i po prostu bija um2, Problem w tym ze roznice sa jak dla mnie możliwie akceptowalne, a z kolei um2 sa cholernie wygodne. Po umieszczeniu w kanale sluchowym, siedza sobie tam chodzby nei wiem co bez zadnego ruchu. Nie stwarzaja dyskomfortu, sa niemal niewyczuwalne, idealnie chowaja sie w malzowinie i wogole nie odstaja. Tlumienie wydaje mi sie rowniez lepsze w um2. Do tego ten kabel, ktory nie sprawia problemow noszony z tylu, na karku.

W shure doskwiera mi sztywnosc kabla wokol uszu i na szyi/karku-klei sie do ciala i ogranicza ruchy. Ten z um2 jest taki lekki, giętki. UM2 sprawiaja ogolnie lepsze wrazenie solidniejszych sluchawek. Gdyby tylko graly jak shure nie byloby sensu sie zastanawiac.

 

Nie wiem czy ogolne wykonanie sluchawek nie przekona mnie do um2.

 

Fajnym wyjscie bylo by chyba zastosowanie w um2 gumek od shure. Sa calkiem wygodnie i chyba minimalnie oczyszczaja dzwiek(do tego na shure i foamach odczuwam minimalna roznice w tlumieniu miedzy prawym a lewym uchem.)

 

Troche odsluchu i przemyslen. Na razie mam metlik w czapie. Co eRAZEL robymy zamiane jakas na probe? Przemysl to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw jak porównanie i jakie wnioski? no i eRazel czemu sprzedajesz d2? prawda to jednak, że dobrym brzmieniem nie grzeszy? ;)

 

 

no ja miałem wielkie chętki na Twojego h120 . .

porównania bardzo fajne, sporo wniosków, przemysleń i wątpliwości ;)

ameryki nie odkryję,

że główną różnicą um2 vs se530 jest bezpośredniość westonów i większa przesteń w shure'ach.

jednak na korzyść um2 przemawia ich niewyobrażalna wręcz wygoda względem se530 i ich wytrzymałośc,

której oczywiście nie sprawdzaliśmy, ale patrząc na kabel i te gumowe wykończenia shure'ow

to mam wrażenie, że przy mocniejszym ruchu głowy czy szarpnięciu to kabelki w se530 się najnormalniej w świecie mogą poodrywać . .

jak już ktoś kiedyś napisał na tym forum - prawdziwy koszmar jak na 1k pln.

co do d2 to nie gra to źle, ma sporo ustawień,

dzięki którym możemy pobawić się brzmieniem, ale nie odpowiada mi poprostu ta prezentacja,

a już na pewno nie z um2. nie jest to najlepsze połączenie.

plajer ten wymaga raczej przestrzennych słuchawek, nie tak 'zbitych' jak westony.

 

@special, no jeszcze zobaczymy, mam naprawdę obawy co do trwałości se530 i boję się,

że nawet na tej tygodniowej wymianie moge je poniszczyć. a widzę, że Ty się ostro na um2 nakręciłes ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yepp. No ja chyba powoli bede starał się puścić shurki. Na wynos wole cos wygodniejszego i trwalszego. Cena też nie bez znaczenia bo chciałem jakiś aparat foto kupić i potrzebne mi pieniadze.

 

no nic. jakbys eRAZEL jednak chcial kupic/zamienic za umki to daj cynk w najblizszym czasie. Cena w pełni negocjowalna. Dorzucilbys skrzynke wodki. Inaczej skladam zamowienie, a w sumie twoje na miejscu i do tego czarne. :D Pomysl chlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam serdecznie :)

Czy może znaleźli by się w Krakowie posiadacze jakichś słuchawek pałąkowych średniej klasy lub wyższej chętni na jakiegoś meet'a? Chętnie bym posłuchał czegoś nowego :)

Osobiście mogę udostępnić to co w sygnaturce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
tez jestem zainteresowny, sesja sie skonczyla albo dobiega ku koncowi takze bedzie troche wolnego czasu to moze zorganizujemy cos w ktorys weekend?

kto sie pisze zbieram liste chetnych?

 

 

wszystko fajnie, ale jak widzisz zainteresowanie meetem w krk raczej zerowe . .

a poza tym namiętny nieurodzaj w moim sprzęcie trwa obecnie ;p

ale jakby co to chętny.

 

btw marmur, Ty czasem w GW nie grałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wiosna przyszła, słonko świeci, ptaszki ćwierkają, dzierlatki wypełzły ze swoich zimowych legowisk ;p

 

czyż to nie najwyższa pora na mały meecik ? :D

 

bardzo wstępnie propnuje łikend w połowie/przy końcu kwietnia,

miejsce ? może powtórka z rozrywki - błonia ;]

 

ktoś chętny ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiosna przyszła, słonko świeci, ptaszki ćwierkają, dzierlatki wypełzły ze swoich zimowych legowisk ;p

 

czyż to nie najwyższa pora na mały meecik ? :D

 

bardzo wstępnie propnuje łikend w połowie/przy końcu kwietnia,

miejsce ? może powtórka z rozrywki - błonia ;]

 

ktoś chętny ?

 

Ja nie mam nic przeciwko - chociaz blonia raczej srednio sie nadaja na testy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności