Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trawię butów z zamszu. Zbyt szybko wyglądają jak pościerane szmaty ;/

Zależy. Cały czas mam jescze 3 letnie butki adidasa w któych już prawie się podeszwa wytarła ale z zewnątrz brązowy zamsz wygląda spoko. Za to najki z zółtego nubuku po pół roku wyglądają jak z dupy wyjęte :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...jeszcze różowej polówki brakuje :D

 

Tzn zdecydowanie wolę buty za kostkę od tych "płaskich", ale w Lublinie nie mogłem znaleźć ŻADNEGO ładnego modelu do kosza.

Bo buty do kosza, jak sama nazwa wskazuje, mają służyć do grania, a wygląd jest sprawą drugorzędną ;)

 

Zależy. Cały czas mam jescze 3 letnie butki adidasa w któych już prawie się podeszwa wytarła ale z zewnątrz brązowy zamsz wygląda spoko. Za to najki z zółtego nubuku po pół roku wyglądają jak z dupy wyjęte :P

Raz się skusiłem na T-mac'i 5 i ten zamsz po miesiącu wyglądał jak ściera...chociaż nie można odmówić im trwałości-w życiu nie wytrzymały mi tyle buty do kosza na asfalcie i tartanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponad dwa lata chodziłem w jednych półbutach Wojasa i były nieomal niezniszczalne, szczególnie za takie pieniądze. Żadne "sportowe" obuwie w tej samej cenie chyba nie wytrzyma tyle co one ;) Z resztą do tej pory nic poważniejszego im nie jest - podeszwa się trochę wytarła i zaczęła się delikatnie odklejać. Miałem takie, tylko ciemniejsze. Kupię sobie pewnie niedługo jeszcze jedną parę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to mi zwisa, w jakim modelu butów chodzę. Buciki mają być solidne i nie przekraczać 200zł. Od ponad roku mam dwie pary McArthura i nie mogę się do niczego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item355372314_buty_meski...42_5_con2_.html

 

oto kolejne moje cenversy, z miesiąc temu kupiłem w gdańskim outlecie za jedyne 150 PLN, czyli naprawde całe 40 PLN taniej niż na allegro. na zywo wyglądaja naprawde dobrze, szybko ta skóra sie rysuje, chociaż ten materiał lepiej wygląda nieco porysowany i ze zmarszczkami niż nowiutki :) wyglądają solidnie, ale martwi mnie właśnie ta skórka łatwo się przeciera, rysuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maba zdecydowałeś sie na jakieś? ^^

W sumie to nie.. ale na pewno będą to wysokie najki vandalki, kwestia koloru ;) Niestety moje dość nowe Etniesy, już zaczynają powoli dead (przypominam - 'jedne z lepszych butów na deskę'; ale w sumie może i racja; ja jeżdżę na rowerze ;]).

 

oto kolejne moje cenversy

Krój podobny do moich Etniesów ~> lubię go, za prostotę; tylko kolor brzydki ;P

 

P.S. Miał ktoś styczność z tanimi butami Kappa? (link)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Dzwoniłem do nich i dowiedziałem się, że "kurier się nie wyrobił" (2 razy), oraz, że "mogę złożyć reklamację". Chyba złożę. Głupie 9 zł mnie ta przesyłka kosztowała, ale chodzi o zasadę ;) Żadnego telefonu, że się nie wyrobią czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie tymczasem.. były na allegro conversy rebel za 99zl w promocji, kupilem bez zastanowienia, troche kaszana bo niebieskie, ale siwych w promocji nie bylo ;] i jak juz przyszly.. tak mi sie spodobaly ze kupilem odjakiegos kolesia nowki ktore okazaly sie za male za 80zl ;) no więc teraz po 2 tygodniach ostrej katorgi, deszczu, imprez, rosy, błota, jednym praniu, dalej wyglądają jak nowe, jstem więcej niz zadowolony

http://www.allegro.pl/item369923132_buty_c...x_1w971_42.html

 

a co do moich tai chi, mają sie dobrze, juz chyba ponad pol roku mam moją kolejną pare tych butów do grania i katowania i nie widać dosłownie zadnych oznak zuzycia ;]

 

ajj zeby wszystko bylo takie piekne jak buty,,..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adidas Superstar - wyjątkowo tanie i fajne. I to jest właśnie prawdziwa klasyka pokroju af1 czy dunków, a nie te wszystkie nowe reeboki (dj, g-unit i wiele innych) czy nowe pumy. Oldschool dude.

 

BTW: Chyba je kupię, wcześniej miałem jedne Superstary tyle, że białe i zeszmaciłem je na szybkości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopuje temat ;) Jako że mamy wakacje, to czy macie coś nowego? Pochwalcie się!

 

Ja właśnie mam zamiar kupić nową parę 'kaloszy', bo moje etnieski już nie wyglądają najlepiej..

 

Znudziły mi się już buty czarne, albo białe, znudziły też zwykłe - wolę wysokie, za kostkę. Znudziły mi się nawet kroju a`la buty na deskę. Natomiast spodobały mi się proste, zamszowe, nieco oldskulowe, w kolorze brązowo-podobnym, o TE ;D Ewentualnie coś standardowego ~> Klik. Dobra marka, ale buty niestety czarne i nie za kostkę..

 

Może wy macie jakieś pomysły? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności