Skocz do zawartości

Lepsze Sluchawki?


Gość MuM1N

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy jest sens kupic do odtwarzacza SlimX iMP-400 kupic jeszcze lepsze od oryginalnych MX 300 sluchawki? Zastanawiam sie nad sluchawki tej samej firmy Sennheiser PX 200, ktore jak dla mnie wygladaja super i maja swietne parametry. Sa czyms pomiedzy sluchawkami przenosnymi (skladane, dolaczony futeral), a sluchawkami hi-fi (zamkniejte, komfortowe "zawieszenie").

 

Tutaj mozna je zobaczyc

 

Tylko czy jest sens wydawac ponad 200 PLN na sluchawki z pasmem przenoszenia 10 - 21000 Hz dla urzadzenia z pasmem przenoszednia (gdzies w specyfikacji jest tak napisane) 20 - 20000 Hz? Czy bedzie sluchac roznice? Co o tym myslicie? Jakie innego sluchawki sa godne polecenia?

 

Pozdrawiam,

MuM1N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!

 

polecam super forum użytkowników z opiniami i dyskusjami apropo sluchawek

 

 

niestety po angielsku, ale można się dużo dowiedzieć

 

 

a tutaj znajdziesz np. ifnormacje jakie słuchawki do iRivera lub innego urządzenia przenośnego.

 

to jestb tylko jedna z kilkuset dyskusji jakie znalazlem an tym forum. Tam na prawde jest tego mnóstwo. Zajrzyj tam koniecznie to baza wiedzy i doświadczenia

 

pozdrawiam

pm

 

ps. jezeli już coś wybierzesz i kupisz to daj znac - jestem ciekaw na co padł wybór. Ja osobiście używam MX300, czasem Audio Technica ATH-M30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu przyszedl do mnie poszta SlimX iMP-400, troche sie na niego wyczekalem, ale jestem bardzo zadowolony! oryginalne sluchawki, sa bardzo dobre, ale szukam czegos lepszego. Wlasnie zastanawiam sie na PX 200, albo jakism modelem kossa. uzywal ktos sluchawek koss the plug? wygladaja dosc ciekawie...

 

Pozdrawiam,

MuM1N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne są

Koss UR 29

gorąco polecam

informacje szczegółowe na stronie

www.koss.com dział home

można też poprzez zakładke słuchawki do odtwarzaczy przenośnych

do 2by4: a uzywasz sam tych sluchawek w jakims odwarzaczu iRivera?

 

Koss UR 29 to rzeczywiscie bardzo dobre sluchawki, choc trudno je nazwac przenosnymi i pewnie sa dosc drogie. pasmo przenoszenia identyczne jak w MX 300, tylko opor tych sluchawek jest 100 ohm i wydaje mi sie, ze przy iMP-ie beda dzialac bardzo cicho. wydaje mi sie, ze to sa doskonalem sluchawki do zastosowan hi-fi, ale nie do sprzetu przenosnego. oczywicie moge sie mylic.

 

podobno niektore modele sluchawek Sony sa bardzo dobre do urzadzen przenosnych, takich jak SlimX. ale nie mam pojecia jakie modele. co o tym sadzicie?

 

pozdrawiam,

MuM1N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

przez czas odkad mam SlimX-a przegladlem troche stron o slychawkach i chcialbym tu zapisac swoje refleksje na ten temat.

 

jednymi z ciekawszych modeli sluchawek dostepnych polskim rynku sa Koss KSC55. wprawdzie nie maja one az tak dobrych parametrow jak np. wczesniej wspomniane przeze mnie sluchawki Sennheiser PX 200, ale za to maja swietny wyglad i chyba sa wygodne codziennym uzywaniu - bardzo odpowiada mi palak z tylu glowy.

 

sa one dostepne w sklepie MIP, tylko dlaczego sa takie drogie? znalazlem kilku polskich dystrybutorow u ktorych te sluchawki sa znacznie tansze. nie bede robil im reklamy, ale czy jest szansa, ze MIP obnizy troche cene sluchawek?

jeszcze jedno... na stronie Koss'a pisze, ze udziela on dozywotniej gwarancji na swoje produkty, natomias w MIP sluchawki tej firmy maja 5 lat gwarancji, z czego to wynika?

 

a co sadzicie o sluchawkach Koss The Plug? sa ta koreczki wewnatrz-uszne, ale maja znacznie lepsze parametry niz sluchawki Sennheiser serii MX. czy jest szansa, ze beda one dostepne w sklepie MIP?

 

jesli uzbieram potrzebne pieniadze to z pewnoscia kupie sobie ktores z tych sluchawek. zastawiam sie miedzy kilkoma modelami, ale najbardziej podobaja mi sie sluchawki z palakiem z tylu glowy, takie jak np. Koss KSC55.

 

ELO!

MuM1N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności