Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

 

No, to jeszcze ogarnąć kable pod biurkiem, dokupić książki i podkładki pod monitory i stanowisko dowodzenia ogarnięte. :D

 

 

Mega estetycznie!

Te ściankę z drewienkami zrobiłeś sam? Losowy układ? Fajnie wygląda i na pewno fajnie rozprasza dźwięk.

 

Zazdroszcze Ci, ale nie sprzętu tylko tych książek xD. Przeczytałes wszystko?

 

Co do wzbudzającego się basu. Dźwięk będzie się tam odbijał od biurka oraz od pułki z książkami, fajna okazja dla rezonansów które z pewnością tę okazje wykorzystują. Ciężko będzie z tym zrobić porządek, bo nie masz za bardzo możliwości wysunięcia zestawów głośnikowych spod półki. Tyle dobrze że presonusy mają br z przodu oraz że sam blat jest gruby + półka dobrze dociążona. Nie wiem jak wygląda reszta pokoju, możesz się pobawić z pułapkami basowymi żeby stłumić to co do Ciebie wraca (byle nie piankami bo one gó**o dają).

 

 

 

Wszystko jeszcze nie ale ale się staram. Problem w tym, że więcej dochodzi książek na półkę niż odchodzi przeczytanych.

Od biurka jest wolna przestrzeń ponad 5m na długość i stoi tylko łóżko więc dźwięk raczej ma się gdzie rozchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

attachicon.gifdesktop20170123.jpg

 

Dobrze mi idzie ustawianie rzeczy, ale z kurzem gorzej :ph34r:

Ty, ale te denony się chłodzą z góry : P

 

Ciii nie mów, bo sobie przypomną :P

Tam jest kilka milimetrów i póki co nie zauważyłem problemu. Na wiosnę/lato może być gorzej, ale do tego czasu się zapewne i tak przeprowadzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, vifon92 napisał:

A oto moje biureczko :) Rzadko przy nim siadam bo po 8h w pracy nie mogę patrzeć na komputery :)

 

2084957500_1492416813_thumb.jpg

 

też mam taką kartę z Biedry ale zawsze zapomnę dać ją przy kasie  haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, vifon92 napisał:

A oto moje biureczko :) Rzadko przy nim siadam bo po 8h w pracy nie mogę patrzeć na komputery :)

 

2084957500_1492416813_thumb.jpg

Słownik wyrazów obcych jako podstawka pod monitor, hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli już schowane, kiepsko to widzę.

Po pierwsze, dziwnym trafem w czasie Juwenaliów goście zwykle zwalają się pod stół czy inne biurko ;)

Po drugie w trakcie zwalania występuje często chęć złapania pionu i tutaj może wystąpić tzw.czepianie się kabelków widocznych na obrazku :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z praw Murphy'ego mówi, że zawiany facet zawsze zatacza się w róg pokoju.

(zupełnie podświadomie, bo co dwie ściany to nie jedna)

:D

 

edit : żeby pić to trzeba znać podstawowe zasady BHP ;)

Edytowane przez paratykus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, paratykus napisał:

Jedno z praw Murphy'ego mówi, że zawiany facet zawsze zatacza się w róg pokoju.

(zupełnie podświadomie, bo co dwie ściany to nie jedna)

:D

 

edit : żeby pić to trzeba znać podstawowe zasady BHP ;)

173818-a757063741ffedc0a56c6d667ff0c88e.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, paratykus napisał:

Też się gościu nie zna na piciu;)

W takim stanie ręce muszą być wolne. Raz dla pewnego chwytu, np. słupa.Dwa, siatka zawsze przeważy :P

Ale trafił idealnie w narożnik, samochód - krawężnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, superbart napisał:

Jedno do pracy a drugie do słuchania muzyki co by praca przyjemności ze słuchania nie psuła.

Coś w tym stylu ;) 

 

A właściwie to zdarza się tak, że ludzie czasem mieszkają razem :P Żona też ma czasem ochotę usiąść obok. Szukaliśmy gotowego rozwiązania, ale żadne nam nie pasowało. Dwie komody z IKEI i blat kuchenny przykręcony z dwóch stron do ściany rozwiązały sprawę - 3,40 m biurka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności