Skocz do zawartości

To może meet w krakowie?


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Bywalec

To może być po długim, ja chyba też będę mógł, ale nie obiecuję ^^

 

Jednak ja odpadam ^^ Teraz 26/27 mógłbym, potem maturki i praca ^^ Możecie mnie od czerwca w MP3 odwiedzać :D

 

Jeżeli meet ma być u mnie - to ja muszę wiedzieć _minimum_ na 3 tygodnie wcześniej... teraz najwcześniej mogę 18-19, zakłądając, że w ciągu tygodnia ustalamy tą datę.

 

EDIT: Proponuje datę 24/25, wstępnie sobota 24, o 14:00 u mnie. I zaczynam organizować kilka sprzętów na testy, ok? :)

 

EDIT2: No i co? Kompletna cisza od ponad tygodnia...

Edytowane przez Swordfish_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem za sobotą 24. :) Godzina mi obojętna, w zasadzie im później tym lepiej, pewnie też nie byłoby przeszkód, żeby w razie "w" zrobić meet u mnie, więc mamy zapasowe miejsce. Niczym ciekawym się nie pochwalę, ale na wakacje będę myślał nad własnego projektu wzmacniaczem zbalansowanym i nowym DAC'em (kość bez zmian, dalej ES9018, ale w znacznie lepszym wydaniu + zmiana konwertera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie odpowiada! U mnie ze słuchawek grado RS-1i i GS-1000i i może uda się wyrwać od wója Audeze-3, ale w to wątpię, bo odzyskał zainteresowanie nimi.

jak reszta zespołu?

Super by było, jakbyś jednak załatwił Audeze-3, bardzo chciałem ich odsłuchać, a nie chciałem płacić dziwnie wysokich sum za wypożyczenie lub robić problemów ze zwrotem przy zakupie internetowym. Ciekaw też jestem, jak klon z nowym opampem, by sobie z nimi poradził :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się wprosić?

Byłoby nam niezmiernie miło :D Im więcej osób tym lepiej :D Jeszcze widzę, że masz Rapture Amp'a w sygnaturce, to oszczędzę mikołajowi kosztów wysyłek, gdybyś go wziął :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

No, coś się ruszyło.

 

Chickenek - możemy zrobić u mnie, możemy zrobić u Ciebie - jak wolicie, pytanie, co lepiej wozić, czy Twoje sprzęty do mnie, czy moje do Ciebie, tak czy siak, jakby mi coś lokalowo

wypadło, to jest opcja numer dwa :)

 

W ogóle to testuje teraz Sygnalyst'a na torze głośnikowym - rezultaty są ciekawe :)

 

EDIT: jeszcze taka kwestia - może mi się uda załatwić kilka sprzętów do testów, ale ponieważ potrzebuje na to trochę czasu - to nie wiem, czy zdążę na 24go.

Edytowane przez Swordfish_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Nie ma sprawy, napisze wiece wieczorem, jak to widze.

Fajnie by bylo zrobic liste, kto _na_pewno_ bedzie i co przyniesie, zeby to mialo rece i nogi i kazdy sobie mogl przemyslec, czego i w jakiej konfiguracji chce posluchac.

 

Ja w takim razie postaram sie zorganizowac kilka sprzetow, moze sie uda, chociaz malo czasu...

 

Wyslane z HTC za pomoca Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam miejsce rybka :D Napisałem tak na wszelki, gdyby Swordfishowi coś wypadło :D Ja na 99% się zjawię, pewnie zgarnę szufladkę i recablowane TS-671 :) Tor niedługo odsprzedaję, więc akurat ostatnia okazja do posłuchania ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Spoko, fajnie. Potwierdzam ze swojej strony 24.

 

Ja sobie pozwole tak niesmialo zapytac, czy ktos po meecie by sie pisal na tak zwana "czesc artystyczna" - czyli albo ognisko na Krzemionkach, albo piwo, czy tez cos innego na Kazimierzu?

 

Cziken? :D

 

Pozdrowienia z Hirschberga :)

 

Wyslane z HTC za pomoca Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjade po Ciebie Minczin, to akurat się zabierzemy, jeszcze pewnie Jurika zgarnę i Giwerę :D

 

P.S.

Tylko przegląd muszę zrobić, bo jeżdżę już miesiąc na nieważnym i coraz bardziej się boję, że skończe na lawecie :x

Edytowane przez Chickenek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności