Skocz do zawartości

Szum W Vedia V39?


Gość ~kojak~

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u was posiadacze rzeczonego sprzętu też występuje szum po wyłączeniu ekranu. Da się go zauważyć tylko gdy gra muzyka i ekran jest niepodświetlony. Proponuję test na cichym utworze bądź na ciszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słyszę żadnych szumów O.o

 

Szum jest cały czas, ale słychać go tylko gdy muzyka nie gra, ale utwór leci (niegramatyczne, ale tak jest). Trzeba by było mieć jakiś utwór z ciszą, bo inaczej trudno to zauważyć, ale może to wina mojego egzemplarza. Gdy gra muzyka tego szumu nie usłyszysz. Inaczej nie mogę wytłumaczyć.

 

Czy takie coś kwalifikuje się na gwarancję/niezgodność towaru z umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki bardzo delikatny szum zawesze słychać. Jeśli jednak jest duży, to być może masz jakąś wadę. Ja na cichych utworach nic nie słyszę. Wykonywałem test Khrone'a i też wielkich szumów nie było. Spróbuj, może rzeczywiście jakis wadliwy odtwarzacz dostałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"szum" powinno być słychać tylko przy podświetlonym ekranie. To dzwięk przetwornicy do podświetlania led. Przetwornica jest układem impulsowym i siłą rzeczy słychać częstotliwość jej pracy (rzędu do kilku kHz)

A ta w v39 i tak jest cicha, bez porównania do komórek :)

 

Jeśli słychać szum gdy ekran jest niepodświetlony to coś jest nie tak, jeśli jest to naprawdę spory szum, słyszany >5 głośności (razem z nakładającą się muzyką )to oddałbym player na gwarancje.

 

Normalnie (przy niepodświetlonym ekranie) szumów w v39 praktycznie brak (na pewno coś jest, ale poniżej progu słyszalności )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności